Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
573 posty 1583 komentarze

"Medytacje red. Nichcika"

Nichcik - "Ja się zajmuję Niemcami i Żydami. Mam dość innych spraw."

Wydaje mi się, że polska krew poleje się w maju

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jeśli PiS znów pozwoli na sfałszowanie wyborów prezydenta, następne wybory do Sejmu i Senatu zredukują tą partię do "ZERA", ... i wprowadzą w Polsce dyktaturę. - Jedynym rozwiązaniem jest mówienie prawdy już teraz.

"Polska jak Pendolino mknie do stacji Bukareszt 1989"

http://nichcik.neon24.pl/post/118565,polska-jak-pendolino-mknie-do-stacji-bukareszt-1989

"Tytuł tego artykułu jest prowokacyjny - odzwierciedla zamysł doprowadzenia do wybuchu zamieszek , a nawet powstania. - W tym zakresie wymaga potępienia", napisał detektywmjarzynski @ Nichcik, w notce "Polska krew poleje się w maju"

"doprowadzenia do powstania"   napisał    detektywmjarzynski

Warto dać tu definicję: Powstanie, dawniej insurekcja – zbrojne wystąpienie ludności państwa, miasta lub pewnego obszaru, skierowane przeciw dotychczasowej władzy, lub władzy okupacyjne. Powstania często dążyły do uzyskania niepodległości państwa, autonomii obszaru lub przyłączenia obszaru do innego państwa, ale bywały też powstania będące jedynie wyrazem protestu przeciw władzy lub klasie posiadającej. Powstanie połączone ze zmianą struktury gospodarczej i własnościowej to rewolucja.

"Detektywmjzrzynski" użył słowa "powstanie", powinien też wiedzieć, przeciwko komu takie powstanie miałoby/ma wybuchnąć. - Ciekawe czy nam to wyjawi?

Bo ja wciąż słyszę, że "Kaczyński podpala POLIN", błędnie nazywany Polską

Niesiołowski po ogłoszeniu wyniku w Wyborach Prezydenta 2010:  Radość! Ogromna radość, porównywalna trochę do radości z '97 roku. - Z tym że wtedy były jeszcze te sondaże, ja wtedy nie wiedziałem na ten temat. - Teraz to się do końca wahało. Ja miałem "o 11-stej" (23:00) przeciek: Kaczyński prowadzi 56 ... 54.46% ... ja myślę Boże! No! Katastrofa! Muszę wyjeżdżać chyba, na starość mnie czeka emigracja. - No na szczęście to się nie stało. 

Wiadomo, czego od Polski żądają Żydzi. Dostaną?

World Jewish Restitution Organization chce nas Polaków, w bezczelny sposób okraść! Chcą nas okraść robiąc to rękoma swoich agentów wpływu, wpływając na stanowienie prawa w Polsce! Przy tej aferze, "afera Rywina" to "pikuś"! - Pozwolimy im na to?

http://nichcik.neon24.pl/post/118196,wiadomo-czego-od-polski-zadaja-zydzi-dostana

W obliczu ataku żydowskich środowisk syjonistycznych na Polskę, przejawiające się próbą "zaatakowania" polskiego Skarbu Państwa, a w konsekwencji polskiego terytorium w postaci polskich lasów, które przewidziano sprzedać na pokrycie kosztów złodziejskiej reprywatyzacji , zainfekowane polityczną poprawnością filosemityzmu PiS (jak każda polska partia), i ich kandydat Andrzej Duda, mogą przegrać Wybory Prezydenta 2015 z "czarnym koniem" tych wyborów, jakim nieoczekiwanie stał się Grzegorz Braun, "kandydat niezależny".

Jeśli faktycznie, jak mówią, wspiera go środowisko TV Trwam i Radia Maryja, i będzie ono relacjonować kampanię prezydencką Grzegorza Brauna, to jego wejście do wyścigu o fotel Prezydent Polski, jest przełomowym momentem w polskiej polityce epoki po-okrągłostołowej. Nieobciążony "garbem" politycznego filosemityzmu Grzegorz Braun może, i najprawdopodobniej będzie mówił to, czego obciążone polityczną poprawnością nie chcą, lub nie mogą.

Wybory Prezydenta 2015 będą wyborami przełomowymi, nie ma w nich miejsca na polityczną poprawność. Stawka jest zbyt wysoka, i liczą się tylko i wyłącznie fakty, o których trzeba i mówić. Ukrywanie faktów oznacza przegraną, i z tego powinien zdawać sobie PiS, ... jeśli chce wygrać. / Trzeba sobie też zdać sprawę z tego, że kolejne fałszerstwo wyborcze oznacza "majową wojnę domową", ... i z tego powinien zdawać sobie PiS, i władze "warszawskiego Kremla", bo to właśnie te władze za przewidywany rozlew krwi będą odpowiadać.

Dyktaturze łatwiej jest zapobiec, niż walczyć z dyktatorem, gdy już nim się stanie. Z tego powinniśmy sobie zdawać sprawę, jeśli chcemy, "żeby Polska była Polską". Nie można czekać, i trzeba o tym mówić już teraz, bo w maju, w dniu ogłoszenia kolejnych sfałszowanych wyborów prezydenckich będzie za późno.

Mamy trudne zadanie, bo przeciwnik jest zdeterminowany. Izraelscy mocodawcy dysponują nieograniczoną bazą środków, i politycznych perswazji, wliczając w to, od aktów przemocy jak na anektowanych terenach Palestyny, aktów stymulowanego i ukierunkowanego terroru (jak we Francji), aż po zamach i polityczne zabójstwa, jak w Smoleńsku. - Już dzisiaj powinniśmy sobie z tego zdawać sprawę. - Nie tak dawno w swoich notkach straszyłem "polską Palestyną", dzisiaj wydaje mi się, że krew poleje się w maju.

Jedynym rozwiązaniem jest mówienie prawdy już teraz, zanim do tego przelewu krwi dojdzie, bez czekania na maj. Już teraz trzeba zacząć mówić prawdę. Prawdę, kora i tak jest publicznie znana, a której z jakiegoś powodu nikt nie chce w przestrzeni publicznej usankcjonować. Nie ma się czego obawiać, prawda się obroni. - Tylko tak można zmienić rzeczywistość, tak jak zmieniła rzeczywistość informacja o sfałszowaniu ostatnich wyborów samorządowych. - I te słowa kieruję w szczególności do PiS. - Jeśli PiS pozwoli na sfałszowanie wyborów prezydenta, następne wybory do Sejmu i Senatu zredukują tą partię do "ZERA", i wprowadzą w Polsce dyktaturę. 

Wybory, a zamach: Czy wyniki byłych, i tych zbliżających się wyborów pRezydenta były, i są "pewne jak w banku"? - Sprawdź - Konkluzja może być bardzo ciekawa, jeśli założymy że sfałszowanie wyborów było powodem, ... i skutkiem zamachu w Smoleńsku.

 W kontekście wyborów, nie można też zapominać o sprawie polskich lasów. Bo to co się z nimi stanie zależało, i głównie zależy, od wyników wyborów. - Można się domyślać, że te dwie sprawy są ze sobą powiązane. Co ciekawe powiązane personalnie osobą obecnego Prezydenta Bronisława Komorowskiego, a w konsekwencji wydarzeniami z 10.04.10

Ciąg dalszy >>> http://nichcik.neon24.pl/post/118478,smolenskie-falszerstwo-jak-oszuka-l-nas-komoruski-serwer  <<< "Smoleńskie fałszerstwo: Jak oszuka(ł) nas Komoruski serwer"

Zaczynając zadam pytanie: Czy jest możliwe, aby w tym samym dniu "sondowani w wyborach"  Polacy dali Komorowskiemu ocenę (-0.81%) i (+12.05%) , ... lub nawet  (+19.11%). 

Jeśli nie, to Wybory Prezydenta 2010 sfałszowano.  -  Naszym zadaniem jest, aby nie doszło do tego raz jeszcze. /  Podstawą dowodową fałszerstwa jest prosty rachunek prawdopodobieństwa.

Bo o ile w meczu piłkarskim, w pierwszej połowie,  możliwy jest wynik 0:0, ... i bramka w drugiej połowie, rozstrzygająca o wyniku meczu, o tyle po wysypaniu głosów z urny i podzieleniu głosów na dwie części, jest mało prawdopodobne, aby wynik w każdej z części tak znacząco od siebie odbiegał. 

W wyborach Prezydenta 2010 jednak do tego doszło, co zostało udokumentowane przez PKW.  W pierwszej części liczenia głosów Bronisław Komorowski uzyskał wynik różniący się od kontrkandydata różnicą 0.81 na minus, a w drugiej części było to już +12.05% na jego korzyść. - Świadczy to o zawyżeniu wyniku w drugiej części liczenia głosów.

