Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
573 posty 1583 komentarze

"Medytacje red. Nichcika"

Nichcik - "Ja się zajmuję Niemcami i Żydami. Mam dość innych spraw."

Korwin: „Zagonię Kopacz do roboty”, ... a Nas do łagrów?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Janusz Korwin-Mikke prezentuje swoje spoty wyborcze: Wybory Prezydenta 1990 / "Ufaj tylko liberałom". - Wybory Prezydenta 2015: "40 lat niezmiennych poglądów" - Program: Prywatyzować! Prywatyzować wszystko! - Prywatyzować Lasy Państwowe!

Szok! Kandydat Janusz Korwin jest Marksistą!
 

ARCHIWALNE:  Kogo ten człowiek przypomina? Korwin / Wybory Prezydenckie 1990 Hasło wyborczena plakacie w YouTube:  "Ufaj tylko liberałom"

Sztab Korwina-Mikke zaprezentował spoty wyborcze kandydata w Wyborach Prezydenta 2015. Pierwszy spot ma tytuł „Zagonię Kopacz do roboty”

Korwin-Mikke:  Możecie próbować mnie ignorować. Możecie mnie zastraszać. Może nie mam takich pieniędzy jak wy. Nie dysponuję tak wielkimi finansami jak wy, ... ale mam coś więcej. 40 lat niezmiennych poglądów.  -–  Przemyślany i mądry plan reformy kraju. Ja wierzę w silną i bogatą Polskę. Ja wierzę w młodość i odwagę moich wyborców. Jeśli myślicie, że nie zawaham się użyć tych atutów to jesteście w błędzie. Nas już nie powstrzymacie. - powiedział w spocie Janusz Korwin-Mikke. Do tego, aby wiedzieć wszystko, trzeba dodać hasło z 1990 roku: 

"Ufaj tylko liberałom"

Korwin-Mike jest agentem zachłanności miliarderów i ich interesów, nie jest naszym agentem.  - Zanim odrzucicie te fakty, powinniście się nad nimi zastanowić.

Na archiwalnym YouTube "Kronika RP" (patrz niżej) warto zwrócić uwagę na moment w 1:10 na ścianie zobaczymy obraz, z  Karolem Marksem (facet na zdjęciu wyżej), ...  i Januszem Korwinem-Mikke stojącym za plecami Karola Marksa (podobno obraz do dziś wisi na ścianie u Korwina). -  Korwin-Mikke jest Marksistą z 40-letnim stażem i o niezmiennych poglądach.

Marksizm / Leninizm tworzą podstawę komunizmu. Karol Marks, "mistrz" Korwina-Mikke był autorem Manifestu Komunistycznego >>  http://pl.wikipedia.org/wiki/Manifest_komunistyczny

Karol Marks – Twórca socjalizmu naukowego. Przez całe życie był bezrobotny, żył na utrzymaniu Fryderyka Engelsa. Współzałożyciel Międzynarodowego Stowarzyszenia Robotników. Wielki "obrońca" proletariatu, który nie przepracował ani jednego dnia i całe życie żył jak pasożyt

Karol Marks

YouTube wyżej: Warto zwrócić uwagę na moment w 1:10:Na ścianie zobaczymy obraz, z Marksem (facet na zdjęciu wyżej) i Korwinem-Mikkew głębi za Marksem. (podobno obraz do dziś wisi na ścianie u Korwina). Marksizm i Leninizm tworzą podstawę komunizmu.  - Karol Marks, "mistrz" Korwina-Mikke był autorem Manifestu Komunistycznego. / Zobacz pod zdjęciem Karola Marksa.

Kim jest Korwin wiemy. Gdyby ktoś nie wiedział kim był Karol Marks to przypomnę:  Karol Marks (niem. Karl Marx; ur. 5 maja 1818 w Trewirze, zm. 14 marca 1883 w Londynie) – niemiecki filozof, socjolog, ekonomista, historyk, dziennikarz i działacz rewolucyjny. Twórca socjalizmu naukowego, współzałożyciel I Międzynarodówki. Pochodził ze zasymilowanej rodziny żydowskiej, pochodzenia aszkenazyjskiego.  -  Jego dziadek był rabinem w Holandii Meier Halewi Marks który funkcję rabina pełnił od 1723 roku.

