Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
573 posty 1583 komentarze

"Medytacje red. Nichcika"

Nichcik - "Ja się zajmuję Niemcami i Żydami. Mam dość innych spraw."

Wyniki zobaczymy? Pytanie @ Jaromir 23.04.2015 21:44:26

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jaromirze TO JEST Q***STWO! "Co będzie 10 maja, nie wiem / Sasin już swoją lekcję pokory odbył, Duda czeka na lekcję. Wynik?" - Zobaczymy?

 

Jaromir: Co będzie 10 maja, nie wiem  -  Ale wiem co będzie 24 maja. Redaktor Nichcik napisze tekst o tym jak PiS sfałszowano wybory po czym powieli go 10 razy pod różnymi tytułami i zamieści na Neon24. Wiele wspólnego widzę Dudy z Sasinem. Obaj przygotowywali wylot do Smoleńska, obaj odpowiadają za łamiącą wszelkie zasady bezpieczeństwa i logiki listę pasażerów. Obu PiS wysyła na stracone pozycje. O obu red. Nichcik pisze jako 100% fawotytach. Sasin już swoją lekcję pokory odbył, Duda czeka na lekcję. Wynik? Zobaczymy.   
 
 

Obejrzyj od 7 minuty + / Dostał głosy w Warszawie, zaprotokołowano mu "ZERO"


Za fałszowanie protokołów wyników wyborów grożą 3 lat więzienia:Jeśli ktoś ma pewność, że w wyborach głosowało na kogoś więcej osób niż ten ktoś otrzymał głosów, powino się zebrać pisemne oświadczenia tych osób, że na niego głosowały, i złożyć protest wyborczy, oraz zawiadomienie do prokuratury o sfałszowaniu protokołu wyniku wyborów. - Zawiadomienia do prokuratury można skadać, nawet gdy minął już termin składania protestów do PKW - O takim fakcie dobrze by było zawiadomić PiS, najlepiej listem poleconym.

Podstawa prawna: Rozdział XXXI Przestępstwa przeciwko wyborom i referendum

Art. 248. Kto w związku z wyborami do Sejmu, do Senatu, wyborem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, wyborami do Parlamentu Europejskiego, wyborami organów samorządu terytorialnego lub referendum:

1) sporządza listę kandydujących lub głosujących, z pominięciem uprawnionych lub wpisaniem nieuprawnionych,

2) używa podstępu celem nieprawidłowego sporządzenia listy kandydujących lub głosujących, protokołów lub innych dokumentów wyborczych albo referendalnych,

3) niszczy, uszkadza, ukrywa, przerabia lub podrabia protokoły lub inne dokumenty wyborcze albo referendalne,

4) dopuszcza się nadużycia lub dopuszcza do nadużycia przy przyjmowaniu lub obliczaniu głosów,

5) odstępuje innej osobie przed zakończeniem głosowania niewykorzystaną kartę do głosowania lub pozyskuje od innej osoby w celu wykorzystania w głosowaniu niewykorzystaną kartę do głosowania,

6) dopuszcza się nadużycia w sporządzaniu list z podpisami obywateli zgłaszających kandydatów w wyborach lub inicjujących referendum

- podlega karze pozbawienia wolności do lat 3

W  referendum  odwoławczym  Gronkiewicz-Waltz uzyskała 5%.- W wyborach samorządowych Hanka uzyskała  58.64%  głosów,  wyprzedzając kandydata PiS Jacka Sasina. Co takiego się stało, że w wyborach samorządowych Waltz odniosła "taki sukces"? I dlaczego na tym YouTube wyżej Waltz jest taka czerwona?

Gdzie są wyniki wyborów dla miasta stołecznego Warszawy?

