Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
573 posty 1583 komentarze

"Medytacje red. Nichcika"

Nichcik - "Ja się zajmuję Niemcami i Żydami. Mam dość innych spraw."

PILNE! Demonstranci zajęli siedzibę PKW!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Winnicki zaapelował do warszawiaków, żeby przyszli pod siedzibę PKW Transmisja / Kazali komisji PKW się spakować, i chcą zaplombować lokal >>>> http://niepoprawneradio.pl/jplayer.php

PIL

 


 

Demonstranci wdarli się do siedziby PKW. Trwa okupacja budynku.

Dziennik.pl: Gęsty tłum zebrał się przed siedzibą Państwowej Komisji Wyborczej. Jest tam ponad tysiąc osób, które w ten sposób protestują przeciwko nadużyciom i zamieszaniu z liczeniem głosów w wyborach samorządowych. "Leśne dziadki do odsiadki!", "Fałszerze!" - słychać okrzyki. Do zgromadzonych osób przemawiali między innymi Robert Winnicki z Ruchu Narodowego oraz Ewa Stankiewicz z Telewizja Republika.

Tu różne środowiska, wszystkim zależy na Polsce. To będzie zaczyn szerszej zmiany – powiedział poseł Nowej Prawicy. – Mamy swoje zielone ludziki w komisjach wyborczych – dodał. Natomiast Winnicki i Stankiewicz zaapelowali do warszawiaków, żeby przyszli pod siedzibę PKW. 

 

PiS wydał oświadczenie: Wiarygodność wyborów podważona

PiS: "w uzasadniony sposób została podważona wiarygodność procesu wyborczego" ... i optuje za demokratycznym rozwiązaniem problemu.  ...  Popieram: Zmiana ordynacji wyborczej, dymisja rządu i pRezydenta, nowe wybory. / Niezalezna.pl:  PiS w swoim oświadczeniu wyraża zrozumienie dla protestów, jednak wskazuje na demokratyczne metody, jako skuteczne do walki o uczciwe wybory.

o


fot.: Krzysztof Sitkowski/Gazeta Polska


fot.:  Krzysztof Sitkowski/Gazeta Polska


fot.: Krzysztof Sitkowski/Gazeta Polska


fot.: print screen

 

Wynik Wyborów Prezydenta 2010 sfałszowano?

Wszystko wskazuje na to, że Bronisław Komorowski uzyskał stanowisko Prezydenta Polski w wyniku fałszerstwa wyborczego / Pytaniem jest, czy ma to związek z zamachem w Smoleńsku. - Czy to tylko "zbieg okoliczności"?

 

Wybór Komorowskiego na prezydenta prawie na pewno został sfałszowany

Wybory i wybór Komorowskiego na Prezydenta w 2010 r. najprawdopodobniej sfałszowano. / Istnieje coś takiego jak matematyczny rachunek prawdopodobieństwa, na jego podstawie można obliczyć czy coś jest, lub nie jest prawdopodobne. Jest bardzo prawdopodobne, że w w pierwszej połowie meczu będie remis, a w drugiej padnie bramka i jedna z drużyn wygra. Jest mało prawdopodobne, że kandydat na prezydenta w "pierwszej połowie meczu" (zliczania głosów) otrzyma wynik różniący się od przeciwnika różnicą (-8%), a w drugiej części zliczania głosów otrzyma wynik (+17%), co w konsekwencji wyrówna stratę z pierwszej części i w konsekwencj da mu zwycięstwo "w wyścigu" - Takie coś jest mało prawdopodobne i statystycznie prawie niemożliwe.

Jeśli strata w pierwszej części (-8%) potwierdzona jest relacją poważnej osoby, a nadrobienie (+17%) można wyliczyć matematycznie na podstawie oficjalnych dokumentów, konkluzja jest prosta. Wyścig w wyborach prezydenta musiał buć sfałszowany. - Do takiej "anomali" doszło podczas przedterminowych Wyborów Prezydenta 2010 , do których doszło w wyniku katastrofy Smoleńskiej.