W pierwszej części liczenia głosów (przed północą) Jarosław Kaczyński uzyskał  3 981 310 głosów , a Bronisław Komorowski 3 916 709 głosów . / Różnica pomiędzy kandydatami wyniosła  64 601głosy na korzyść Jarosława Kaczyńskiego.

W drugiej części (po-pół-nocy) Jarosław Kaczyński otrzymał  3 937 824 głosy , a Bronisław Komorowski 5 017 178 głosów  . /  Różnica między kandydatami wyniosła 1 079 354 głosy na korzyść Bronisława Komorowskiego.

Jak łatwo zauważyć, "po-pół-nocy" Komorowskiemu gwałtownie przybyło ponad milion głosów, co dało mu to zwycięstwo w wyborach Prezydenta 2010. - Skąd wzięły się te głosy?

 


Wybory

Prezydenta

2010

A

Wynik cząstkowy  

z 51.5% lokali wyborczych

B

Obliczony wynik  z pozostałych 48.5% lokali

wyborczych

C

Wynik

ze 100%

lokali wyborczych

“JK”

3 981 310 głosów

 

50.41%

3 937 824

głosy

 

43.9734575%

7 919 134

głosy

 

46.99%

“BK”

3 916 709 głosów

 

49.59%

5 017 178

głosów

 

56.0265425%

8 933 877

głosów

 

53.01%

Różnica

w głosach

64 601

głosy

1 079 354 głosy

1 014 743

głosy

Różnice w % w “meczu” między kandydatami

A

I-sza połowa

- 0.81%

B

II-ga połowa

+ 12.05%

C

Zakończenie 

+ 6.02%

Różnica 

 w %”

-0.81793928%

 

strata “BK”

+12.053085%

 

przewaga “BK”

+6.02119347%

 

przewaga “BK

100%

7 898 019

8 955 002

16 853 021

1% ze 100%

78 980.19

89 550.02

168 530.21

 

* Powyższe rozliczenie przedstawia oficjalny wyniki Wyborów Prezydenta 2010 podane przez PKW, w "rozbiciu" na dwa fragmenty. Pierwszy fragment (kolumna A), przedstawia dane cząstkowe z komunikatu PKW z godz. 23:50 (podane o 00:10), oraz w kolumnie B, wyniki obliczone na podstawie kolumny A, przedstawiające wyniki zliczania głosów od momentu ogłoszenia komunikatu z godz. 23:00 do końca liczenia głosów.

Ostateczny wynik wyborów ,zgodnie z wynikami PKW, pokazano w kolumnie C. 

Wynik w kolumnie B, obliczono na podstawie wyniku cząstkowego z kolumny A, i ostatecznego wyniku wyborów z kolumny C.

Wynik ten wskazuje na "nieprawdopodobną anomalię", do jakiej doszło w trakcie ustalania wyników Wyborów Prezydenta w 2010 r. Widać to w ponad-milionowej większej ilości głosów zaliczonych Komorowskiemu w "II-giej połwie", co przełożyło się na ponad trzynastokrotnym wzroście różnicy pomiędzy kandydatami, gdy sprawdzimy wynik Komorowskiego z kolumny A (-0.81%) i B (+12.05%). 

 To wskazuje na fałszerstwo w "drugiej fazie" ustalania wyniku Wyborów Prezydenta 2010 "PO-pół-NOCY"

Fragmenty wieczoru wyborczego Polsatu i Polsatu News z dnia 4 VII 2010: Warto zwrócić uwagę na 00:45 (Tomasz Machała) i  1:15 (Agnieszka Kozyra) / Polsat wyciął fragmenty z "Pałacem Gawryluka", i "Smoleńskiem Kozery". / Ktoś nie chciał, aby te dwie rzeczy kojarzyły się nam z przedterminowymi wyborami prezydenta, będących wynikiem zamachu w Smoleńsku?

Wybory, a zamach: Czy wyniki byłych, i tych zbliżających się wyborów pRezydenta były, i są "pewne jak w banku"? - Sprawdź - Konkluzja może być bardzo ciekawa, jeśli założymy że sfałszowanie wyborów było powodem, ... i skutkiem zamachu w Smoleńsku.

 W kontekście wyborów, nie można też zapominać o sprawie polskich lasów. Bo to co się z nimi stanie zależało, i głównie zależy, od wyników wyborów. - Można się domyślać, że te dwie sprawy są ze sobą powiązane. Co ciekawe powiązane personalnie osobą obecnego Prezydenta Bronisława Komorowskiego, a w konsekwencji wydarzeniami z 10.04.10

 .

OBJAŚNIENIA SKRÓTÓW W TABELI Z OBLICZENIAMI

Kolumna  A =  Oficjalny wynik cząstkowy PKW ustalony o 23:50  http://www.prezydent2010.pkw.gov.pl/ALL/pliki/DOKUMENTY/komunikaty/Komunikat_g.0010_0507pl.pdf

Kolumna B

Oficjalny wynik cząstkowy wyliczony na podstawie kolumny A

Kolumna C  = Oficjalny wynik końcowy Wyborów Prezydenta 2010  http://www.prezydent2010.pkw.gov.pl/PZT/PL/WYN/W/index.htm

Wiersz “JK” = Wynik Jarosława Kaczyńskiego

Wiersz “BK” = Wynik Bronisława Komorowskiego

Wiersz 100% = 100 % głosów z kolumn A, B, C

Wiersz “R w %”= Różnica głosów między kandydatami w kolumnie

Wiersz “R w G” = Różnica procentowa między kandydatami w kolumnie

 

Jak można zauważyć w "I-wszej połowie" (kolumna A / I-wsza połowa),  Komorowski miał stratę w stosunku do Kaczyńskieg wynoszącą (-0.81%) . Ogłoszono ją na konferencji PKW o godzinie 00:10.

W kolumnie B (II-ga połowa), pokazane są wyniki obliczone na podstawie wyników z kolumny A (komunikatu PKW z godz. 00:10).  Wynik Bronisław Komorowskiego pokazany w kolumnie B "poszybował" trzynastokrotnie w górę.  - Z (-0.8%) do (+12.05%).  

Wielkości te przedstawiają różnicę pomiędzy kandydatami, oddzielnie dla każdej z kolumn (A,B), czyli z "faz" zliczania głosów. / Po zsumowaniu wyników otrzymujemy oficjalny wynik końcowy Wyborów Prezydenta 2010 ogłoszonych przez PKW.

Wyniki sondaży, i wcześniejsze oraz późniejsze komunikaty PKW,  jako zwycięzcę wskazały Bronisława Komorowskiego. W żadnym komunikacie nie widać jednak, tak wielkiej przewagi Komorowskiego nad Kaczyńskim, która wynosiłaby aż 12.05%.

12.05% to przewaga Komorowskiego w II-giej połowie", a liczba ta przedstawia wartość liczby głosów, którą musiano zaliczyć Komorowskiemu w trakcie liczenia głosów, aby mógł on uzyskać wynik końcowy, który dał mu zwycięstwo, pokazany w kolumnie C.

Na podstawie sondażowego wyniku Wyborów Prezydenta 2010 Jarosław Kaczyński pogratulował "zwycięzcy", ... i przyznał że przegrał Wybry Prezydenta 2010,  a Polacy poszli spać  przekonani, że zwycięzcą Wyborów Prezydenta 2010 został Bronisław Komorowski. / Jarosław Kaczyński swom postępowaniem w wieczór wyborczy otwarł tym samym drogę do fałszerstwa wyborczego. Gdyby tego nie zrobił, "ogłoszenie fałszerstwa" wyborczego mogło nastąpić już w 2010 roku, co miało by wpływ na postrzeganie wyników w następnych wyborach do jakich dochodziło po 2010 roku.

Jarosław Kaczyński, i Polacy, popełnili ogromny błąd wierząc w wynik sondażu EXIT POOLS, oraz wcześniejsze oficjalne wyniki wyborów. Ostateczny wynik wyborów nie był tak oczywisty, jak podały "sondażownie", oraz komunikaty PKW, o czym świadczy pokazany wyżej komunikat z godziny 23:50 ogłoszony o 00:10 , którego "śpiąca większość" Polaków prawdopodobnie nie usłyszała, bo uznała że przyznanie zwycięstwa Komorowskiemu przez sondaż EXIT POOLS, i samego Jarosława Kaczyńskiego, jest ostatecznym wynikiem wyborów. -Gdy Polacy obudzili się rano, znów usłyszeli z mediów o zwycięstwie Bronisława Komorowskiego.  - Państwowej Komisji Wyborczej i mediom udało się "sprzedać" wyborcom oszustwo wyborcze. Tymczasem prawda była, lub mogła być całkiem inna, na co wskazują dwie poszlaki.

