Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
573 posty 1583 komentarze

"Medytacje red. Nichcika"

Nichcik - "Ja się zajmuję Niemcami i Żydami. Mam dość innych spraw."

Chcą "udusić Kaczyńskiego poduszką"? Czyli nic nowego

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dokładnie "coś podobnego" przyszło mi do głowy, jako powód i "MOTYW" zamachu w Smoleńsku. Przypomnę swoje słowa z tamtego okresu

 

Kacpro luty - marzec 2012 r.: Jarosław Kaczyński nie może zrozumieć dlaczego wszyscy tak bardzo się interesują, kto zasiądzie w fotelu Prezesa PiS, a nikt się nie interesuje, kto będzie nowym szefem PO?

Odpowiedź: Być może powyższe tłumaczy katastrofę smoleńską i ostatnie wydarzenia i "wstrząsy” wewnątrz PiS. / ... /

``Jeśli powyższa “teoria spiskowa” jest słuszna, to z punktu widzenia przyszłości Polski nie jest ważne, kto będzie rządził PO (nic to nie zmieni), ważne jest, kto przejmie władzę i kontrolę nad PiS.

Ten kto przejmie władze nad PiS, wcześniej czy później będzie rządził Polską.Taka jest zasada realnej demokracji. Raz wygrywa wybory i rządzi jedna partia, następny raz inna. Gdy obydwie partie kontrolowane są przez tą samą klasę rządzącą mamy do czynienia z “demokracją utopijną”. PiS i PO to dwa realnie zwalczające się środowiska - czyli przykład realnej demokracji.

Jeśli ktoś chce sprawować nad Polską “władzę absolutną”, nie może sobie pozwolić, aby jedną z partii, w tym przypadku PiS, rządziła osoba niezależna, jaką jest Jarosław Kaczyński. Tak długo jak jedną z polskich partii rządzi osoba niezależna, tak długo w Polsce trwać będzie “demokracja realna”.


Dzisiaj Onet.pl podaje za Newsweekiem: "Newsweek pisze dziś o zamachu stanu w PiS. Zamachu, mającym w pierwszym rzędzie polegać na wystawieniu w pisowskich, prezydenckich prawyborach, senatora Grzegorza Biereckiego. Chodzi podobno o to, aby tym ruchem oswoić z nim elektorat, a na fali ewentualnej porażki w 2015 roku, udusić poduszką starzejącego się Jarosława Kaczyńskiego i zabrać mu partię" - czytamy na blogu Libickiego.

Czyli nic się nie zmieniło. Warto aby przypomnieć, że w 2010 r. Pan senator Libicki (i wielu innych) był chyba w PiS? / Treść całej notki z 17 marca 2012 r. >>> http://kacpro.salon24.pl/400346,motyw-odpowiedz-na-pytanie-jaroslawa-kaczynskiego
 

NA JEDNĄ PORUSZONĄ RZECZ WARTO JEDNAK ZWRÓCIĆ UWAGĘ:

WIEK KACZYŃSKIEGO

Jeśli ktoś chce sprawować nad Polską “władzę absolutną”, nie może sobie pozwolić, aby jedną z partii, w tym przypadku PiS, rządziła osoba niezależna, jaką jest Jarosław Kaczyński. Tak długo jak jedną z polskich partii rządzi osoba niezależna, tak długo w Polsce trwać będzie “demokracja realna”.
 

"Jeśli nie stworzony zostanie “system niezależności organów władzy partyjnej” (swego rodzaju “Konstytucja Partyjna” z Sądem Najwyższym wzorowanym na Konstytucji i Supreme Court Stanów Zjednoczonych), przejęcie władzy nad obydwoma partiami przez jeden “ośrodek decyzyjny”, a co za tym idzie, stworzenie “atrapy demokracji, jest jak najbardziej realne"

- Musimy sobie zdać sprawę. NIKT NIE JEST WIECZNY, nawet Jarosław Kaczyński. / Już dzisiaj powinien zacząć myśleć o "zakonserwowaniu lini parti", bo każda zmiana na stanowisku szefa PiS może skończyć się przejęciem PiS przez "wraże siły" i cała kilkudziesięcioletnia praca Prezesa PiS i grupy niepodległościowych polityków może iść na nic.

"Ponad-zarządowy" , wewnętrzny Sąd Najwyższy w PiS stworzony z dożywotnio nominowanych członków-założycieli PiS zabezpieczy przed "zamachem w PiS". Jeśli by takie ciało powstało / powinno / w PiS będą zachodzić zmiany ewolucyjne, a nie "zamachowo-rewolucyjne" jak chcieliby wrogowie Polski. - Czas o tym myśleć już teraz, bo nagła zmiana na stanowisku prezesa PiS może skutkować dla Polski w sposób identyczny z tym, jak efekt utraty polskiej elity w Smoleńsku. - DOBRY POLITYK MUSI MYŚLEĆ DZIESIĘCIOLECIA "DO PRZODU"

 

 

"Motyw". Odpowiedź na pytanie Jarosława Kaczyńskiego.
 

 

02.02.2011 Na jednym z portali, przeczytałem stwierdzenie, że światem rządzi pieniądz, a od Katastrofy Smoleńskiej, ważniejszy jest kurs szwajcarskiego franka.

 

KOMENTARZ

 

Wybory to, jak w starożytnym Rzymie, igrzyska, mające rozładować frustracje rządząnych. Dwupartyjny system rządzenia, to dwie strony tej samej monety.Praprzyczyną Katastrofy Smoleńskiej mogło być "zachwianie wartości tej monety”, a konkretnie "zachwianie" władzy, rządzącej dotychczas Polską.