Może nawet nie najważniejszą rzeczą tej sprawy jest to, czy Wybory Prezydenta 2010 sfałszowano, ale to, czy fałszerstwo ma bezpośredni związek z katastrofą Smoleńską, coraz powszechniej uważaną za zamach na Prezydenta Polski śp.Lecha kaczyńskiego. Jeśli Wybory Prezydenta 2010 jednak sfałszowano, wspierało by to tezę o celowym zamachu, i na odwrót, jeśli w Smoleńsku doszło do zamachu, tym bardziej prawdopodobne jest, że Wybory Prezydenta 2010 sfałszowano - Mielibyśmy tutaj do czynienia z "sytuacją przyczynowo-skutkową"

CZY WYBORY PREZYDENTA SFAŁSZOWANO? / FAKT (+8% Pierwsza połowa meczu)

Na Youtube wyżej widzimy rozradowanego marszałka Sejmu Stefana Niesiołowskiego , z racji zajmowanego stanowiska osobę dobrze ustosunkowaną i najprawdopodobniej dobrze informowaną.

Marszałek Niesiołowski w wyniku doznanegoi szczęścia komentuje wynik wyborów Prezydenta 2010, ... i o dziwo, co mówi?

Mówi, że o godzinie 11-stej (23:00) posiadł wiadomość, że Jarosław Kaczyński wygrywa wybory prezydenckie z wynikiem 54.46%. - Łatwo więc obliczyć, że w tym samym czasie Bronisław Komorowski musiałby mieć 45.54% głosów. Różnica pomiędzy kandydatami wynosiła więc wynosić (-8.92%)na niekorzyść Bronisława Komorowskiego.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie komunikat PKW z godziny z godz. 23:00 pokazujący wyniki z godz. 22:48 >>>http://www.prezydent2010.pkw.gov.pl/ALL/pliki/DOKUMENTY/komunikaty/Komunikat_g.2300_0407pl.pdf

PKW podała że o 22:48,czyli przed godziną 23:00 o której Stefan Niesiołowski "miał przeciek", >>> Jarosław Kaczyński ma 49.39% , a Bronisław Komorowski 50.61%% / Różnica pomiędzy kandydatami wynosiła by więc (1.22%), a nie (-8.92%) na niekorzyść Komorowskiego.  /  Wynik z 20.49% obwodów.

POMIĘDZY RELACJĄ NIESIOŁOWSKIEGO I KOMUNIKATEM WIDAĆ BARDZO DUŻĄ ROABIEŻNOŚĆ WYNOSZĄCĄ PRAWIE 7.5% GŁOSÓW >>O godzinie 00:10 PKW w Warszawie podała następny komunikat (wynik z 23:50) wskazujący, że Kaczyński wygrywa wybory różnicą 0.82%

>>> http://www.prezydent2010.pkw.gov.pl/ALL/pliki/DOKUMENTY/komunikaty/Komunikat_g.0010_0507pl.pdf

Relację marszałka Stefana Niesiołowskiego można by uznać za niczym nieudokumentowaną pomyłkę, gdyby nie jeden bardzo istotny "szczegół" / "Szczegół" ten to wyliczenie matematyczne, które mówi ni mniej ni więcej, że 'w drugiej połowie" liczenia głosów, a więc w części nie objętej komunikatami mamy zadziwiającą anomalię. / O ile różnica w procencie zdobytych głosów wynikająca z komunikatów PKW jest w granicach błędu statystycznego, to różnica z drugiej części nie objętej komunikatem, ale matematycznie możliwej do prostego obliczenia rażąco się różnią. Różnice te pokazano w tabeli.

O CZYM TO ŚWIADCZY? ...różnice te świadczą o jednym, mianowicie o tym, że informacja uzyskana przez Stefana Niesiołowskiego może, a nawet najprawdopodobniej jest prawdziwa, a wyniki obwieszczone przez PKW zostały sfałszowane. - Ostatnie wydarzenia i fałszowanie wyniku wyborów w centrali PKW w Warszawie nie robią nic innego, jak tylko tą hipotezę uprowadapaniają.

Wszystko wskazuje na to, że Bronisław Komorowski uzyskał stanowisko Prezydenta Polski w wyniku fałszerstwa wyborczego.