Poszlaką taką jest wyliczenie z drugiej "fazy" liczenia głosów przedstawione w tabeli, oraz "przeciek Niesiołowskiego", który potwierdza że przwdziwe wyniki wyborów były inne, niż podane w oficjalnych komunikatach PKW. /Tuż po ogłoszeniu zwycięstwa wyborczego Bronisława Komorowskiego doszło do incydentu, którego nikt nie zauważył, a który potwierdza wyliczenie, że w "II-części" liczenia głosów Bronisławowi Komorowskiemu dorzucono ogromną liczbę głosów.  >>>  Patrz "R w G" w kolumnie A i B (różnica w głosach).Takie "zachowanie się urny" nie ma innego logicznego wytłumaczenia niż to, że wybory sfałszowano.

Jaki był prawdziwy wynik wyborów nie wiemy, ale możemy go oszacować na podstwie słów Stefana Niesiołowskiego, który powiedział, że o 11-stej (23:00) miał przeciek. Zgodnie z informacją jaką uzyskał Stefan Niesiołowski, Jarosław Kaczyński wygrywał Wybory z wynikiem 54.46%, co wprawiło ówczesnego Marszałka Sejmu w panikę.

Wygląda na to, że w trakcie ustalanie wyniku Wyborów Prezydenta 2010, ówczesny Marszałek Sejmu Stefan Niesiołowski  "został uspokojony",  bo od 2010 roku jest pewien, że "Jarosław Kaczyński premierem nigdy nie będzie". /   Relacja Stefana Niesiołowskiego na samej górze.

 

<>

Z kim Palikot chciał zastrzelić i patroszyć Kaczyńskiego? Z Komorowskim?

"Komorowski zastąpi Kaczyńskiego?" bardzo ciekawy wywiad z Januszem Palikotem przeprowadzony na wiosnę 2009 roku  czytaj więcej

http://nichcik.neon24.pl/post/118295,z-kim-palikot-chcial-zastrzelic-i-patroszyc-kaczynskiego

Myślę, że powinniśmy sobie już dzisiaj uzmysłowić. Nie zagraża nam żadna dyktatura, my w tej dyktaturze od dnia zamachu w Smoleńsku już żyjemy. Nie przez przypadek Jarosław Kaczyński w końcówce nagrania (od 26:00) powiedział:

YouTube wyżej / Jarosław Kaczyński: "to pokazuje jego rolę w tym systemie, rolę człowieka, który ten system podtrzymuje i który jest najwyraźniej nim bardzo zainteresowany. / ... / Sądzę, że jest tutaj także zainteresowanie osobiste, pytania o wybory które się zbliżają, wybory prezydenckie. Przecież ...? ..., prezydent będzie tam oceniany. Wiem, że dzisiaj ma znakomite notowania, ale przecież jeszcze kampania przed nami. O tym prezydencie można powiedzieć bardzo wiele. Róże rzeczy, które nie funkcjonują w obiegu publicznym, i po których powiedzeniu być może, że to poparcie jednak radykalnie spadnie."

Co miał na myśli Jarosław Kaczyński, i jakiego "asa w rękawie" ma PiS, tego nie wiemy. Warto jednak zapoznać się z moją oceną obecnej sytuacji w której żyjemy, bo nie jest ona "różowa".  

DZWONIĘ, .. PODPUSZCZAM, ... W BELWEDERZE NIKT NIE ODBIERA!

"Rozgrzany sędzia potrzebny od zaraz"

http://nichcik.neon24.pl/post/118294,rozgrzany-sedzia-potrzebny-od-zaraz-

Fot. wPolityce.pl 

Czy to "zezowate (nie)szczęście" może kłamać? Oceńcie sami

http://nichcik.neon24.pl/post/118196,wiadomo-czego-od-polski-zadaja-zydzi-dostana

Newsweek.pl: Bronisław Komorowski, Marszałek Sejmu, kandydat PO na prezydenta

- Gdyby ktokolwiek słyszał o tym, że mnie się pomawia o chęć prywatyzowania lasów, proszę o telefon. Sędzia jeszcze jest rozgrzany, załatwimy sprawę szybko  -   zażartował Bronisław Komorowski w środę na Krajowym Zjeździe Leśników w Jabłonnie. Dodał, że nie jest i nie będzie zwolennikiem prywatyzacji Lasów Państwowych. / ... a był to rok 2010.

Jak zaznaczył, słyszał już nawet modlitwy o to, by lasy pozostały własnością państwa polskiego. - I tak sobie myślałem: czy warto modlić się o coś, co jest oczywistością. Ale zawsze to nie zaszkodzi, bo oczywiście bywają i modlitwy intencjonalne, bywają i kłamstwa intencjonalne- powiedział kandydat PO na prezydenta.

Ocenił, że to zbiorowe wielkie kłamstwo trwające od lat, które - jak podkreślił - chyba się zrodziło w czasie podobnego spotkania jak dzisiejsze, kiedy jedyny znany mu polityk polski "rzeczywiście coś powiedział o prywatyzacji lasów".

- Proszę mi nie przypisywać zdania polityka, który kiedyś to wygłosił na spotkaniu z państwem, potem był ministrem finansów w rządzie Jarosława Kaczyńskiego - mówił Komorowski do leśników. - Jako żywo nigdy nie byłem, nie jestem, nie będę zwolennikiem prywatyzacji lasów - oświadczył.

Jarosław Kaczyński nie podpala Polski, "podpala" POLIN

Rację ma Niesiołowski. Zamiast "Polska" powinien jednak używać słowa POLIN ("Tu spoczniemy"). Syjonistycznego POLIN propagującego izraelską inwazję na Polskę, zmodernizowany projekt "JUDEOPOLONIA". czytaj więcej

http://nichcik.neon24.pl/post/118065,jaroslaw-kaczynski-nie-podpala-polski-podpala-polin

KOMENTARZE

 • Sondaż: Bronisław Komorowski deklasuje rywali w walce o fotel prezydencki
  .
  Bronisław Komorowski miałby szansę na wygranie wyścigu o fotel prezydencki już w pierwszej turze wyborów, które mają odbyć się w maju - wynika z sondażu Millward Brown dla "Wiadomości" TVP1. Komorowski uzyskał poparcie 62 proc. badanych respondentów. >>> http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Sondaz-Bronislaw-Komorowski-deklasuje-rywali-w-walce-o-fotel-prezydencki,wid,17222667,wiadomosc.html?ticaid=114421

  A ja proponuję sprawdzić OCENY pod artykułem

  Na TAK 6.13%

  Na NIE 93.87%
 • Ruszyła prezydencka karuzela nazwisk / Są niespodzianki
  >>> http://nichcik.neon24.pl/post/118331,wiadomo-jak-sfalszuja-wybory-prezydenta-2015

  Ruszyła prezydencka karuzela nazwisk / Są niespodzianki

  Wp.pl: Chociaż do majowych wyborów prezydenckich mamy jeszcze kilka miesięcy, to poznaliśmy już większość nazwisk kandydatów i pierwsze sondażowe wyniki. Gdyby wybory odbyły się w najbliższym czasie Bronisław Komorowski zostawiłby innych kandydatów w tyle. Najnowsze sondaże dają obecnemu prezydentowi ponad 60-procentowe poparcie. Taki wynik, jeśli powtórzy się w maju, oznacza, że Komorowski wygra ponownie. I to już w pierwszej turze. O wiele ciekawiej robi się na dalszych miejscach. / Zobacz wyniki OCEN kandydatów

  >>> http://wiadomosci.wp.pl/gid,17177285,kat,1342,title,Kampania-prezydencka,galeria.html  Andrzej Duda PiS............ Na TAK 74.8% Na NIE 25%

  Grzegorz Braun............... Na TAK 73.06% Na NIE 26.94%

  Magdalena Ogórek SLD .. Na TAK 35.06% Na NIE 64.94%

  Korwin-Mikke NP ............. Na Tak 17.1% Na NIE 82.9%

  Janusz Palikot .................. Na TAK 8.7% Na NIE 91.3%

  Komorowski ...................... Na TAK 8.03% Na NIE 91.7%

  PSL ................................... Na TAK 7.1% Na NIE 92.9%

  * Wyniki mogą ulec zmianom / Już wiadomo dlaczego PSL - owski "czarny koń" nie chce wystawić swojego kandydata. Lepiej poprzeć Bronka, gdy "Zgoda buduje" i "robić wrażenie", niż polec w walce nie do wygrania. (:
 • Czyli jak wyraźnie widać z Twoich wywodów
  PiS nie tylko chce doprowadzić do zniszczenia naszego górnictwa rękoma P.Dudy i nogami lemingów w górniczych mundurach, którzy chcąc zachować przywileje chcą aby podatnik za te przywileje zapłacił albo zrujnować własne miejsca pracy, ale dodatkowo rozważa możliwość uwikłania nas w wojnę Polsko - Rosyjską. o czym mówił A.Duda twierdząc, że wysłanie naszych wojsk do Ukrainy to jako wart rozważenia. Dodatkowo gotowy jest, by ułatwić rozbiór Polski, doprowadzając do bratobójczych walk Polaków z Polakami. Stawia tylko ultimatum, albo wybory zostaną sfałszowane tak, by wygrał PiS, albo poleje się polska krew a Polska utraci niepodległość.
  Żadne mające podstawy naukowe sondaże nie wskazują na ten moment by wybory prezydenckie skończyły się inaczej niż wygraną prezydenta Bronisława Komorowskiego, jeśli nie w pierwszej to w drugiej turze. Jedyne sondaże dające szansę A.Dudzie to fałszywki tworzone przez trolli PiS, które tu przytaczasz a ja ci nie raz tłumaczyłem jaki jest mechanizm ich tworzenia. Czyli Boże chroń Polskę przed terrorystą i wrogiem wewnętrznym jakim jest PiS.
 • @Jaromir 10:10:43
  "Żadne mające podstawy naukowe sondaże nie wskazują na ten moment by wybory prezydenckie skończyły się inaczej niż wygraną prezydenta Bronisława Komorowskiego"