Link do stron woj. mazowieckiego

http://wybory2014.pkw.gov.pl/pl/wyniki/wojewodztwo/view/14

Po otwarciu strony >> po kliknięciu na POWIATY w lewym dolnym rogu na każdy powiat województwa mazowieckiego, znajdziemy wyniki każdego powiatu - z wyjątkiem WARSZAWY. - Po kliknięciu na Warszawę pokazuje się "PUSTA STRONA" - Gdzie są wyniki? - Na stronach PKW brak jest wizualizacji wyników dla miasta stołecznego Warszawy  -  Co oznacza brak wyników dla miasta Warszawy? Sfałszowane wybory w Warszawie? - I teraz Jaromir mówi: "Sasin już dostał swoją lekcję pokory, Duda czeka na lekcję. Wynik? Zobaczymy." -  POKAŻCIE NAJPIERW TE Z WARSZAWY!

- Obywatel nie jest w stanie sprawdzić, czy wyniki z jego OKW zgadzają się.

- Nie można zweryfikować, czy wybory w Warszawie sfałszowano, czy też nie?

- Nie udostępniono wyników z najbardziej kontrowersyjnego miejsca w Polsce!.

W zeszłym roku odbyło się w Warszawie referendum, w którym zwyciężczyni tegorocznych wyborów uzyskała tylko 5% poparcia.Jak wytłumaczyć zwycięstwo HGW w Warszawie i nieudostępnienie przez PKW wyników z właśnie tego miasta? - Fałszerstwami na wielką skalę?  -  TUTAJ PROŚBA DO JAROMIRA - POKAŻ GDZIE SĄ TE WYNIKI?

fot. PAP/Wojciech Pacewicz

 

 

KOMENTARZE

 • Szok! Kandydat Korwin jest Marksistą + "afera obyczajowa"?
  Szok! Kandydat Korwin jest Marksistą + "afera obyczajowa"?

  >>> https://www.youtube.com/watch?v=5U__lMkbbAg

  .. stąd jego poglądy konserwatywno-liberalne, ... bo to jest marksizm inaczej nazwany. Marksizm i Leninizm tworzą podstawę komunizmu. -

  >>> http://nichcik.neon24.pl/post/121639,szok-kandydat-korwin-jest-marksista-afera-obyczajowa

  Najbardziej szokująca jest jednak deklaracja, ... że sypiał z Ashkenazi!
 • Zbyt długo, by odpowiadać tu, poczytaj lekcję historii Warszawy
  opowiedzianą przez człowieka, co kocha to miasto. Sasin odebrał lekcję pokory za Kaczyńskiego i Hofmana. A Duda? Czy odbierze lekcję pokory za swoją "kiełbasę wyborczą"? Zobaczymy.
 • @Jaromir 01:12:30
  "i (Kaczyński) dofinansował budowę Muzeum Historii Żydów Polskich, POLIN kwotą 40 mln z kieszeni Warszawiaków"

  - Po śmierci LK, zamiast Muzeum, wybudowano Ministerstwo Kłamstwa i Propagandy POLIN, ... na dofinansowanie którego Platforma ukradła Warszawiakom i Polakom kolejne kilkaset milionów złotych, budując kwaterę główną Ruchu Żydosyjonistycznego na Europę Wschodnią, którą zarządzać mają żydosyjoniści z USA im Izraela.

  Na to Lech Kaczyński zgodzić się nie mógł, dlatego dokonano na niego zamachu w Smoleńsku. Niemiecki autor napisał w swojej książce, że bombę na pokład tupolewa pomagał wnosić jeden z najważniejszych obecnych polskich polityków. - Domyślcie się który?
 • Śmiejcie się! - 10.04.10 to "PRYSZCZ" / "Piekło dopiero się zacznie"
  W W środę, 29 sierpnia 2012 r., miesiąc przed marszem "Obudź się Polsko!", w obronie Telewizji Trwam, śp.prof.Józef Szaniawski, który nie dożył dnia marszu - nieoczekiwanie spadł w przepaść podczas górskiej wędrówki - napisał:

  "Dokładnie za miesiąc, 29 września 2012 r., ma się odbyć w Warszawie drugi ogólnopolski marsz w obronie wolnych mediów, ale zarazem przeciwko tym, którzy źle, nieudolnie i nieuczciwie rządzą państwem. /.../

  W Polsce powoli kończy się trwająca już zbyt długo epoka, kiedy rządzący III RP działali w myśl zasady "obiecanki cacanki, a głupiemu radość". Oczekiwania obywateli są dzisiaj dużo wyższe niż przysłowiowa kromka chleba z masłem, kiełbasa wyborcza, a nawet benzyna do samochodu.