 

Do czasu wyboru Lecha Kaczyńskiego na Prezydenta Polski, trwała w najlepsze sielanka polskiej transformacji. Postkomunistyczna “władza-suweren reformowała się” z komunistycznego "establischmentu" w kapitalistycznych przedsiębiorców. Jak ktoś ważny wtedy powiedział: - " Co nie jest zabronione, jest dozwolone". Wybory 2005 vroku przerwały tą sielankę. W 2005 roku Polacy dostrzegli co się dzieje i powiedzieli "dość". W ich świadomości dokonał się potężny "przełom myślowy".

Zadecydowali inaczej niż życzyłby sobie tego "suweren" czyli ówczesna władza.

 

W 2005r. Polacy na swojego reprezentanta wybrali Lecha Kaczyńskiego i PiS.

Naród - Polacy w 50% został “suwerenem".

 

Lech Kaczyński i PiS stali się "stałym i wpływowym" elementem Polskiej sceny politycznej, a co za tym idzie , systemu władzy. PiS stał się jedną ze stron monety, której emitentem został - obok “starego establishmentu” - Polski Naród . “ Stary establischment " w tym samym momencie stracił połowę swojej władzy.Dało to początek realnej demokracji , opartej na konkurencji dwóch konkurencyjnych ośrodków decyzyjnych.

 

 

Tylko że, demokracja to utopia, to "teatr i igrzyska", mające na celu wyładowanie napięć i frustracji rządzonych. Aby “utopia demokracji” mogła istnieć wszystkie partie, na pozór konkurencyjne , muszą służyć “jednemu suwerenowi” - jednemu ośrodkowi decyzyjnemu - i tak się właśnie dzieje.

Kaczyńscy w Polsce zrobili wyłom w tej zasadzie - niedopuszczalny z punktu widzenia zasad działania “utopijnej demokracji”. Lech i Jarosław Kaczyńscy, oraz PiS , zaczęli wprowadzać inny system wartości - “inny pieniądz”. Odstępstwo od zasad "prawdziwej demokracji" w demokracji bardzo łatwo zmienić w atrapę demokracji - “demokrację utopijną”.

W polskich warunkach wstarczyłoby przejąć władzę nad "partią sukcesu" jakim stał się PiS (zaistnienie na stałe w Polskiej polityce to ogromny sukces), aby wszystko wróciło do “starego” - czyli do sytuacji sprzed wyboru L.Kaczyńskiego i PiS w wyborach 2005 r. Na przeszkodzie temu “powrotowi do starego” stali Lech i Jarosław Kaczyńscy. Obaj mieli lecieć samolotem do Smoleńska.

Tylko przez przypadek, Jarosław Kaczyński nie znalazł się w samolocie lecącym do Smoleńska. Gdyby się znalazł, droga do “wrogiego przejęcia” PiS stałaby otworem. Otworem stałaby droga do nie ograniczonej władzy w Polsce. Gdyby przejęto PiS, w wyborach zmieniałyby się “partie rządzące” - rządziłby kontrolujący je , jeden ośrodek decyzyjny.

Jarosław Kaczyński nie może zrozumieć dlaczego wszyscy tak bardzo się interesują, kto zasiądzie w fotelu Prezesa PiS, a nikt się nie interesuje, kto będzie nowym szefem PO?

Odpowiedź: Być może powyższe tłumaczy katastrofę smoleńską i ostatnie wydarzenia i "wstrząsy” wewnątrz PiS.

 

Jeśli powyższa “teoria spiskowa” jest słuszna, to z punktu widzenia przyszłości Polski nie jest ważne, kto będzie rządził PO (nic to nie zmieni), ważne jest, kto przejmie władzę i kontrolę nad PiS.

Ten kto przejmie władze nad PiS, wcześniej czy później będzie rządził Polską.Taka jest zasada realnej demokracji. Raz wygrywa wybory i rządzi jedna partia, następny raz inna. Gdy obydwie partie kontrolowane są przez tą samą klasę rządzącą mamy do czynienia z “demokracją utopijną”. PiS i PO to dwa realnie zwalczające się środowiska - czyli przykład realnej demokracji.

Jeśli ktoś chce sprawować nad Polską “władzę absolutną”, nie może sobie pozwolić, aby jedną z partii, w tym przypadku PiS, rządziła osoba niezależna, jaką jest Jarosław Kaczyński. Tak długo jak jedną z polskich partii rządzi osoba niezależna, tak długo w Polsce trwać będzie “demokracja realna”.

Podporządkowanie obydwu najważniejszych polskich partii jednemu ośrodkowi decyzyjnemu “klasie rządzącej - staremu suwerenowi” utrwali w Polsce “quasi feudalny” ustrój społeczny kształtujący się po 1989 roku. Jeśli nie stworzony zostanie “system niezależności organów władzy partyjnej” (swego rodzaju “Konstytucja Partyjna” z Sądem Najwyższym wzorowanym na Konstytucji i Supreme Court Stanów Zjednoczonych), przejęcie władzy nad obydwoma partiami przez jeden “ośrodek decyzyjny”, a co za tym idzie, stworzenie “atrapy demokracji, jest jak najbardziej realne. Polska stoi przed najważniejszym momentem w historii, od odzyskania niepodległości w 1918 r.

Wybory zadecydują o życiu Polaków na dziesięciolecia do przodu, być może o “losie Polski”. Co wybiorą Polacy? - Zobaczymy jesienią. Miejmy nadzieję, że skutki katastrofy smoleńskiej nie będą decydującym czynnikiem kształtującym to, jak wyglądać będzie Polska w XXI wieku. Zdajmy się na “zdrowy rozsądek Polaków” w momencie kryzysu. Innego wyjścia nie ma.

 

Przemówienie śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w 91. rocznicę odzyskania niepodległości.