  - A wiesz, że ostatni Komoruski rezydent Belwederu uciekał stamtąd nocą, w przebraniu kobiety. ... Może dlatego Pani Prezydentowa tak tyje? / Duże rozmiary mogą się przydać tej prezydenturze. (:
 • @Jaromir 10:10:43
  "Czyli Boże chroń Polskę przed terrorystą i wrogiem wewnętrznym jakim jest PiS."

  - Wiesz że "Kaczyński podpala Polskę" to wymysł (chyba) Niesioła. / Kaczyński nie podpala Polski, on "podpala" "projekt POLIN", ... czyli nic innego niż zmodernizowany projekt JUDEOPOLONIA
 • @Jaromir 10:10:43
  "Jedyne sondaże dające szansę A.Dudzie to fałszywki tworzone przez trolli PiS"

  - A te Komorowskiego mają za to firmowe opakowania "Made in PRL"
 • @Jaromir 10:10:43
  "PiS nie tylko chce doprowadzić do zniszczenia naszego górnictwa rękoma P.Dudy i nogami lemingów w górniczych mundurach, którzy chcąc zachować przywileje chcą aby podatnik za te przywileje zapłacił albo zrujnować własne miejsca pracy, ale dodatkowo rozważa możliwość uwikłania nas w wojnę Polsko - Rosyjską. o czym mówił A.Duda twierdząc, że wysłanie naszych wojsk do Ukrainy to jako wart rozważenia"

  - "Wart" tam nie było, ale za to będzie "rozgrzany sędzia" >> http://nichcik.neon24.pl/post/118130,kopacz-idzie-na-wojne-a-za-nia-zwierzchnik-sil-zbrojnych

  Na wojnę z Dudą idzie ekipa "Mr.Bronek & Dr.Ewa"
 • @Jaromir 10:10:43
  No i jeszcze Jedno Jaromir: Spóźniłeś się do pracy! (:
 • @red. Nichcik 10:35:22
  Jak widzisz, profesjonalne badania z reguły z mniejszym lub większym błędem potwierdzane są przez wyniki wyborów. Są pewne czynniki zafałszowujące, przykładowo fakt, że część ludzi nie ujawnia swoich rzeczywistych preferencji wyborczych. Ale PiS co wybory twierdzi, że badania są fałszowane i co wybory od 8 lat przegrywa je. Teraz jak sam widzisz też nie udowodniono fałszerstw i nie ma żadnych podstaw by twierdzić, że fałszowano wybory na korzyść PO a przeciw PiS. Jeśli był jakiś beneficjent jakiś machlojek to PSL. Twoje wyniki są o kant potłuc, wystarczy popatrzeć na wyniki Hanna Gronkiewicz Walz – Sasin. To co ty prezentujesz to tylko ewidentne fałszerstwo sondaży, dokonywane przez zespół trolli z PiS. Te wyniki na które sie powołujesz sfałszuje gimnazjalista. Służą one do prania mózgów wyborców PiS.
  A.Duda myląc się powiedział prawdę, to dość częste u polityków PiS, przoduje w tym Kaczyński. PIS myśli o uwikłaniu nas w wojnę z Rosją i nie pierwszy raz to robi. Wystarczy wspomnieć wizytę L.Kaczyńskiego w Gruzji. Premier Ewa Kopacz jest ogólnie niemrawa, tym razem jednak wypunktowała Dudę, mętnie się tłumaczył.
  Jak sam wiesz Polin, czyli Muzeum Historii Żydów Polskich sfinansowali z naszej kieszeni Kaczyńscy. Czyli można powiedzieć, że Polin rękami P.Dudy podpala Polskę. Dziś niszczą górnictwo. Na mój gust czeka nas ciężki okres, kosztowny dla podatnika, mam nadzieję, że się podatnik zorientuje i pogoni podpalaczy. Jak byś poczytał fora górnicy mają dość kiepską ocenę. Żądają ratowania kopalni z kieszeni podatnika a jednocześnie wypłacają sobie czternastki choć na nie nie zaproacowali. To ludzie widzą, widzi i PiS, popatrz, gdy Duda podpala Polskę, Kaczyński schował się, liczy, że Polacy są głupi i nie zauważą, że to on za tym stoi. Ciągle PiS ma nas za idiotów a my mamy za idiotów PiS. Dla PiS nie ma ratunku, jeśli nie zrozumieją, że pora by przycisnąć Kaczyńskiego, by wreszcie zachował się jak mężczyzna i dotrzymał słowa, że odejdzie, bo przegrywa wszystkie wybory.
  Z tego ci dziś widać, prezydentem zostanie Bronisław Komorowski, wybory parlamentarne wygra PiS, ale nie utworzy rządu większościowego, bo nie znajdzie koalicjantów. Kaczyński jednak utworzy rząd mniejszościowy i zaczną się szopki łapania wszystkich kto podpadł PiS, doprowadzi to do ostatecznego ośmieszenia Kaczyńskiego i PiS. Zanim zaczną się procesy mniejszościowy rząd Kaczyńskiego zostanie obalony a w kolejnych wyborach jak zdobędzie co najwyżej trzecią partią w parlamencie. Taki będzie koniec PiS. Byle tylko gdzieś Polski na jakąś minę nie wsadzili, w stylu wysłania wojsk na Ukrainę.
 • @red. Nichcik 10:35:22
  Moje gratulacje, jak widzę wylądowałeś na Pudle. Mam nadzieję, że twój tekst będzie przestrogą dla Polaków. Nikt za PiS nie chce umierać.
 • @red. Nichcik 10:35:22
  Ja rozumiem, że Bna'i Birth to L. Kaczyński wprowadził do Polski po to, aby mieć wroga widocznego i tym łatwiej go zwalczać?

  I PiS i PO są siebie warte.

  PS. Gdyby w 2010 roku do wiadomości publicznej dostałyby się dane o żonie Komorowskiego to Kaczyński wygrałby " z palcem w...".
  Kto zablokował upublicznienie tej informacji?
 • chazaromongoły ruskie kiwają goyów jak dzieci
  Widzę ,że bójka skupiła się na chazarach z PIS i PO, a chazarskiego Braun "popiera" chazarskie TRwam i Radio chazara Rydzyka ...
  Potem znów goye zobaczą swoją dupę z przodu.
 • @Krzysztof J. Wojtas 11:31:02
  Od dawna wiadomo, że PiS z PO grają do jednej bramki na zasadzie dziel i rządź. Gdy PO ma jakieś problemy to zaraz PiS z jakimś trotylem wyskoczy itd. Kaczyński teraz chce za każdą cenę, choćby zniszczenia Polski wygrać, by swoje Smoleńskie frustracje rozwiązać i udowodnić, że to nie on doprowadził do śmierci brata. O nic więcej mu nie chodzi. Pomysłów na Polskę od dawna już nie ma, ma tylko pomysł jeden, doprowadzić do ciągu strajków, manifestacji realizowanych przez P.Dudę i na plecach lemingów w solidarnościowych szatkach wyjść do władzy. Koszty tego wszystkiego poniesiemy my, podatnicy.
 • Taka ciekawostka w temacie
  http://fakty.interia.pl/raport-wybory-prezydenckie-2015/aktualnosci/news-sondaz-bronislaw-komorowski-deklasuje-kontrkandydatow,nId,1599966

  wynik oczywiście mało precyzyjny, bo próba niewielka, raptem poniżej 800 respondentów ale przy tej różnicy to chyba nie ma większego znaczenia.
 • Jak wygrać wybory prezydenckie 2015
  Czy to jest pytanie ocierające się o sferę pobożnych życzeń? Wszystko zależy od tego czy do wyborów wystartuje osoba znana, niezwiązana układami z magdalenką, z pewnym doświadczeniem politycznym i wolą zwycięstwa.