  Ludzie nie chcą, by rządy nad nimi sprawowali politycy głupi, nieodpowiedzialni, fałszywi do szpiku kości, a nade wszystko nieudolni - wystarczająco sprytni, by zdobyć władzę, ale żałośnie nieskuteczni w jej sprawowaniu." (koniec cytatu)

  Po ponad roku od napisania tych słów, nasza wiedza dotycząca władz uległa zmianie. Światło dzienne ujrzała między innymi fotografia uśmiechniętego premiera Tuska, w conajmniej dwuznacznej scenie, z premierem Rosji Putinem, zrobionej w dniu zamachu* na polskiego prezydenta, w Smoleńsku.(*wersji wypadku do dzisiaj nie udowodniono).

  Powtórzę słowa profesora: "wystarczająco sprytni, by zdobyć władzę, ale żałośnie nieskuteczni w jej sprawowaniu."

  Nie wiem czy dzisiaj śp. prof. Józef Szaniawski podtrzymałby te słowa, które prawdopodobnie wypowiedział uważając, że zarządzający obecnie Polską ludzie, to "NASZ RZĄD".

  Biorąc więc pod uwagę "obecną wiedzę" można stwierdzić, że przynajmniej częściowo, śp. profesor mylił się.

  Ludzie współcześnie zarządzający Polską - nie wiadomo z czyjego, tak naprawdę nadania - byli "wystarczająco sprytni, by zdobyć władzę" i są perfekcyjnie wyrafinowani w jej sprawowaniu.

  TAK POWINNA BRZMIEĆ "DZISIEJSZA TEZA"

  prof. Szaniawskiego.

  Gdy rządzący, swoimi decyzjami,"wbijają Polakom nóż w plecy", media piszą o tym ... 'śmiejcie się, oni was tylko łaskoczą'.

  Gdy po 10.04.10 zabolało mocniej i spod koszuli, zszokowani, wyciągnęliśmy umazaną krwią rękę, media zaczęły usypiająco uspokajać: ... 'nie przejmujcie się, to tylko pryszcz'.

  Po głosowaniu w Sejmie, nad referendum w sprawie sześciolatków, dziennikarz wPolityce.pl, Łukasz Warzecha, napisał:

  "Pan premier Tusk pochwalił z mównicy sejmowej inicjatorów wniosku o referendum w sprawie obowiązku szkolnego dla sześciolatków. /... /

  Kilkanaście minut później głosami Platformy „Obywatelskiej” i drżącego o stołeczki Peezelu milion obywatelskich podpisów został z głośnym gulgotem spuszczony w klozecie. Władza spojrzała na Polaków i z miłością w oczach pokazała im gest Kozakiewicza."

  POWINNIŚMY WIEDZIEĆ: Koalicja PO-PSL podwyższając wiek emerytalny, dołożyła rodzicom obecnych sześciolatków kilka lat pracy, zabierając im jednocześnie kilka lat z emerytury.

  Ta sama koalicja PO-PSL obniżając wiek pójścia do szkoły, dzieciom tych rodziców >>> obecnym sześciolatkom > dołożyła "sześcioletniej sile roboczej" jeden jeden rok pracy, zabierając maluchom jeden rok dzieciństwa. - Wcześniejsze rozpoczęcie nauki to właśnie oznacza. - O to - myślę - tak naprawdę chodzi. Nik się nad tym nie zastanawia, bo jest to odległe w czasie, a na działaniach długofalowych opiera się skuteczna polityka. Wszystko wymaga szasu.

  Zmiana dla obecnych sześciolatków oznacza odebranie im jednego roku dzieciństwa i wydłużenie "wieku produkcyjnego". Rządowe zapewnienia, że to "dla dobra dziecka", jest więc jedną wielką ściemą, którą należy "między bajki włożyć". - Mamy tu do czynienia z drugą częścią reformy emerytalnej, tym razem dotyczącą najmłodszych Polaków.