>> Jednocząca Europa stoi też przed wielkim eksperymentem, 
>> wkrótce wejdzie w życie Traktat Lizboński. 
>> Jeżeli będzie on rozumiany w sposób prawidłowy, 
>> to będzie postęp, to będzie sukces dla Europy, 
>> ale także i dla naszego kraju. 
>> Ale dobra interpretacja to interpretacja taka, 
>> która mówi, że Unia jest związkiem państw, 
>> ścisłym, ale ścisłym związkiem państw niepodległych, 
>> o odrębnej tożsamości, historii, 
>> a w znacznym zakresie także polityce.

NIE FEDERACJI / UNII NIEPODLEGŁYCH PAŃSTW

10.04.10 zginął człowiek, dla którego suwerenność była "nieprzekraczalną granicą", zginął człowiek broniący naszej suwerenności - polskiej racji stanu.

Po katastrofie w Smoleńsku, nie ujawniając wcześniej swoich zamiarów, do władzy w Polsce doszli ludzie, dla których polską racją stanu, nie była już polska suwerenność. Do głosu doszli ludzie, którzy uważają, że Polska powinna należeć do federacji.

>>> CZY DLATEGO MUSIAŁO DOJŚĆ DO "KATASTROFY W SMOLEŃSKU"? 

Lech Kaczyński do ruskiego ambasadora: "Szanowny Panie ..." >>>  http://kacpro.blogspot.com/2013/11/smiejcie-sie-100410-to-pryszcz-pieko.html

 

Warto jako dalszą czesć przeczytać treść z linków wyżej i niżej 

 

"Efekt Tuska" mocniejszy od "efektu dziadka z Wermachtu"

http://niechcik.salon24.pl/605592,efekt-tuska-mocniejszy-od-efektu-dziadka-z-wermachtu

* Aby uzyskać dostęp do notek blokowanych na Salon24.pl należy weśc na Salon 24.pl i na dole po lewo / nad kalendarzem / wyłączyć filtr

 

 

KOMENTARZE

 • Nie wyciągał bym aż tak spiskowych teorii dziejów
  Rozwiązania są dwa, albo to marzenia Lisa i zwykła kaczka dziennikarska mająca podenerwować i tak już widzącego same zamachy wokół siebie Kaczyńskiego, albo na dołach PiS mają już dość tłumaczeń, wszystko to wina Tuska, kampanii opartych tylko na obrzydzaniu PO i ciągłych przegranych. Nie ulega wątpliwości, że awans premiera Donalda Tuska wykazał fiasko takich kampanii. To co robi teraz Kaczyński, próbując przenieść "wina Tuska" na "wina Kopacz" wykazuje, że Kaczyński nie ma żadnej nowej koncepcji, która dała by cień szansy na zwycięstwo. Wybory samorządowe PiS może i nieznacznie wygrać, tyle, że to przyśpieszy tylko upadek. Szansą dla PiS jest zrobienie tego samego co zrobiło PO, czyli zmiana przywództwa, w tym przypadku nadanie honorowego stanowiska przewodniczącego i wystawienie nowej twarzy. Kaczyński jest mistrzem powożenia z II rzędu. Tylko, że jak pokazuje przykład rządu Marcinkiewicza długo się Kaczyńskiego na tym stanowisku utrzymać nie da. Ale do parlamentarnych wyborów może. Później wrócimy do koncepcji "Jak mój brat będzie prezydentem to ja... zostanę jednak premierem". Tyle, że to będzie już koniec PiS.
 • @Zawisza Niebieski 22:48:37
  Ty gamoniu zawsze byłeś pacanem jak tfuj bredzisław. https://www.youtube.com/watch?v=OmhbsfGyQIA
 • @Zawisza Niebieski 00:46:17
  http://lubczasopismo.salon24.pl/LKPAM/post/577052,przemowienie-kaczynskiego-zostalo-przewidziane-na-godzine-16-50
 • @Repsol 00:34:30
  Na tyle tylko cię stać? Wiesz, to normalna reakcja u tych, którym nikt nie wmówi, że białe jest białe. Brak argumentów wywołuje słowa "pacanem jak tfuj bredzisław". Zapytam ciebie o jedno, czy sprzedać władzę za dotację do partii i później nieumiejętność jaj odzyskania nie nazwiesz nieudacznictwem? Ileż można nieudacznika na czele partii tolerować? Przecież ten człowiek zniszczył wszystko, co było na jego drodze. Popierającego go Wałęsę (Wałęsa wbrew woli dziennikarzy zrobił go naczelnym tygodnika Solidarność", widzisz gdzieś dziennik Solidarność? - nie oceniam Wałęsy a człowieka, który niszczy tego komu zawdzięcza wszystko, bez Wałęsy Kaczyńscy byliby niczym), brata, który zawsze był wykonawcą jego pomysłów. Myślisz, że Lech chciał być w drugiej kadencji prezydentem? Tyle zwlekał z ogłoszeniem swego kandydowania. Ja myślę, że chciał już w kapciach wnuczkami się cieszyć. Ludzi, którzy lecieli by uświetnić początek kampanii wyborczej, Lech miał wtedy około 20% poparcia, walka była trudna, chyba beznadziejna. Zniszczył całą prawicę, widzisz gdzieś partie prawicowe? Zniszczył wszystkich, którzy odważyli się w PiS myśleć. Co masz? Nieudacznika bredzącego o "winach Tuska" i "Siłach zła". Przysłowie mówi, złej tańcownicy... pewnie dalej wiesz. Co ma Kaczyński do zaproponowania? Kolejną bajkę o trotylu?
 • @red. Nichcik 00:55:50
  Wykonujesz typową manipulację dla ludzi nie potrafiących samodzielnie myśleć.
  Czy myślisz, że tego dnia nie stałem oniemiały przed TV, że nie przełykałem łez po śmierci tylu Polaków, że nie było mi żal, szczególnie Marii Kaczyńskiej ale i kilku posłów. O Marii Kaczyńskiej kiedyś napisałem, że to kobieta przy której nie jeden facet chciałby się zestarzeć.
  Ale trzeba oddzielić winnych od ofiar. Lech Kaczyński złamał wszelkie zasady dotyczące bezpieczeństwa państwa. Jednym samolotem powinien lecieć jeden dowódca wojsk, a co on zrobił wpakował 8 generałów, 2 prezydentów, 1 damę i do tego dyrektorów takich instytucji jak NBP. To już trudno nazwać głupotą? Po co to zrobił, jak myślisz?
  Pasażer wymaga by kapitan samolotu wykonywał jego polecenia, lot do Gruzji, pismo Gosiewskiego, Nazywa oficerów elity Wojska Polskiego - pilotów tchórzami. Macierewicz później określił zaprzańcem tego, co nie szanuje żołnierza polskiego. Kapitan samolotu mając wykaz lotnisk zapasowych pyta pasażera co ma zrobić?
  Kto doprowadził do katastrofy?
  Faktem jest, że rząd spieprzył całość śledztwa, robiąc z lotu wojskowego lot cywilny. były tego różne konsekwencje, ale nie miały one wpływu na samą katastrofę, bo wydarzyły się później. I co, mam oczekiwać, że Jarosław stanie i przyzna się do winy, powie, tak to moja rządza władzy spowodowała iż brat za wszelką cenę chciał wygrać te wybory a wizyta w Katyniu była ważnym elementem kampanii? Będzie kręcił, będzie odwracał kota ogonem, ale od tego mam rozum, by plewy oddzielić od ziarna. Takie mamy elity, że PiS dla władzy niemumyślnie spowodowała śmierć elity ówczesnej władzy w Polsce, a PO spieprzyło wszystko, co w wyjaśnianiu tej katastrofy można było spieprzyć.
 • @Zawisza Niebieski 02:03:58
  Ale trzeba oddzielić winnych od ofiar. Lech Kaczyński złamał wszelkie zasady dotyczące bezpieczeństwa państwa. Jednym samolotem powinien lecieć jeden dowódca wojsk, a co on zrobił wpakował 8 generałów, 2 prezydentów, 1 damę i do tego dyrektorów takich instytucji jak NBP. To już trudno nazwać głupotą? Po co to zrobił, jak myślisz?