  Uważam, że jeżeli taka osoba zdecyduje się kandydować, to wówczas, przy odpowiednio sformułowanym programie wyborczym w stylu: np. „wszyscy won!” jest możliwe zebranie poprzez symboliczne składki 10 zł funduszu, który pozwoli dotrzeć do świadomości wyborców. Myślę że większość z nas dyskutujących tutaj o wyborach prezydenckich, jakoś bardzo schematycznie podchodzi do obecnej sytuacji w Polsce i wyobraża sobie że aby wygrać wybory, trzeba wtłoczyć do świadomości wyborców poprzez reklamę sylwetkę naszego kandydata. A jak to z Panem Tymińskim było? Czy miał wtedy największy budżet wyborczy że realnie zagroził faworytom? Oczywiście nie, pan Tymiński trafił w zniecierpliwienie społeczeństwa ówczesną sytuacją i trafił z argumentacją. Trzeba pamiętać że ogół wyborców to ludzie prości i nie zrozumieją skomplikowanych wyjaśnień ani analiz – tylko proste hasła wzbudzają entuzjazm i poparcie. A jakie proste hasła możemy zaproponować? samo mi się narzuca. Zresztą jak już wielokrotnie pisałem na Neonie, w obecnej sytuacji prezydent nie będzie w stanie wprowadzić zmian w polskim prawie i obiecywanie czegokolwiek w tym zakresie, będzie ściemą mocno obniżającą jego wiarygodność podczas kampanii wyborczej. Co może obiecać kandydat na prezydenta, to doprowadzenie do sprawiedliwych wyborów parlamentarnych, które odbędą się raptem 5 miesięcy po jego elekcji. Nie możemy zapominać o nastrojach społecznych. Arogancja obecnej władzy, co rusz przekracza coraz to nowe granice chamstwa i niekompetencji, a to wszystko widzi obywatel. Chętnie by ich wszystkich wyp.... lił, ale boi się że jak tylko wychyli łeb, to mu go odstrzelą. Natomiast za kimś, kto daje nadzieję że tą stajnię Augiasza wyczyści, chętnie pójdzie.  Powie ktoś, wszystko to brzmi pięknie, ale przecież istniejący układ sfałszuje wybory i wszystko pozostanie po staremu. Zgadzam się, że istnieje realne zagrożenie takim obrotem sprawy, ale mam pomysł jak temu zaradzić. Oczywiście apele do władzy aby zmieniła zasady przeprowadzenia wyborów na bardziej sprawiedliwe, są równie naiwne, jak te że PiS jest realną opozycją. Trzeba przyjąć że wybory będą przeprowadzone po staremu. Tym samym, my, musimy przeprowadzić równolegle do PKW, własne liczenie głosów. Niestety nie ma możliwości liczenia głosów w lokalach wyborczych – choć można tam wprowadzić swoich mężów zaufania. Zresztą nie przypuszczam, aby wybory fałszowano masowo w lokalach wyborczych. Można natomiast skrzyknąć kilkuset ochotników w całym kraju, którzy po zakończeniu liczenia głosów, objadą wszystkie lokale wyborcze w swojej okolicy i zrobią zdjęcie wywieszonym protokołom. Mając udokumentowane wyniki, przesyłają do komitetu wyborczego wstępnie obrobione dane wraz ze zdjęciami. Przygotowanie oprogramowania, które dokona obróbki danych, to już będzie formalność. Publikacja zebranych raportów danych w internecie, spowoduje wywarcie ogromnej presji na PKW, aby liczyła głosy dokładniej niż w czasie poprzednich wyborów.

  Zamieszczony tekst opublikowałem na Neon24 w grudniu 2014:
  http://12345-abcde.neon24.pl/post/116860,jak-wygrac-wybory-prezydenckie-2015
 • bla bla bla
  Orzeczenie krolestwa

  z nauk /instrukcji jednego z rabinow Lubaviczow

  Goj (sam z siebie) nie chce NIC. On tylko czeka aby jemu powiedziano czego chce "zyd"
 • @Krzysztof Szotowicz 12:27:41
  Z Tymińskim była zupełnie inna sprawa, to były początki dla większości jedne z pierwszych wyborów w których można było coś decydować, wcześniej trzeba było PZPR popierać. Wtedy różne ciekawostki przechodziły, pamiętasz Partię Przyjaciół Piwa. Magdalenkowcy szli jednym frontem. Dziś PO-PiS podzielił Polaków, wielu głosuje nie dlatego, że PiS czy PO takie dobre, a dlatego by nie było PiS albo PO. Wprowadzenie nowego trybika do tego idealnie dogranego zegara nie jest tak proste. Nawet mające swój silny i żelazny elektorat SLD cienko przędzie. PO-PiS to rozwiązanie, za które ktoś powinien dostać Nobla. Tak zmącić w głowach 35 milionowemu narodowi?
 • @Jaromir 12:42:53
  Podobnie funkcjonuje duet demokraci - liberałowie w USA. Tylko że tam byt ludzi i ich dumy z własnego państwa nie jest zagrożony. Dlatego uważam, że taki głos jak np tutaj :http://p21.neon24.pl/post/118502,braun-najnowszy-wywiad
  potrafi naruszyć istniejący w Polsce monolit władzy.
 • @Krzysztof Szotowicz 13:33:16
  Masz rację, nasz PO-PiS oparty jest na modelu amerykańskim, a kto w Ameryce rządzi chyba mówić nie muszę, u nas też. Spróbuj w USA wystawić niezależną kandydaturę, jakie ma szanse? U nas ten model ma formę trochę mieszaną, bo stosunkowo silni są podtkomuniści i ludowcy. Do tego nie jesteśmy mieszanką narodowościową jak w USA i jest grupa mądrych patriotów, których nie udało się zawłaszczyć PIS. Czasem wyskoczy jakiś Palikot, czy JKM, ale to są raczej jednorazowe wyskoki nie zagrażające układowi. Taki pojedynczy samotni jeździec nawet gdyby przez przypadek się wyrwał, to bez własnych układów nic nie będzie mógł, dostanie "zakaz opuszczania kibla" a układ go ośmieszy. To system sprawdzony od lat, wszystkie błędy w nim usunięte. Amerykanie mogą sobie mieć swój biały dom, flagę, hymn i indyka i dumę. Tyle ich.
 • @Krzysztof Szotowicz 13:33:16
  -
  Raczej pozwolenie na broń jest czynnikiem stabilizacyjnym szczątki demokracji w USA.

  Dlatego Braun może, ale opowiadać tylko bajki Polakom.:-)
 • Wybory prezydenckie 2015 - hucpa żydo-reżimu III RP
  https://www.youtube.com/watch?v=7khN6Fcv1rI
 • @Jaromir 13:47:38
  Czy proponuje pan wywiesić białą flagę?

  Chyba Braun ma rację kierując swoje słowa do rodaków za granicą, bo w kraju wszyscy śpią.
  To nie jest tak, że skoro rozum mówi: "wszystko do bani", to tak będzie w rzeczywistości. Historia niejednokrotnie udowadniała, że niewiele sobie robi z rzeczowych argumentów- jak np pod Warszawą w 1921 roku.
  Szóstym zmysłem wyczuwam jakieś pęknięcie systemu gdzieś w jego głębokich strukturach, wyczuwam ich zniecierpliwienie. W takich okolicznościach, łatwo zachodzą te cudowne przypadki, jak np wygrana w wyborach człowieka z poza układu.
  Z drugiej strony, jak nie teraz, to kiedy?
 • @Jaromir 11:28:28
  "Moje gratulacje, jak widzę wylądowałeś na Pudle. Mam nadzieję, że twój tekst będzie przestrogą dla Polaków. Nikt za PiS nie chce umierać.

  - To chyba zaszczyt i Virtuti Militari, zważywszy że jestem PiSiorem" (:

  Czyż nie tak?
 • @Krzysztof J. Wojtas 11:31:02
  "Ja rozumiem, że Bna'i Birth to L. Kaczyński wprowadził do Polski po to, aby mieć wroga widocznego i tym łatwiej go zwalczać?"

  - Tak, to On. / Ale delikatnie mówiąc "Przeleciał się na tym" >>> http://nichcik.neon24.pl/post/118065,jaroslaw-kaczynski-nie-podpala-polski-podpala-polin

  .
 • @kfakfa 11:36:56
  "chazaromongoły ruskie kiwają goyów jak dzieci / Widzę ,że bójka skupiła się na chazarach z PIS i PO, a chazarskiego Braun "popiera" chazarskie TRwam i Radio chazara Rydzyka ... Potem znów goye zobaczą swoją dupę z przodu."

  - Jeśli tak jest, to Polska już nie jest Polską, jest POLIN. / A to oznacza, że jest już PO, i nie ma z kim o co walczyć.