WYBORY PREZYDENTA 2010 - KOMUNIKATY PKW >>> http://www.prezydent2010.pkw.gov.pl/PZT/PL/DOKUMENTY/komunikaty/index.html <> ARTYKUŁ / Wersja do wydruku >>   https://docs.google.com/document/d/1khR-WcmnqK02TEv2rbdazNrAMKvYnVgy4xFsJdid4TM/edit?usp=sharing


 

Wybory 2010 / Rozliczenie komunikatów

PRZEDTERMINOWE WYBORY PREZYDENTA 2010
Wyniki Komorowskiego
Przewaga końcowa: 6,02%
 Strata z "przecieku Niesiołowskiego" z godz. 23:00  =  ( - 8,92% )   
OBLICZONA 
PRZEWAGA
CZĄSTKOWA
KOMUNIKAT 2
z godziny 00:10
Wynik z 22:50
Różnica z wyniku cząstkowego PKW
Strata z godz.23 : 50  
z 51,50 %   
obwodów
( - 0.82 % )
OBLICZENIE KOŃCÓWKI
od 22:50 do końca
po komunikacie 2
Różnica obliczona na podstawie komunikatu PKW
Wynik z reszty,
czyli z48,50 %
obwodów
+12.05 %

 
KOMUNIKAT 3
z godziny 01:10
wynik z 00:58
Różnica z wyniku cząstkowego PKW
Wynik z godz. 00 : 58
z 80,39 %
obwodów
+ 2,64 %
OBLICZENIE KOŃCÓWKI
od 00:58 do końca
po komunikacie 3
Różnica obliczona na podstawie komunikatu PKW
Wynik z reszty,
czyli z 19,61 %
 obwodów
+ 17,32 %

 
KOMUNIKAT 4
z godziny 02:10
wynik z 01:54
Różnica z wyniku cząstkowego PKW
Wynik z godz. 01 :54
z 95,01 % obwodów
+ 5,26%
OBLICZENIE KOŃCÓWKI od 01:54 do końca
po komunikacie 4
Różnica obliczona na podstawie komunikatu PKW
Wynik z reszty,
czyli z 4,99 %b
obwodów
+ 18,20 %

 

* Kolorem czerwonym oznaczono wynik z "drugiej części liczenia głosów"(od komunikatu do końca), obliczony na podstawie cząstkowego wyniku podanego przez PKW.
 


Jan Mazur zastępca przewodniczącego Wojewódzkiej Komisji Wyborczej z Kielc: "Nie wiem, skąd te wyniki."- Skoro wyniki są to wiadomo skąd. Z centrali PKW w Warszawie. - Czas nazwać rzeczy po imieniu: PKW robi "coś z niczego", czyli fałszuje wybory.

Fot. PAP/Paweł Supernak 

CZAS NAZWAĆ RZECZY PO IMIENIU: WYBORY FAŁSZUJE CENTRALNA PKW W WARSZAWIE

 wPolityce.pl: PKW w czasie jednej z wtorkowych konferencji zaprezentowała cząstkowe wyniki wyborów w województwie świętokrzyskim.  Wywracały one do góry nogami sondaż exit polls, w którym w sposób znaczący wygrał PiS.  PKW  tymczasem w wyborach do sejmiku wojewódzkiego ogłosiła  silne prowadzenie PSL-u.

Problem w tym,  że do dziś nie wiadomo, na jakiej podstawie. Zastępca przewodniczącego Wojewódzkiej Komisji Wyborczej w Kielcach twierdzi, żenie przesłał jeszcze do PKW  żadnego protokołu. 

>>> Nie przesłano protokołów do PKW w Warszawie, a tam w Warszawie ogłoszono wyniki, których jeszcze nie znali.

Sami mamy dopiero 12 z 14 potrzebnych protokołów. Czekamy jeszcze na powiat ziemski kielecki i Ostrowiec Świętokrzyski — tłumaczy „Rzeczpospolitej” Jan Maur / zastępca przewodniczącego PKW w Kielcach / >>> Dodaje, że po ich otrzymaniu Komisja weźmie się do pracy.

Rano wszystko powinno być gotowe  — dodaje.  Proszony o wyjaśnienie, dlaczego PKW  podała już wyniki wyborów w świętokrzyskim, wskazuje, że nie ma pojęcia.