  - Chciał popełnić "zbiorowe samobójstwo"? / To sugerujesz?

  "Takie mamy elity, że PiS dla władzy niemumyślnie spowodowała śmierć elity ówczesnej władzy w Polsce, a PO spieprzyło wszystko, co w wyjaśnianiu tej katastrofy można było spieprzyć."

  "Spieprzyć" , albo wszystko doskonale przygotować:

  "SMOLEŃSK INACZEJ"

  Jarosław Kaczyński, Macierewicz i wielu komentatorów twierdzą, że przyczyną "Smoleńska" było rozdzielenie wizyt premiera Tuska i prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Katyniu, w kwietniu 2010 r., Trzeba to powiedzieć, w domyśle sugerując, że zamach w Smoleńsku przygotowali "rosjanie Putina".

  Warto więc zapytać się samego siebie i odpowiedzieć na pytanie: Czy gdyby wizyt premiera Tuska i prezydenta Kaczyńskiego w Katyniu nie rozdzielono, czy do zamachu by nie doszło i ewentualnie, kto zyskał, lub mógł zyskać, na rozdzieleniu wizyt w katyniu, w kwietniu 2010 r.

  Jeśli założymy i przyjmiemy, że w Smoleńsku 10.04.10 był planowany i doszło do zamachu, to jest wysoce prawdopodobne, ze premier Donald Tusk, teoretycznie, mógłby być jedną z ofiar takiego zamachu, lub znaleźć się, w bezpośrednim zagrożeniu. - Wcześniejsza wizyta rządowa w Smoleńsku eliminowała to zagrożenie w stosunku do premiera i wielu innych osób.

  Taki mógł być, ale wcale nie musiał, powód rozdzielenia wizyt. Wiemy jednak, że "w tym temacie" miała miejsce "jakaś gra". - JAKA? - Niestety , tego nie wiemy. - Dalszy wywód takich założeń może być trochę szokujący, jeśli się przyjmie, że "nieudowodniona katastrofa w Smoleńsku", nie była, lub mogła nie być przypadkiem, ani wypadkiem, a z góry "zaprojektowanym" zamachem.

  >>> http://kacpro.blogspot.ca/2013/11/dlaczego-premier-nigdy-nie-kamie.html
 • @Zawisza Niebieski 22:48:37
  Ty gamoniu zawsze byłeś pacanem jak tfuj bredzisław. https://www.youtube.com/watch?v=OmhbsfGyQIA
  nadużycie link skomentuj
  Repsol 15.09.2014 00:34:30
 • @Repsol 00:34:30
  //Co masz? Nieudacznika bredzącego o "winach Tuska" i "Siłach zła". Przysłowie mówi, złej tańcownicy... pewnie dalej wiesz. Co ma Kaczyński do zaproponowania? Kolejną bajkę o trotylu?