  Na szczęście "Twój Rydzyk" to cwany lis z Torunia, a nie Chazar.
 • @Jaromir 11:43:01
  "Od dawna wiadomo, że PiS z PO grają do jednej bramki na zasadzie dziel i rządź. Gdy PO ma jakieś problemy to zaraz PiS z jakimś trotylem wyskoczy itd. Kaczyński teraz chce za każdą cenę, choćby zniszczenia Polski wygrać, by swoje Smoleńskie frustracje rozwiązać i udowodnić, że to nie on doprowadził do śmierci brata."

  - I penie udowodni >>> http://nichcik.neon24.pl/post/118065,jaroslaw-kaczynski-nie-podpala-polski-podpala-polin
 • @Krzysztof Szotowicz 12:27:41
  "Powie ktoś, wszystko to brzmi pięknie, ale przecież istniejący układ sfałszuje wybory i wszystko pozostanie po staremu. Zgadzam się, że istnieje realne zagrożenie takim obrotem sprawy, ale mam pomysł jak temu zaradzić."

  - Głoś to po wszystkich odpustach i tam gdzie ludzie są.
 • @kfakfa 12:41:21
  "Goj (sam z siebie) nie chce NIC. On tylko czeka aby jemu powiedziano czego chce "zyd"

  - To ja chyba nie jestem "gojem" , bo wiem, czego chcę. (:
 • @Jaromir 12:42:53
  " Dziś PO-PiS podzielił Polaków, wielu głosuje nie dlatego, że PiS czy PO takie dobre, a dlatego by nie było PiS albo PO."

  - Dr. Ogórek rozwiąże ten problem (:
 • @Krzysztof Szotowicz 13:33:16
  "Podobnie funkcjonuje duet demokraci - liberałowie w USA. Tylko że tam byt ludzi i ich dumy z własnego państwa nie jest zagrożony. Dlatego uważam, że taki głos jak np tutaj :http://p21.neon24.pl/post/118502,braun-najnowszy-wywiad
  potrafi naruszyć istniejący w Polsce monolit władzy."

  - Mury już pękają, wystarczy popchnąć i z tego monolitu będzie "Huj, dupa i kamieni kupa" (:
 • @red. Nichcik 17:03:24
  coś słabo się przyjrzałeś "mojemu" lisowi z Torunia . wy chyba znów chcecie z "kosami" iść na czołgi ?

  w myśl tej durnej piosenki mrozu

  bo jak nie my to kto ?
 • @Jaromir 13:47:38
  @Krzysztof Szotowicz 13:33:16 Masz rację, nasz PO-PiS oparty jest na modelu amerykańskim, a kto w Ameryce rządzi chyba mówić nie muszę, u nas też. Spróbuj w USA wystawić niezależną kandydaturę, jakie ma szanse?

  - ZEROWE
 • @goodness 13:58:21
  Raczej pozwolenie na broń jest czynnikiem stabilizacyjnym szczątki demokracji w USA. Dlatego Braun może, ale opowiadać tylko bajki Polakom.:-)

  - Kto to wie, kto to wie. Ale jeśli chodzi o "Raczej pozwolenie na broń jest czynnikiem stabilizacyjnym szczątki demokracji w USA." to masz rację. (:
 • @Krzysztof Szotowicz 14:54:12
  "Czy proponuje pan wywiesić białą flagę? Chyba Braun ma rację kierując swoje słowa do rodaków za granicą, bo w kraju wszyscy śpią. To nie jest tak, że skoro rozum mówi: "wszystko do bani", to tak będzie w rzeczywistości. Historia niejednokrotnie udowadniała, że niewiele sobie robi z rzeczowych argumentów- jak np pod Warszawą w 1921 roku. Szóstym zmysłem wyczuwam jakieś pęknięcie systemu gdzieś w jego głębokich strukturach, wyczuwam ich zniecierpliwienie. W takich okolicznościach, łatwo zachodzą te cudowne przypadki, jak np wygrana w wyborach człowieka z poza układu. - Z drugiej strony, jak nie teraz, to kiedy?"

  - Teraz zaraz, czekać nie ma na co.
 • @Krzysztof Szotowicz 14:54:12
  Czy proponuje pan wywiesić białą flagę?
  Raczej trzeba długiej pracy, dziś cała prawica została zniszczona przez podpalaczy Polski, jak to przyznaje sam autor, fundatorów z naszej kieszeni Muzeum Historii Żydów Polskich, czyli braci Kaczyńskich. Dzięki Rydzykowi PiS zaanektował środowiska patriotyczno-katolickie, reszta polskich patriotów gdzieś się tam błąka i pojawiają się pseudo przywódcy, jak pijak Wipler, JKM co zamiast budować partię zadowolił się sutą emeryturką w Brukseli i zapowiada tworzenie nowej partii. Ma na to czas? Budowę trzeba zaczynać od wyburzenia, czyli od doprowadzenia do tego, by Jarosław Kaczyński wreszcie dotrzymał słowa, czyli odszedł z polityki. Jak padnie PiS, padnie i PO bo one tylko w symbiozie potrafią działać, jedna wspiera drugą. Wynik najbliższych wyborów jest już praktycznie znany Komorowski zostanie prezydentem a Kaczyński utworzy rząd mniejszościowy. Będziemy świadkami żenujących scen ganiania czarownic, będzie pozorny konflikt PO-PiS a rozkład kraju będzie trwał. Rząd ten padnie po jakimś roku, dwóch, i wtedy dopiero trzeba będzie być gotowym. Dziś prawicy nie ma, a jedna jaskółka, nawet jak by wygrała, nic nie uczyni.
 • @red. Nichcik 17:08:42
  "To chyba zaszczyt i Virtuti Militari, zważywszy że jestem PiSiorem" (:" Nie widzisz jak promuję twój tekst, szczerze ci pogratulowałem, Polacy o różnych poglądach powinni rozmawiać, masz jednak jakieś spaczenie Kaczyńskich, wszyscy przeciw Polinowi - PiS. U niego to wynika z charakteru, on musi rządzić a reszta ma się płaszczyć, na to przywódca żadnej partii sobie nie pozwoli. Jedyna droga to podpalenie Polski, niszczenie naszych zakładów pracy, jak właśnie trwa niszczenie kopalni przez Dudę. Wierzysz w to, że to co dziś hojną ręką Kopacz dała Dudzie, z naszych kieszeni coś załatwi? Że za rok - dwa gdy będzie padał rząd Kaczyńskiego jakiś nowy Duda nie zażąda od Kaczyńskiego, a Kaczyński sypnie pod hasłami trzeba reformować (czytaj utrwalać stare). Nikt jeszcze nie wie ile za tę PO-PiSową zabawę przyjdzie nam zapłacić, ale każdy wie, że to pieniądze w błoto wyrzucone.
  "" Dziś PO-PiS podzielił Polaków, wielu głosuje nie dlatego, że PiS czy PO takie dobre, a dlatego by nie było PiS albo PO."
  - Dr. Ogórek rozwiąże ten problem (:" Myślisz, że p. Ogórek wyprzedzi Dudę w wyścigu do II tury? Dopiero byłby śmiech na sali, a Kaczyński by latał i krzyczał, sfałszowano, sfałszowano, ale nie sądzę by do tego doszło.
 • @Jaromir 18:19:31
  "dziś cała prawica została zniszczona przez podpalaczy Polski"

  - Jesteś uczniem Niesiołowskiego?
 • @Jaromir 18:31:33
  "To chyba zaszczyt i Virtuti Militari, zważywszy że jestem PiSiorem" (:" Nie widzisz jak promuję twój tekst, szczerze ci pogratulowałem, Polacy o różnych poglądach powinni rozmawiać, masz jednak jakieś spaczenie Kaczyńskich, wszyscy przeciw Polinowi - PiS.