Nie wiem, skąd te wyniki. My nie przesłaliśmy jeszcze żadnego protokołu, bo musimy to zrobić w komplecie, jak już będą wszystkie  — wyjaśnia Mazur. - Wskazuje, że nie wierzy w ogóle w „wyniki podawane są w mediach”.

Ciekawe skąd  PKW wzięła dane dotyczące województwa świętokrzyskiego?  - Jak  widać  PKW wciąż zdaje egzamin…

ŹRÓDŁO: wPolityce.pl>>> http://wpolityce.pl/polityka/222700-nie-ma-granicy-tej-hucpy-pkw-oglasza-prowadzenie-psl-w-swietokrzyskiem-kielecka-komisja-wyborcza-odpowiada-nie-wiemy-skad-pkw-ma-takie-wyniki 

 NIE JEST WAŻNE KTO JAK GŁOSUJE, WAŻNE KTO PISZE PROTOKÓŁ

Lokal w Chorzowie przy ul. 11 Listopada.

Zdjęcia ilustujące wybory. Kubeł na śmieci i urna wyborcza razem.

http://i60.tinypic.com/2ib1fh2.jpg      http://i61.tinypic.com/emydz.jpg 

 

 

style=

KOMENTARZE

 • Pajace.
  A jakieś opony do spalenia chociaż przynieśli?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:11:14
  OPONY ? / A co Ty sobie myślisz, że Polska to Afryka?

  PODAJ DALEJ >> https://docs.google.com/document/d/1khR-WcmnqK02TEv2rbdazNrAMKvYnVgy4xFsJdid4TM/edit?usp=sharing
 • @
  Czy Braun dostał pozwolenie od wuja?

  PS. A jak z kateringiem? Kto będzie dostarczał.
  Bo aby się "nasza" młodzież nie podtruła.
 • To by tłumaczyło "nieusuwalność" członków komisji PKW
  heheh no jak się ma takie haki na władze, jak sfałszowane przez partię rządzącą POlakami wybory, no to tkwi się na stanowisku i tkwi..
  Teraz czekać na seryjnego hamobójcę, jak zapuka do drzwi członków PKW hehehe no nie?
  A nie mówiłem, matematyka to potęga, no ale...
  ale może wieczorowe towarzystwo inaczej głosuje heheh szczególnie po kielichu heheh...
 • Kogo zwołuje Winnicki
  Warszawiaków czy nasz "prawy sektor"?
 • @nikander 20:44:54
  Rosną nam nowe "legendy".
  Bolek skakał przez płot a ci okupują lokal PKW. Ciekawe czy im już styropian dowieźli, wilka mogą w nocy złapać.
 • @nikander 20:44:54
  Myślę, że "prawy sekto", ... i żeby najszybciej zjawił się ten z Warszawy.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:09:34
  .

  - MNIE JAJBARDZIEJ ZASTANAWIA ROLA WIPLERA

  Nawet Gazeta.pl go promuje. / Czy on ma zastąpić w nowej rozgrywce Waltz, ... żeby wszystko zostało "PO staaremu"? / Podobno nawet JKM chciał wykopać.
 • @red. Nichcik 21:15:10
  Zwykła ustawka, nic więcej. ale publika zaczyna się podniecać.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:18:14
  .
  Znając rzeczywistość myślę że to co się dzieje było potrzebne. A to, że ktoś tam chce się "Wybolkować" nie ulega kwesti.

  - Najważniejsze jest jednak, żeby wybory były uczciwe, bo nie są. ... myślę że od zawsze. Teraz rysuje się szansa na zmianę.
 • @red. Nichcik 21:23:25
  Listopad to czas dla Polaków niebezpieczny, a my jesteśmy merytorycznie nie gotowi.
 • @nikander 20:44:54
  na wszelki wypadek, Kaczyński trzyma sztamę z banderowcami
 • @Jan Paweł 21:56:53
  .
  - Jan POaweł, prtzestań pie*dolić, leć pod PKW!
 • @nikander 21:34:45
  .

  Jak nie teraz to kedy? / Jak nas zniszczą?
 • Z drugiej strony....
  chyba najwyższy czas pokazać że pospólstwo wie o tym, że jest robione w bambuko...
 • Fajna fotka
  same Chazary za stołem prezydialnym.

