23.04.2015 / wPolityce.pl: O mocno niepokojących decyzjach europosłów Platformy Obywatelskiej pisze serwis radia RMF FM.

Jak informuje korespondentka rozgłośni, politycy PO zgodzili się, by Polska - obowiązkowo! - przyjmowała kontyngenty uchodźców z Afryki. -  Do decyzji miało dojść w trakcie spotkania władz Europejskiej Partii Ludowej w Mediolanie.

Polscy politycy PO - mimo dotychczasowej krytycznej postawy i zapewnieniom, że takie przyjęcie uchodźców będzie jedynie dobrowolne- zdecydowali się wesprzeć przepisy, które zobowiążą nasz kraj do przyjęcia kontyngentów.

Grupa EPL apeluje o obowiązkowe kwoty dystrybucji szukających azylu w krajach UE  — napisano w oficjalnym komunikacie grupy po posiedzeniu w Mediolanie.

Presję w tej sprawie wywierali Niemcy. Politycy PO byli posłuszni wobec swoich niemieckich kolegów.  Zapisy są o tyle niekorzystne dla Polski, że wyznaczają większą liczbę uchodźców dla tych krajów, które… są duże. Przepisy złagodzić może nieco nasze zaangażowanie w misję humanitarną na Ukrainie, ale niewiele.

Niemieccy eurodeputowani powiedzieli dziennikarce RMF FM, że Polska musi przedstawić konkretne liczby dotyczące Ukraińców w Polsce, aby przekonać europarlament a także Komisję Europejską. Oficjalnie nikt tego nie mówi, ale przyjęcie kilkuset uchodźców z Afryki to politycznie trudna i skomplikowana decyzja dla koalicji rządzącej w Polsce, zwłaszcza przed wyborami — czytamy.

- Kilkuset? Jaja sobie robią.

Niemcy spodziewają się najazdu 300 000 uchodźców z Afryki rocznie, ... i chcą abyśmy ich odciążyli! - Wymyślili sobie Polskę jako "wyjście awaryjne"! / To towarzystwo nic nie robi przez przypadek. Wszystko jest zaplanowane. Setkom tysięcy emigrantów potrzebny będzie teren do osadnictwa. Dlatego chcieli zmienić Konstytucję, żeby otworzyć drogę do sprzedaży lasów.

Gdyby im się to udało, albo gdy im się to uda, uchwalą ustawę o reprywatyzacji, przyznającą Żydom i zagranicznym lobby ruchu żydosyjonistyczego prawo do nienależnych im obecnie wupłat za mienie polskich obywateli pochodzenia żydowskiego, którzy zmarli bezpotomnie, a których nieruchomości przeszły na własność gmin, i Skarbu |Państwa.

Jak uchwalą tą ustawę, to nie będą mieli pieniędzy na wypłaty, dlatego będą musieli sprzedawać Lasy Państwowe, co Bronek obiecał w amerykańskiej ambasadzie. - I zacznie się kręcić. - Jedno zacznie napędzać drugie. Zanasze pieniądze żydosyjoniści zaczną kupować nasze lasy i budować domy, żeby "jedno Bambo, z drugim Bambo" miało gdzie mieszkać.

W krótkim czasie będzie ich tyle, że Polacy nigdy nie będą w stanie wygrać wyborów, i tak Polska przestanie być Polską. - Myślę, że dlatego właśnie doszło do zamachu w Smoleńsku. Kaczyński wszystko blokował.

Niemcy coraz bardziej obawiają się fali imigrantów z Afryki Północnej. Władze Bawarii rozważają nawet przywrócenie kontroli na granicy z Austrią.

 
Niemcy coraz bardziej obawiają się fali imigrantów z Afryki Północnej. Władze Bawarii rozważają nawet przywrócenie kontroli na granicy z Austrią. Takiego rozwiązania nie wyklucza minister spraw wewnętrznych Bawarii.
 
Wszystko zależy jednak od postawy Włoch. Jeśli władze w Rzymie potraktują imigrantów z Afryki jak turystów i dadzą im wizy na całą strefę Schengen, to kontrole mogą wrócić na granice, powiedział Joachim Hermann dziennikarzom Die Welt.

Jego zdaniem Włosi powinni sami poradzić sobie z napływem ludzi z południa, a nie rozsyłać ich po całej Europie. Polityk doprecyzował, że chodzi głównie o imigrantów z Tunezji, którzy opuścili swój kraj w poszukiwaniu pracy, a nie o uchodźców z Libii, którzy uciekają do Europy bojąc się o własne życie.

Herman domaga się także, aby Unia Europejska wprowadziła jasne regulacje dotyczące imigrantów zarobkowych. >> http://radioszczecin.pl/7,0,&szukaj=&s=12&idx=70504
 
<>

Polscy politycy PO - mimo dotychczasowej krytycznej postawy i zapewnieniom, że takie przyjęcie uchodźców będzie jedynie dobrowolne  -  zdecydowali się wesprzeć przepisy, które zobowiążą nasz kraj do przyjęcia kontyngentów.

Grupa EPL apeluje o obowiązkowe kwoty dystrybucji szukających azylu w krajach UE  — napisano w oficjalnym komunikacie grupy po posiedzeniu w Mediolanie.

<>

Tutaj trzeba dodać. / Tu się nic nie dzieje przez przypadek.

Platforma w 2009 r. uchwaliła ustawę "O zmianie ustawy o obywatelstwie polskim". Warunki przyznania obcym obywatelstwa polskiego są tak niskie, że w Polsce trudniej jest obecnie zdać na prawo jazdy, niż obcemu dostać obywatelstwo polskie. - Gdy Lech Kaczyński zaskarżył ustawę do Trybunału Konstytucyjnego, kilka miesięcy później doszło do katastrofy.

Wtedy zaczęła się "szopka"

W  Trybunale Konstytucyjnym stawili się pełnomocnicy Marszałka Sejmu Bronisława Komorowskiego, ... i pełnomocnicy Bronisława Komorowskiego Prezydenta Polski.

Bronek z Bronkiem tak się sądzili jak piszę.

Polak ma problem z prawem jazdy, a "jedno Bambo, z drugim Bambo" jedzie do Polski z pRezydenckim błogosławieństwem. - Aby dostać obywatelstwo polskie nawet języka nie musi znać. -  SKANDALl ! ! !