  - Wszyscy przeciw "projektowi POLIN" promowanemu przez Komoruska. / Jak PiS możesz stawiać Polin=PiS", skoro to

  "Jarosław Kaczyński podpala "Polskę / POLIN", odgrzany projekt JUDEOPOLONIA?
 • @red. Nichcik 18:40:31
  Jarosław Kaczyński to część projektu Polin, dziś podpala Polskę, niszczy nasze górnictwo utrwalając stare które jak wiadomo jest nierentowne, niegospodarne, ale pewni ludzie w tym Duda ze swoimi przybocznymi wspaniale z tego żyją. PO-PIS to jedność, jedni wspierają drugich i gdyby nie charakter Kaczyńskiego to byśmy mieli co 4 lata raz PO raz PiS. Kaczyński musi rządzić, najlepiej by był Prezydentem premierem i wszystkimi ministrami na raz. Jak żył brat to miał zarówno stanowisko prezydenta jak i premiera i co zrobił? Po dwóch latach sprzedał za dotację do partii. To człowiek który nic nie zbuduje a wszystko wokół siebie zniszczy. Widzisz gdzieś w Polsce prawicę? PiS nie mylić z prawicą, to partia populistyczno-lewicowa. To, że Kaczyński poleci z kamerami do Kościoła jeszcze nie robi z niego prawicowca. Ile masz partii chłopskich? Były dwie, załatwił konkurencję PSL. Przecież Kaczyński w PSL powinien zostać ogłoszony świętym. Co PO ma problemy, to zaraz Kaczyński jakiś numerek wykręci, by tylko sprawę zatuszować. Teraz chce władzy, dlatego podpala Polskę.
 • @red. Nichcik 18:40:31
  I jeszcze jedna sprawa, zostaw przezwiska, bo chcąc być w zgodzie z prawdą, nie PiS-prawdą to jest tylko Kaczorusek. Przecież jego dziadkowie nie mówili dobrze po Polsku. Korzenie Kaczyńskiego to Rosja i to patriotyczna Rosja, dwóch pradziadków było oficerami carskimi. Jeden z nich walczył przeciw dziadkowi Churchilla w wojnach Krymskich.
 • @Jaromir 19:06:15
  "Jarosław Kaczyński to część projektu Polin, dziś podpala Polskę, niszczy nasze górnictwo utrwalając stare które jak wiadomo jest nierentowne, niegospodarne, ale pewni ludzie w tym Duda ze swoimi przybocznymi wspaniale z tego żyją."

  - Ja Ci już mówiłem, przestań ciś ciemnotę, bo Cię zbanuję. / Wiesz, że tego nie robię tylko z tego powodu że jesteś pracowity jak pszczółka Maja. - Szanuję pracowitość. / Przepisz się do PiS.
 • @Jaromir 19:10:52
  "I jeszcze jedna sprawa, zostaw przezwiska, bo chcąc być w zgodzie z prawdą, nie PiS-prawdą to jest tylko Kaczorusek."

  - W części masz rację. / Powinienem pisać "Komotusek" (:
 • @red. Nichcik 19:31:49
  Wojna idzie ,patrzę na meinstreamowe media i widzę do czego dążą .Pzdr. i 5* .
 • @goodness 13:58:21
  "Raczej pozwolenie na broń jest czynnikiem stabilizacyjnym szczątki demokracji w USA."

  Dokładnie. Dlatego też rząd USA dwoi się i troi, aby to pozwolenie Amerykanom odebrać.
 • Tytuł tego artykułu jest prowokacyjny - odzwierciedla zamysł doprowadzenia w Polsce do wybuchu zamieszek , a nawet powstania.
  W tym zakresie wymaga potępienia . Moja odpowiedź na ten tytuł zawiera się w tym artykule :

  https://opolczykpl.wordpress.com/2015/01/22/manifest-odezwa-dysydenta-komandosa-michala-jarzynskiego-do-polakow/

  Lansowany w tym artykule przez jego autora Grzegorz Braun to personalna pomyłka w kontekście jego kandydowania na prezydenta RP. W mojej ocenie jest to nowy celebryta kreowany - w czym bierze udział autor - na nowego "polskiego bohatera". W moich oczach jego złe intencje wobec Polski i Polaków zdemaskował min. ten film :

  https://www.youtube.com/watch?v=8uEj8QD64Ks

  który skomentowałem tak :

  Ze wszystkim się zgadzam co mówicie. Mam jedno moje małe ale ! W Polsce nigdy nie było stalinizmu , a teraz nie ma post stalinizmu. W Polsce był żydokokomunizm , a obecnie jest post żydokomunizm w kolejnym tj. II i III pokoleniu /dzieci i wnuki/ . Czy ten zamierzony błąd semantyczny prelegentów / wykładowców, a w zasadzie logiczny ma znaczenie ? Dla mnie ma ! Dowodzi o ich nieszczerych intencjach wobec Polski i Polaków.
 • @detektywmjarzynski 07:18:01
  "Tytuł tego artykułu jest prowokacyjny - odzwierciedla zamysł doprowadzenia w Polsce do wybuchu zamieszek , a nawet powstania"

  - Może skomentuję tytuł komemtarza pytaniem: Czy mi zależy aby w Polsce doszło "do wybuchu zamieszek , a nawet powstania"

  Nie, nie zależy mi, ale wydaje mi się że zamieszek i powstania dojdzie, bo Polacy nie pozwolą sobie, aby wybory w Polsce fałszowano. Dlatego tytuł:

  "Wydaje mi się, że polska krew poleje się w maju"

  ... uważam za jak najbardziej stosowny. On nie prowokuje, on ostrzega na podstawie wnikliwej obserwacji przed tym do czego może, a raczej do czego dojdzie w wyniku antypolskich działań okupantów, którzy w wyniku sfałszowanych wyborów dorwali się do władzy w Polsce.

  Nie wiem, czy będzie u nas Budapeszt, wydaje mi się, że wszystko jest na drodze do tego, że pociąg mknie do stacji "Bukareszt 1989"

  https://www.youtube.com/watch?v=FZyGOx3AbDQ

  https://www.youtube.com/watch?v=EOE6XcftuVs
 • @Lotna 03:12:48
  Bezpośrednio trafiasz w dziesiątke, co sądzisz o wyrwaniu demokracji z kosmatych łap polityków. Ciagle okręcają demokrację w sreberka aby niebyło widać, że jest okradziona z równowagi. :-)
 • @red. Nichcik 17:09:54
  Aby zdobyć Troję, krasomówca był, głównym narzędziem ataku Bolek też nieźle nawijał.
  Efekt z przjęcia drewnianego konika, czy malowanego lisa może spowodować tragedię na wieki:-)
 • "Polska jak Pendolino mknie do stacji Bukareszt 1989"
  .

  "Tytuł tego artykułu jest prowokacyjny - odzwierciedla zamysł doprowadzenia do wybuchu zamieszek , a nawet powstania. - W tym zakresie wymaga potępienia", .... napisał w komentarzu detektywmjarzynski @ Nichcik, w notce "Wydaje mi się , że polska krew poleje się w maju"

  Dałem na to odpowiedź "całą notką" >>> http://nichcik.neon24.pl/post/118565,polska-jak-pendolino-mknie-do-stacji-bukareszt-1989

  .
 • A w ścierwomediach o .......
  A w ścierwomediach o kandydatach na prezydenta nie pasujących do schematu ,,demokracji''zupełnie nic nie słychać.Marian Kowalski i Grzegorz Braun są celowo pomijani w dyskusjach i sondażach.Należy wrócić do ulotek bo większość Polaków o tych ludziach nie słyszała.Należy drukować ulotki,rozdawać je w centrach handlowych i wkładać za wycieraczki samochodów.Nie wszyscy mają internet.Kukiz to człowiek dobrze znany i uczciwy Polak i dobrze by bylo gdyby ci trzej dogadali się!
 • @maro 19:29:59
  Ruszyła prezydencka karuzela nazwisk / Są niespodzianki

  >>> http://nichcik.neon24.pl/post/118331,wiadomo-jak-sfalszuja-wybory-prezydenta-2015

  Wp.pl: Chociaż do majowych wyborów prezydenckich mamy jeszcze kilka miesięcy, to poznaliśmy już większość nazwisk kandydatów i pierwsze sondażowe wyniki. Gdyby wybory odbyły się w najbliższym czasie Bronisław Komorowski zostawiłby innych kandydatów w tyle. Najnowsze sondaże dają obecnemu prezydentowi ponad 60-procentowe poparcie. Taki wynik, jeśli powtórzy się w maju, oznacza, że Komorowski wygra ponownie. I to już w pierwszej turze. O wiele ciekawiej robi się na dalszych miejscach.

  Zobacz wyniki OCEN kandydatów >>> http://wiadomosci.wp.pl/gid,17177285,kat,1342,title,Kampania-prezydencka,galeria.html

  Andrzej Duda PiS............ Na TAK 74.8% Na NIE 25%

  Grzegorz Braun............... Na TAK 73.06% Na NIE 26.94%

  Magdalena Ogórek SLD .. Na TAK 35.06% Na NIE 64.94%

  Korwin-Mikke NP ............. Na Tak 17.1% Na NIE 82.9%

  Janusz Palikot .................. Na TAK 8.7% Na NIE 91.3%

  Komorowski ...................... Na TAK 8.03% Na NIE 91.7%

  PSL ................................... Na TAK 7.1% Na NIE 92.9%

  * Wyniki mogą ulec zmianom / Już wiadomo dlaczego PSL - owski "czarny koń" nie chce wystawić swojego kandydata. Lepiej poprzeć Bronka, gdy "Zgoda buduje" i "robić wrażenie", niż polec w walce nie do wygrania. (:
 • @maro 19:29:59
  "A w ścierwomediach o kandydatach na prezydenta nie pasujących do schematu ,,demokracji''zupełnie nic nie słychać."