  Polityka, to zajęcie z długofalowymi celami. - W kontekście powyższego, biorąc pod uwagę zamach w Smoleńsku z 10.04.10, warto sobie zadać więc pytanie: Po co zmieniono "Ustawę o obywatelstwie polskim"?

  W Polsce łatwiej jest dostać polskie obywatelstwo, niż zdać egzamin na prawo jazdy

  Czy Lech Kaczyński, gdyby nie zginął w Smoleńsku, dopuścił by do sytuacji, że Polska ma obowiązek dać polskie obywatelskwo każdemu, kto tego zechce? Do takiej sytuacji doprowadziła zmiana "Ustawy o obywatelstwie polskim".

  - A w planach jest ustawa reprywatyzacyjna warta 200 mld. zł. , której beneficjentami będą przede wszystkim nowi "polscy obywatele Izraela". Sprawa obywatelstwa i reprywatyzaji, te dwie sprawy się wiążą. Obydwum sprzeciwiał się śp. prezydent Lech Kaczyński.

  Czy mają one też związek z jego nagłą śmiercią w Smoleńsku? Możliwe, że tak. Tam gdzie chodzi o pieniądze wszystko jest możliwe, a tam, gdzie nie wiemy o co chodzi, przeważnie chodzi o pieniądze.

  Do tego dochodzi jeszcze jedno: zacytuję premiera Izraela Benjamina Netanjachu. Izrael jest "jedynym krajem, któremu grozi zagłada" (1). Żydzi w Palestynie "siedzą na beczce prochu" i szukają bezpiecznego miejsca schronienia. - Wiele wskazuje na to, że wybrali Polskę.

  Może to być, tak myślę, drugi powód uchwalenia nowelizacji do "Ustawy o obywatelstwie polskim", w takim kształcie, jak ona powstała i na której, skorzystają najwięcej Żydzi z Izraela i z USA. Dlaczego? Rząd Donalda Tuska "zadziwiająco mocno" zacieśnia kontakty międzyrządowe i kulturlne z Izraelem. O nowych "polskich obywatelach Izraela" mówi się wprost, "Nasi Izraelczycy".

  Dlatego ważne jest zbadanie, co było motywem zamachu w Smoleńsku i czy prace nad ustawami o obywatelstwie polskim i reprywatyzacją mogły być zablokowane przez śp.Lecha Kaczyńskiego i czy na ich rzecz miał miejsce lobbing z Izraela. To ważne pytania, bo coraz trudniej jest wierzyć w to, że "nieudowodniona katastrofa w Smoleńsku", była wypadkiem, a nie zamachem. Jeśli był wybuch, to mógł być zamach. Jeśli był zamach, to logiczne, że musiał też istnieć motyw takiego zamachu.
 • @Nichcik 01:22:53
  http://3.bp.blogspot.com/-CwBwbhFCQ74/Un5rcGjwEGI/AAAAAAAAADY/Ebvbj9gjo1I/s1600/JUDEOPOLONIA+pilnujcie+polski.jpg
 • @Nichcik 01:26:19
  Daj kwity, kiedy to Donald Tusk rozmawiał z Hitlerem, Stalinem i Putinem na raz jak prezentuje to okładka sporządzona przez totalnych kretynów, bo jak nazwać takich co coś takiego tworzą?
  Ale jeśli bawi cię taki poziom, to zapytajmy ilu polskich patriotów wywieźli na sybir pradziadowie Kaczyńskich w ramach wykonywania swych czynności służbowych, carskich oficerów?
  Moje pytanie jest mniej kretyńskie, bo do poziomu "W sieci" nigdy bym się nie zniżył. Donald Tusk nie mógł rozmawiać z Hitlerem i Stalinem, bo ci zmarli zanim Donald Tusk wyrósł z pieluch. Pradziadowie Kaczyńskich w ramach swych obowiązków służbowych mogli brać udział w pacyfikacji Polskich patriotów. Czy to robili, danych nie ma.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031