  Rozróba wisi w powietrzu.
  Ciekawe ilu gojów poświęcą tym razem na "ołtarzu wolności".
 • @red. Nichcik 22:16:59
  już biorę flagę i lecę...
  Tylko nie wiem jakie flagi będą tam modne.
 • @red. Nichcik 22:17:29
  Brawo. Stare metody,jak nie przekładaniec z serwerami , to system niewydolny ,albo konferencje z dziadkami od liczydeł . Ave i 5*. Ps. Kto miał interes w skonstruowaniu takiej patologii ?.
 • @Repsol 23:08:50
  Chyba ci, co zawsze...
 • @Ptasznik z Trotylu 22:37:30
  Ciekawe ilu gojów poświęcą tym razem na "ołtarzu wolności".

  - Jak mówisz o PKW to masz rację, reszta się nie gra roli, ważna jest przyszłość. Jeśli sam nie jesteś Chazarem, powinieneś o nią zadbać - To jest właśnie ten moment.
 • @Jan Paweł 22:52:52
  "już biorę flagę i lecę... Tylko nie wiem jakie flagi będą tam modne"

  - Izraelską i kacapską zostaw w domu. Weź Polską. (:
 • @Repsol 23:08:50
  "Kto miał interes w skonstruowaniu takiej patologii ?"

  - To trwa od 1945 roku ...
 • @Jan Paweł 23:11:29
  Tak ,ale 17% dla PSL , uff gamonie zdżiebko przegięli . Niedługo dzięki swojej inteligencji z czworaków dostaną 500 % , " normy " . Ave . Ps. Walą lemingozę w bambus równo. :)
 • @red. Nichcik 23:23:03
  Prawie tak ,ale wcześniej Teheran i Jałta się kłaniają . Takie wielonarodowe trykanie polski od tyłu. Pzdr.
 • Kontrolowana opozycja
  Nie tędy droga! Okupacje i dymisje komisji wyborczej, którą zastąpi bliźniacza, która zrobi to samo, tyle że na korzyść innej partii.

  Już widać, że ci, którzy zagospodarowali RN i nowa gwiazda "opozycji", Ewa Stankiewicz razem z Braunem, którzy twierdzi, że Ukraińcy mają prawo mieć roszczenia do polskich ziem, chcą dokonać przewrotu na swoją korzyść. Po aferze taśmowej łażenie wierchuszki RN pod Sejm nie wypaliło z powodu braku frekwencji, to może teraz wypali.

  Dopóki wszystkie partie nie zostaną obalone, dopóty nic się nie zmieni, tylko nastłpi kolejna zmiana warty. Doprawdy, brakuje tylko kolorowych baloników i czekoladowego orła w tym przedsięwzięciu.
 • @szczurobronny 00:30:38
  Nic dodać .Ave Bracie .
 • @Repsol 23:28:48
  Z tego co wiem, to w PSL jest 80% Polaków a w innych partiach odwrotnie.
  Nadmieniam, że nie jestem wyborcą PSL bo jestem mieszczuchem, lecz dlaczego przyjmuje się, że wyborcy z małych miejsowości, miast i wsi nie głosowali na PSL? A z większych miast tez może mieli ochotę głosować na PSL?
  Nasi znajomi na przykład głosowali do powiatu na kandydata z PSL, jest leśnikiem i jest przeciwny prywatyzacji Lasów Państwowych.
 • @lorenco 01:04:27
  Tak słoiki czy weki , uśmiałem się setnie . Pzdr . :)))
 • @Repsol 01:07:57
  Niech ktoś wyprowadzi mnie z błędu:
  Wszystkie partie po 1989 roku to zdrajcy Polski! I teraz:
  Ruch Narodowy - Bosak, kumpel Prawego Sektora, Młodziez Wszechpolska -były lider Roman Giertych - teraz adwokat każdego diabła! - Nie ufam Bosakowi!
  Nowa Prawica? Jaka ona nowa?
  Trzeba konkretnie wyodrębnić polskie partie, które będą działać na rzecz Polski! Bez oszołomstwa!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031