  Zawisza Niebieski 15.09.2014 00:57:4//
 • Widzisz Repsol?
  Nie bredź o "winach Tuska". On już swoje zrobił, jako dzielny kaczor donald zadanie wykonał,sprawdził się,sprawiając się na medal, wszystkie kaczki w Polsce wyruchał i opuszcza tuskoland by teraz w brukseli odebrać nagrodę i disneyland zakładać.http://kolumber.pl/upload/photos/0017/2136/a0d84309e7e5c89b6f8525eb72cb35bb_big.jpg -"idę po nagrodę, (większe korytko)"-. -Całujcie mnie w kuper! Kaczki jeszcze niedoruchane pozostawiam pod dobrą opieką tego oto wspaniałego myśliwego. http://img5.demotywatoryfb.pl//uploads/201007/1278487034_by_CornyMurzin_600.jpg On dopilnuje porządku w krainie mitów pod moją nieobecność! . - //Źródło(http://disneyland.neon24.pl/post/112789,kaczka-po-brukselsku)//.Pozdrowienia Ave! :)))

  moher 15.09.2014 08:36:52
 • @moher 08:56:13
  //na dołach PiS mają już dość tłumaczeń, wszystko to wina Tuska, kampanii opartych tylko na obrzydzaniu PO i ciągłych przegranych. Nie ulega wątpliwości, że awans premiera Donalda Tuska wykazał fiasko takich kampanii. To co robi teraz Kaczyński, próbując przenieść "wina Tuska" na "wina Kopacz" wykazuje, że Kaczyński nie ma żadnej nowej koncepcji, która dała by cień szansy na zwycięstwo.-----------------------------------------------------------------------------------------------------Zawisza Niebieski 14.09.2014 22:48:37//
 • Zavvisza Nebeski 02:03:58. CCTV Szambo
  .
  Jedynym rozwiazaniem dla platnego göwnojada w Akwarium sa sakramenty swiete pastora austryjackiego Gastona von Glock 22C .
  Wszelkie wyjasnienia , komentarze , polemiki i inne brednie sa zbedne .
  Kolejne pokolenie postsowieckiej holoty swiadomie dzialajace na szkode niesmiertelnego Narodu Polski .
 • // próbując przenieść "wina Tuska" na "wina Kopacz"// //tylko na obrzydzaniu PO//
  Jak on śmie! na takie wzory cnoty uczciwości!
 • @Max von Stirlitz 09:14:42.
  Stirlitz 5*+++++++++++++++! (Bez komentarza)
 • Mr. Repsol 00:34:30
  .
  Ave Repsol !
  To pozyteczny idiota szukajacy wygodnego i dobrego zycia wsröd göwnojadöw Akwarium . Facio zje wlasne guano i popije uryna by zaistniec .Nieutylizowany smiec silacy sie na dezinformacyjnego intelektualiste .
  A kasyno_Leon23 wyraznie dryfuje w ideolo antypolskiej dzialalnosci .Czerwonych czachojeböw przybywa jak wody w Wisle pod Wyszogrodem w czasie roztopöw wiosennych .
  Gąbczasta encefalopatia czerwonego bydła czyli BSE (z ang. bovine spongiform encephalopathy) w polskim wydaniu .
  Rozbiör Polski za progiem .
 • mr.moher 09:22:34
  .
  Witaj Mlody ,

  Podaj tel. na priv jak mozesz .Moze byc sluzbowy..
  8-)))
  Zadzwonie i zapytam , ktöra jest u Ciebie godzina .
 • Kto tę bzdurę napisał? :
  //nie może sobie pozwolić, aby jedną z partii, w tym przypadku PiS, rządziła osoba niezależna, jaką jest Jarosław Kaczyński.//

  Kaczyński jest tak samo "niezależny" jak Obama.
 • @Max von Stirlitz 09:29:18. Nie martw się!
  To chwilowe nadzieje, związane z obecną sytuacją. Rozbioru nie będzie.
 • mr.moher 09:46:17
  .
  Yeahhhhhh...pobozne zyczenia Mlody .
  Ruscy szachisci i miejscowe przyglupy nie maja az tak abstrakcyjnego poczucia humoru jak Polacy .Sa niesamowicie konsekwentni i dotrzymuja zawartych porozumien i paktöw mimo , ze sa wrogami .
  Polacy tego nie potrafia zrozumiec jakie niebezpieczenstwo wisi w powietrzu historii.
  Pozornie moze nie byc TO az tak widoczne co sie dzieje za zamknietymi drzwiami Berlina czy Moskwy przy takim natloku socjotechnicznej papki dezinformacyjnej .
  Szkoda klawiatury na pysköwki tylko serce boli jak diabli .
 • @moher 09:46:17Pamiętaj; Polska www (wolna,wielka i wspaniała).
  "Na pohybel brunatno-czerwono-zydowskiej holocie ! Nie ma bata na Polaka , nie damy sie zajebac i tyle " "nieśmiertelny naród polski"...- "Max von Stirlitz."
 • @Max von Stirlitz 10:04:35.
  Szkoda klawiatury, poza tym zaniedbuję moje sprawy i pracę. no i nie wszystko można tu jak kawę na ławę. Ale nie zawsze diabłu plany wychodzą. Muszę już trochę się przespać. Pogadamy kiedy indziej. SZCZĘŚĆ BOŻE!
 • mr.moher 10:09:58
  .
  Mlody , ja jestem wkurwiony z bezsilnosci . A jak jeszcze widze ciemniaköw czerwonych z BSE zamiast mözgu to smutek siwego chuja we wsi Glucha Dolna .
  Rozumiem , koles bierze kase bo taka ma prace ale czy przez chwilke taki nieutylizowany smiec nie pomysli jakie beda pözniej konsekwencje ? Nie moze myslec podwöjnie tylko koreanskie pierdolenie w bambus juz od rana...?????
  Ozeszkurwawyjebana bladz , nie teraz tylko za 50 lat jak mnie juz nie bedzie ?
  Nawet za komuny nie bylo tak jak jest obecnie w Polsce. Takiego skurwienia obyczajöw , wyprzedazy , morderstw i ekonomicznego jebania Polaköw .
  I to nie tesknota za przeszloscia ,bo ta wybili mi palkami z glowy , zeber i nerek tylko realizm .
  Mozna bylo isc do sasiada i cukru pozyczyc , flaszke obalic i mecz obejrzec jak tivi sie ruskie zjebalo .
  Yeahhhhh...
  -- 10.29
 • @Max von Stirlitz 10:30:07. Część z nich
  uważa, że putin uratuje ich interes i polski. Jak potocki wierzył, że wiążąc swoją fortunę z katarzyną, służy własnemu interesowi i interesowi rzeczypospolitej. Przy okazji wykorzystują stare koneksje z ruskimi służbami. Myślą naiwnie, że przechytrzą ruskich. Przegapiają przy tym, że to ruscy szachiści zawsze byli mistrzami bez skrupułów. No i chcąc rządzić europą środkową potrzebują partnera. A za tego partnera zawsze mają niemcy. pojedynkę żadne z nich nie dałoby sobie rady, Europa środkowa to nie byle co. A oni nasze środkowoeuropejskie kraje traktują jako pionki do wymiany. Dlatego mówię, chcesz być w niebie, licz na siebie, a rozgrywaj mądrze (i w miarę możliwości samodzielnie z tymi dwoma). Oni też mają swoje i to duże kłopoty. Bo z jednej strony anglosasi, a z drugiej wschodzące chiny. A nad nimi jeszcze finansjera itd itd............. Brakuje nam tylko mądrych ludzi! -Good night for good!
 • Szanowny autorze
  ma Pan duzy problem jesli idzie o ocene 10.04.2010. Zatrzymal sie Pan na etapie na ktorym ja i wielu innych bylo w maju 2010.Nie moze Pan bedac czlowiekiem uczciwym powielac klamstwa o tym ze nasza Delegacja zginela w Smolensku.Prosze poczytac troche, doinformowac sie.
 • @CyprianPolak 11:35:20
  - To nie przeżyło trzech, jak było słychać, przeżyli wszyscy? (:
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 09:38:26
  // nie może sobie pozwolić, aby jedną z partii, w tym przypadku PiS, rządziła osoba niezależna, jaką jest Jarosław Kaczyński. // Kaczyński jest tak samo "niezależny" jak Obama.