  - To się nazywa "dyktatura/zamach medialny" / Na szczęście "Kaczyński podpala POLIN" (nie mylić z Polską).

  Pozdr.
 • @red. Nichcik 16:13:48
  Syjonistyczne marionetki w Polsce wykonując zalecenia międzynarodowej lichwy podjudzają Polaków na Rosjan , banderowców, Niemców , Żydów, na rząd , na wymiar sprawiedliwości w Polsce itd. i co ciekawe na samych siebie . Po co ? Po to , by doprowadzić w Polsce do wybuchu społecznych zamieszek , a nawet powstania, które po spacyfikowaniu w ramach tzw. „ bratniej pomocy’ przekierować i wykorzystać gniew / frustrację Polaków w kierunku na Rosję i Rosjan jako głównego sprawcę nieszczęść Polaków i Polski.. Nie dajmy się zwariować i zmanipulować !

  W kontekście tego jak najbardziej na czasie jest mój manifest / odezwa do Polaków :

  https://opolczykpl.wordpress.com/2015/01/22/manifest-odezwa-dysydenta-komandosa-michala-jarzynskiego-do-polakow/
 • @detektywmjarzynski 20:47:28
  "Nie dajmy się zwariować i zmanipulować !"

  - Jestem dokładnie tego samego zdania. / Z tym, że fałszerstwa wyborcze nie są procedurą konstytucyjną, a ich dokonywanie jest zamachem na demokrację, czyli przestępstwem. / Co w takim wypadku powinni zrobić Polacy, ... i do czego mają prawo. ... Pytam, bo "Konstytucja" zobowiązuje każdego obywatela do jej obrony.
 • Manifest / odezwa dysydenta komandosa Michała Jarzyńskiego do Polaków
  1. Czekajmy ! uzależniając nasze działania od rozwoju sytuacji na Donbasie. Nie dopuśćmy do zrobienia w Polsce drugiego Donbasu ! Oni tylko na to czekają !

  2. Demaskujmy agenturę okupanta ! ten okres konfliktu sprzyja ujawnianiu się agentury – wykorzystajmy to do wyczyszczenia przedpola.


  3. Protestujmy na każdym kroku nie dając wytchnienia okupantowi – niech goni za własnym ogonem, aż zgłupieje, do czego już mu wiele nie trzeba! Twarze Tuska , Kopacz, Komorowskiego, Dudy i innych mówią same za siebie. Jest w ich przeraźliwy strach i o to chodzi.

  4. Nie dajmy się sprowokować, ani przez antypolskie działania organów władzy publicznej – sejm, rząd i inne naszpikowane obcą agenturą i działające na ich zlecenie i w ich interesie, ani też przez działające z nimi w jednej drużynie i sterowane zza oceanu i zachodu organizacje pozarządowe/różne stowarzyszenia, fundacje itd., będące tak naprawdę „zagranicznymi agentami’.

  5. Organizujmy się oddolnie w małych grupach, nie licząc na istniejące i działające w Polsce tzw. „ruchy narodowe” i „prawicowe” oraz organizacje „patriotyczne” stworzone, sterowane i kontrolowane w większości przez okupanta. https://opolczykpl.wordpress.com/2015/01/22/manifest-odezwa-dysydenta-komandosa-michala-jarzynskiego-do-polakow/

  Łódź, dnia 18 stycznia 2015 r.

  Michał Jarzyński

  .
 • @Manifest / odezwa dysydenta komandosa Michała Jarzyńskiego do Polaków
  .3. Protestujmy na każdym kroku nie dając wytchnienia okupantowi – niech goni za własnym ogonem, aż zgłupieje, do czego już mu wiele nie trzeba! Twarze Tuska , Kopacz, Komorowskiego, Dudy i innych mówią same za siebie. Jest w ich przeraźliwy strach i o to chodzi.

  - Dudy też, to On jest w rządzie? A może tylko o to "zgłupienie" chodzi?
  .
 • "Polska jak Pendolino mknie do stacji Bukareszt 1989"
  .
  "Tytuł tego artykułu jest prowokacyjny - odzwierciedla zamysł doprowadzenia do wybuchu zamieszek , a nawet powstania. - W tym zakresie wymaga potępienia", napisał detektywmjarzynski @ Nichcik, w notce "Polska krew poleje się w maju"  "doprowadzenia do powstania" napisał detektywmjarzynski

  Warto dać tu definicję: Powstanie, dawniej insurekcja – zbrojne wystąpienie ludności państwa, miasta lub pewnego obszaru, skierowane przeciw dotychczasowej władzy, lub władzy okupacyjne. Powstania często dążyły do uzyskania niepodległości państwa, autonomii obszaru lub przyłączenia obszaru do innego państwa, ale bywały też powstania będące jedynie wyrazem protestu przeciw władzy lub klasie posiadającej. Powstanie połączone ze zmianą struktury gospodarczej i własnościowej to rewolucja.

  "Detektywmjzrzynski" użył słowa "powstanie", powinien też wiedzieć, przeciwko komu takie powstanie miałoby/ma wybuchnąć. - Ciekawe czy nam to wyjawi? TUTAJ PROSZĘ >>> http://nichcik.neon24.pl/post/118565,polska-jak-pendolino-mknie-do-stacji-bukareszt-1989

  Bo ja wciąż słyszę, że "Kaczyński podpala POLIN", błędnie nazywany Polską >>> https://www.youtube.com/watch?x-yt-cl=85114404&x-yt-ts=1422579428&v=CYB4_ClNL-I
 • @Pope Nimrod 18:53:39
  Nawet Święte Znaki mieszane z błotem, mogą obrzydliwie wyglądać.

  A ludzie już nauczyli się pluć na tęczę, bo podobne kolory używają seksualni inaczej..

  Można odzyskać prawdziwy blask i moc działania naturalnych znaków i zjawisk, tylko należy wprowadzić powszechną higienę:-)
 • @red. Nichcik 21:04:06
  Generalnie chodzi zawsze o to samo, a mianowicie o władzę . Jak ją się zdobywa ? O tym tutaj :

  Po co w Polsce powołano CBA – materiał edukacyjny .

  Służby specjalne w Polsce spod znaku „Polowania na czarownice” , czyli Centralne Biuro Antykorupcyjne /CBA/ same kreują swoje ofiary /figurantów prowadzonych przez siebie spraw operacyjnych po to , by – w oczach opinii publicznej - uzasadnić swoją potrzebę istnienia . Przy tym stosują niezgodną z prawem i niedopuszczalną prowokację / z wyjątkiem działań / czynności rozpoznawczo –operacyjnych takich jak ; zakup kontrolowany , przesyłka niejawnie nadzorowana/ jako główną metodę swoich operacyjnych działań / gier/. Tymczasem prawda jest taka , iż CBA w Polsce w dosłownym tego słowa znaczeniu są po prostu „policją polityczną” stworzoną do walki z niewygodnymi osobami dla rządzącego Polską reżimu / niektórzy nazywają ten reżim : żydoreżimem/ prowadzoną pod szyldem walki z tzw. „korupcją ".

  Przy tym – patrząc szerzej - korupcja jest jedną ze strategii i taktyki zniewalania narodów / państw stosowaną od wielu , już wielu lat przez „międzynarodową lichwę” mającą na celu współczesne skolonizowanie tych narodów i państw, co bardzo dobrze oddaje ten film :

  https://www.youtube.com/watch?v=qIwDCPqiCLg

  w którym mówi się o korupcji elit niezależnych państw jako o jednej z metod nowej kolonizacji i podboju świata w ramach planów globalizacji –nowego porządku świata / NWO/. Od siebie do tego filmu dodałbym jeszcze to, że w krajach na nowo skolonizowanych / takich jak Polska po 1989 r. czy też Ukraina po rozpadzie ZSRR po 1991 r. / tworzona jest tajna struktura policyjna do walki z korupcją, która ściśle współpracuje z kolonizatorem / okupantem w dziele grabienia tego państwa i jego obywateli . Osobom skorumpowanym zakłada się prywatne zagraniczne konta / najlepiej w Szwajcarii/ , by do końca ich życia mieć ich pod kontrolą i by móc nimi dowolnie sterować, a w razie czego . gdyby zaczęli „fikać ", by móc im to konto zamknąć pod zarzutem na przykład walki z „korupcją”, czy też walki z „terroryzm”, nota bene będącego socjotechnicznym wynalazkiem tego samego co „korupcji " pomysłodawcy. I w ten oto piękny sposób kółko się zamyka. Ptaszki same wpadają do klatki z której nigdy nie będą w stanie samodzielnie wylecieć i geszeft się kręci, bo oto przecież chodzi.

  Łódź, dnia 3 luty 2015 r. Michał Jarzyński

  https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/10922432_1768304440062438_7373764103154530047_n.jpg?oh=e3669739ec86d23bf4664b4fc7a27ff0&oe=554A5125
 • 3626
  .

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031