  - TO JEST WYJĘTE Z KONTEKSTU

  Jarosław Kaczyński nie może zrozumieć dlaczego wszyscy tak bardzo się interesują, kto zasiądzie w fotelu Prezesa PiS, a nikt się nie interesuje, kto będzie nowym szefem PO?

  Odpowiedź: Być może powyższe tłumaczy katastrofę smoleńską i ostatnie wydarzenia i "wstrząsy” wewnątrz PiS.  Jeśli powyższa “teoria spiskowa” jest słuszna, to z punktu widzenia przyszłości Polski nie jest ważne, kto będzie rządził PO (nic to nie zmieni), ważne jest, kto przejmie władzę i kontrolę nad PiS.
  Ten kto przejmie władze nad PiS, wcześniej czy później będzie rządził Polską.Taka jest zasada realnej demokracji. Raz wygrywa wybory i rządzi jedna partia, następny raz inna. Gdy obydwie partie kontrolowane są przez tą samą klasę rządzącą mamy do czynienia z “demokracją utopijną”. PiS i PO to dwa realnie zwalczające się środowiska - czyli przykład realnej demokracji.

  Jeśli ktoś chce sprawować nad Polską “władzę absolutną”, nie może sobie pozwolić, aby jedną z partii, w tym przypadku PiS, rządziła osoba niezależna, jaką jest Jarosław Kaczyński. Tak długo jak jedną z polskich partii rządzi osoba niezależna, tak długo w Polsce trwać będzie “demokracja realna”.

  - A TAKA JEST "RECEPTA"

  Podporządkowanie obydwu najważniejszych polskich partii jednemu ośrodkowi decyzyjnemu “klasie rządzącej - staremu suwerenowi” utrwali w Polsce “quasi feudalny” ustrój społeczny kształtujący się po 1989 roku. Jeśli nie stworzony zostanie “system niezależności organów władzy partyjnej” (swego rodzaju “Konstytucja Partyjna” z Sądem Najwyższym wzorowanym na Konstytucji i Supreme Court Stanów Zjednoczonych), przejęcie władzy nad obydwoma partiami przez jeden “ośrodek decyzyjny”, a co za tym idzie, stworzenie “atrapy demokracji, jest jak najbardziej realne. Polska stoi przed najważniejszym momentem w historii, od odzyskania niepodległości w 1918 r.
 • @red. Nichcik 03:06:10
  Gdyby wizyt wtedy nie rozdzielono, to byśmy mieli żenadę taką jak wcześniej a Brukseli, gdy się o krzesło kłócili i jeden drugiemu samolot podkradał. I do tego nie w Brukseli a w miejscu znaczącym coś dla każdego Polaka. Do tego Rosja nie chciała rozmawiać z Kaczyńskim zaś przy Tusku nastąpiło przeproszenie i przyznanie się do tej zbrodni. To też coś znaczy.
  Wtedy podział wizyt wydawał się idealnym rozwiązaniem. Tusk spotkał się z Putinem, Kaczyński wraz z przedstawicielami rodzin ofiar Katynia w glorii patriotyzmu, przecież zawsze o to zabiegał, wielokrotnie manipulowali by taki obraz zbudować (Jarosław w Stoczni Gdańskiej - Jarku tu cię nie było, matka jako główna sanitariuszka przy otwarciu Muzeum Powstania Warszawskiego, choć to ojciec Rajmund nie matka w powstaniu walczył i otrzymał medal za bohaterstwo, ileż lat walczył z tym, że go nie internowano w stanie wojennym?) Tak więc mieliśmy Tuska, co z Rosjanami rozmawiał i Lecha co w środowisku patriotów rozpoczyna kampanię wyborczą. Czy możesz mieć lepszy układ z PR-owskiego punktu widzenia dla obu partii?
 • red. Niechcik 13:14:14
  .
  Brednia o kurduplu Jaro ksywa operacyjna HIACYNT i partii w Piß-zdu .
  Sprawdz ciemniaku dotacje budzetowa roczna i wydatki kanapowej kontrolowanej opozycji
  Juz same kwity za ochrone osobista swiadcza wyraznie , ze walek jak sie masz .A reszta money gdzie , na drzewie ?
  Loch klozetowy napletka igora Jelenia janke GmbH to wlasciwe miejsce dla ciebie .
 • @Max von Stirlitz 13:50:01
  "Loch klozetowy napletka igora Jelenia janke GmbH to wlasciwe miejsce dla ciebie"

  - To nie wina Tuska, to Twoja wina, Ty mnie tutaj ściągnąłeś. (:

  "Brednia o kurduplu Jaro ksywa operacyjna HIACYNT i partii w Piß-zdu Sprawdz ciemniaku dotacje budzetowa roczna i wydatki kanapowej kontrolowanej opozycji."

  - Jeśli o dotacje stoi: Stoję na stanowisku, że w Polsce powinno istnieć tylko i wyłącznie państwowe finansowanie partii i polityków. Każde inne powinno być traktowane jak zdrada stanu. - Może wptedy skończyłby się strumień "niemieckich i zdRadzieckich" pieniędzy płynących z Niemiec , Izralea i Rosji dla "rządowych mapetów".

  - Sorry, takie mam poglądy.
 • @Zawisza Niebieski 13:42:07
  "Gdyby wizyt wtedy nie rozdzielono, to byśmy mieli żenadę taką jak wcześniej a Brukseli, gdy się o krzesło kłócili i jeden drugiemu samolot podkradał. I do tego nie w Brukseli a w miejscu znaczącym coś dla każdego Polaka. Do tego Rosja nie chciała rozmawiać z Kaczyńskim zaś przy Tusku nastąpiło przeproszenie i przyznanie się do tej zbrodni. To też coś znaczy."

  https://www.youtube.com/watch?v=TeA6XBfEJ7E

  Słuchaj "Niebieski" naprawdę zaczynam się zastanawiać czy prowadzić z Tobą dyskusję. / Nie znasz, albo nie chcesz widzieć faktów.
 • red. Niechcik 14:29:27
  .
  Masz prawo .
  Zavvisza Nebeski to debil z wyboru , szkoda czasu na frajera .
  Przy money z budzetu system jest nie do wyjebania , nie peknie szyba w Akwarium , mozesz drukowac ile tylko chcesz i kicha jak anus .
  Money decyduja o wszystkim .Dlatego tak to dziala plus system wyborczy rodem z Izraela i masz pozamiatane dokladnie .
  Uklad zamkniety .
  A jak zaczniesz dopytywac sie i nie daj Boze jeszcze o tym pisac publikujac - ubiora Cie w garnitur z plastiku i cementowe buciki do kapieli z rybkami w Wisle .
  Logistyczna , wojskowa rzez ekipy rzadowej i pielgrzymöw przez nastepne 100 lat nie wyjdzie na jaw . Rodziny milcza bo chca zyc .
  Nikt nie ma w tym interesu by prawda ujrzala swiatlo dzienne . Lista trupöw jest wymowna .
  I wszedzie w sieci masz kompy ustawione na slowo SMOLENSK etc.
  Wylapia Cie jak szczura i zabija .
  Bajeczki dla grzecznych i pokornych vide debil Nebeski sa zachowawcze dla zycia .
 • @red. Nichcik 14:29:27
  Przecież dokładnie o tym samym mówię, zachowywali się jak dwa głupki. Ścigali się do jednego samolotu i jeden drugiemu samolot zabrał a drugi wsiadł do samolotu rejsowego i zrobił w Brukseli a-kuku. Jest mi zupełnie obojętne, który z nich był mniejszym a który większym głupkiem. Jeden i drugi ośmieszał nas. Absolutnie nie życzyłem sobie, by w Katyniu się to powtórzyło, dlatego mówię, że podział wizyt był idealnym rozwiązaniem. Każdy miał to co chciał, pod swoje zainteresowania ustawioną wizytę. Jeden robił za męża stanu, drugi za patriotę i było OK, i nikt by dziś o tym nie wspominał, gdyby nie mgła i konieczność sprawdzenia, a może jednak uda się wylądować.
 • @red. Nichcik 14:29:27
  I jeszcze jedno, przecież PiS miało wszystko, Jarek był premierem i prezydentem, nie ukrywajmy, Lech nie podjął żadnej decyzji bez zapytania brata. To były jednoosobowe rządy Jarka. I gdyby Jarek nie podjął decyzji sprzedania władzy za dotację do partii, albo jak wolą inni, nie uwierzył, że sam może rządzić to byśmy mieli spokój do następnego rozstrzygnięcia. Z pewnością, później PiS wyleciał by z hukiem z obu stanowisk, co widzimy po 7 kolejnych wyborach, gdzie PiS przegrywa, Rządziło by PO tak jak jest teraz. Ale jak widać, cały PO-PiS jest do ... i tu słowo niecenzuralne. I jak widać, jeśli jedna z tych partii ma rząd a druga prezydenta spokoju w Polsce nie będzie. Dlatego wspólna wycieczka PO-PiS'u jest poronionym pomysłem.

  A teraz słowo do Sztyrlica, nie wtrącaj się między wódkę i zagrychę, słuchaj uważnie, gdy mądrzejsi rozmawiają. Mamusia kultury wypowiedzi nie nauczyła? To fakt, ale również kultury zachowania.
 • @Max von Stirlitz 15:14:35
  Dlatego myślę, że od nas niewiele zależy. / My możemy sobie gadać co chcemy. Nie mamy nakładu TVN-u , układów w PKW i sądach.

  - Tak jak powiedziałeś, układ zamknięty. / "Jaram się" , jak mnie czasem coś wQurwi. Taki Niebieski , na przukład. - "Nóż się w kieszeni otwiera" jak się takie gupoty czyta.

  * Mówiąc na marginesie. / Jesteś trudny do rozgryzienia "po jakiej lini jedziesz"? (: .... chwalisz , ganisz. Trudno się połapać.
 • Zavvisza Nebeski 16:15:34
  .
  I sam widzisz jaki debil jestes ,nawet w prywatnej korespondencji nie umiesz zachowac formy .
  Fuck off
 • red. Niechcik 16:27:00
  .
  Wlasnej czyli prywatna wojna Maxa .
  Pomieszkaj w Reichu to szybko nauczysz sie patriotyzmu .
  Mnie jest obojetne z kim byle chuje Polski nie sprzedawali na targu rupieci .A sam widzisz jaka holota sie panoszy w kasynie_Leon23 .
  Nawet krötki tekst po polsku i jedziesz beczke harcerzyku Niechcik , jak mawial kapral Holubowicz w JW 1370 , az zdechniesz ...majac plecak na grzbiecie - pelne oporzadzenie , maske p.gaz na ryju i dziurawy karabin - komora nabojowa byla przewiercona .
  Sprawy zabrnely za daleko by bawic sie w podzialy na dobrych i zlych Polaköw.
  Ja morde dre z daleka a Ty misiu uwazaj bo Kapitana Kula Lis 62 to scigaja z urzedu za wirtualne inwektywy . Grzywne to jeszcze jakos mozna splacic a jak zapudluja Cie do pierdla ?
  Stad jezyk kminy i ksywki czerwonych kurew .
  Ja mysle , ze notke trzeba tworzyc w oparciu o wiarygodne zrödla informacji do sprawdzenia , tak na wszelki wypadek . Dobrze jest korzystac z obcojezycznych bo Twoi miejscowi mula czache röwno .
  Akwarium ma rysy na szkle , nie moga opanowac swiadomosci Polaköw . To kwestia czasu kiedy TO pierdolnie .
  Naprzöd Janöw !
 • @red. Nichcik 13:11:52
  Pisałem, żeby Pan doczytał:(
 • @Max von Stirlitz 17:37:08
  "To kwestia czasu kiedy TO pierdolnie "

  - Tak, ... i ONI to wiedzą.
 • @CyprianPolak 19:17:00
  Szanowny autorze ma Pan duzy problem jesli idzie o ocene 10.04.2010. Zatrzymal sie Pan na etapie na ktorym ja i wielu innych bylo w maju 2010.Nie moze Pan bedac czlowiekiem uczciwym powielac klamstwa o tym ze nasza Delegacja zginela w Smolensku.Prosze poczytac troche, doinformowac sie.

  - Nie natrafiłem nigdzie na inne informacje. / Chociaż osobiście nikt mi nie pokazał, co tak naprawdę, w każdej z osobna, w tych trumnach jest.

  Osobiście uważam, że generałowie którzy z(a)ginęli w Smoleśku byli :high target value" ... i mogli też zostać porwani. - Ale to są niczym nie poparte domniemania.
 • @red. Nichcik 20:04:59
  No to jak Pan nie natrafił to pogratulować.
  Uchował się Pan na wyspie szczęśliwości, albo inaczej urwał

  z choinki

  Chyba że jest to zachowawczość.

  Można nie mówić prawdy o 10.04.2010, ale pod warunkiem, że się nie mówi o tym wcale.
 • @CyprianPolak 21:00:41
  "Można nie mówić prawdy o 10.04.2010, ale pod warunkiem, że się nie mówi o tym wcale."

  - No właśnie. A jaka jest prawda?
 • Mr.CyprianPolak 21:00:41
  .
  Czyzby ?
  A jaka jest Waszmosci teoria o zdarzeniu polskim z 10.04.2010roku nazywanym " katastrofa smolenska " pytam bo nie wiem .
  ?
 • Kaczyński i cała kampanija wokół niego to zwykła zbieranina alfonsów, złodziei i prostytutek.
  Jakby się wszyscy podusili poduszkami to byłoby wielkie szczęście dla Polski.
 • red. Niechcik 21:23:50. CCTV Wronki
  .
  I sam widzisz , ze sie nie mylilem w ocenie sytuacji . Zobacz najnowsza notke nieutylizowanego smiecia a stanie sie swiatlosc .Nawet mafia respektuje pogrzeby a juz kobiety ?
  Ten debil zbieral money w sieci szukajac naiwnych do sfinansowania wycieczki krajoznawczo-przyrodniczej do Sweden panienki Krzysi de Cierpisz specjalistki sieciowej od rzezi pod Smolenskiem .
  Szkoda tylko czterolatka Zygmusia , Twojego ojca chrzestnego w kasynie_Leon23. , ze nabiera sie na te bzdury , a moze sie nie nabiera .
  Bög wie.
 • @Max von Stirlitz 15:00:48
  - Nie płacz "ojciec" , jakoś to będzie.
 • red. Niechcik 15:48:08
  .
  Aaaa rozumiem synu kleisz kolejnego gniota z obrazkami . A nie myslales o kresköwkach ?
  Piktogramy latwiej docieraja do miejscowych ciemniaköw .
  Pomysl o tym .
 • @Max von Stirlitz 16:01:15
  Wolę określać to "pismo obrazkowe" w ruchu / Nazawa "piktogramy" odstrasza.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031