Marksizm, fragment definicji: Teoria Marksa, nazwana przezeń "materializmem historycznym", a przez Engelsa "socjalizmem naukowym" opiera się na heglowskiej tezie, że historia przejawia się w dialektyce – ścieraniu się przeciwstawnych sił. (konserwatyzmu i liberalizmu) 

Hasłem Unia Polityki Realnej Janusza Korwin Mikke w 1990r. było:

 Prywatyzować! Prywatyzować! Prywatyzować ... Wszystko! 

Czy polska młodzież, młodzi "korwinowcy" pamiętają, że gdyby żyli w 1990 roku, ... i gdyby wyszli wtedy na ulicę, jako obywatele polscy byliby "współudziałowcami wszystkiego"? Nie! Nie pamiętają ... Dzisiaj nie są "współudziałowcami wszystkiego".  -  Właśnie też "dzięki" propagandzie Janusza Korwin-Mikke. 

Prywatyzować! Wszystko: Korwin chce prywatyzować Lasy Państwowe

LAS, ... wklej u siebie eśli chcesz. Podpisano: Gajowy >>>  https://www.youtube.com/watch?v=B7QUQiT-pyc <<< Tagi: marsz, prezydent, na, rosja, ukraina, rajd, nocne wilki, kreml, putin, komorowski, po, pis, duda, mikke, Korwin , jkmikke, las , wybory, kukiz , kowalski

WŁASNOŚĆ, którą propaguje Janusz-Korwin Mikke nie jest Waszą własnośćiąkochana młodzieży! To własność miliarderów, których "agentem wpływu" przez ostatnie 25 - 40 lat jest Korwin-Mikke! Zagranicznych miliarderów, którzy przez ostatnie 25 lat żerowali na ciele Polski, miliarderów którzy uważają, że wyssali z tego "ciała" tyle krwi, że Polska jest  już martwa.

(NIE)Zapomnieli jednak o jednym: o NAS!

Jeszcze Polska nie zginęła, póki my żyjemy! -  Miliarderzy, i Janusz Korwin-Mikke o tym wie, dlatego jego zajęciem jesttak poprzestawiać nam w głowach, żebyśmy zapomnieli czym jest BÓG-HONOR-OJCZYZNA.

Czy Korwin promuje to hasło, czy Korwin promuje hasło BÓG-HONOR-OJCZYZNA? Nie, on promuje hasło WOLNOŚĆ-WŁASNOŚĆ-SPRAWIEDLIWOŚĆ. - Co z tego mamy?

- Dlaczego Korwin nie promuje BOG-HONOR-OJCZYZNA?

Bo to hasło odwołuje się do naszej 1000-letniej historii, dlatego historię chce się zastąpić własnymi hasłami. - Tak działali komuniści prąc do władzy. -Warto też zwrócić uwagę na CZERWONĄ FLAGĘ z Białym Orłem.  Dlaczego nie jest to "biało-czerwona", tylko czerwona? - Czerwona flaga to flaga komunistów. Orzeł na niej jest tylko dekoracją tak jak "Orzeł Może" Komorowskiego (to nie jest polski orzeł). - Możliwe że czerwona flaga z "Orzeł Może" zastąpiła "orła" Ruchu Odrodzenia Żydowskiego w Polsce (z siedzibą w Berlinie), flagę którą widzimy niżej, a która na pewno by w naszych umysłach "nie przeszła". - Skojarzenie jest zbyt oczywiste.

Korwin-Mike jest agentem zachłanności miliarderów i ich interesów, ... nie jest agentem naszych interesów. - Zanim odrzucicie te fakty, powinniście się nad nimi zastanowić.

Daliśmy się otumanić Korwinowi tak samo, jak ta młodzież z YouTube "Kronika RP" wyżej, która słuchała Korwina w 1990 roku.  - Tak jak w 1990 r., ... tak i dzisiaj Korwin-Mikke ma liberalne poglądy, które pod płaszczykiem ultra-prawicowości okraszonej dowcipem i nonszalancją, przemyca do naszych umysłów. - Dowód: stosunek do prywatyzacji Lasów Państwowych.

Jako agent zmutowanego marksizmu chce nam ukraść umysły. - To czy ukradnie nam rozum i serca zależy od tego, czy pozwolimy się prowadzić za nos, czy też zaczniemy wykorzystywać nasz rozum do właściwej oceny tego co się dzieje. - Najlepiej to ocenić na efektach 40-sto letniej polityki promowanej przez Korwina-Mikke. Przypomnę:

Czy polska młodzież, młodzi "korwinowcy" pamiętają, że gdyby żyli w 1990 roku, ... i gdyby wyszli wtedy na ulicę, jako obywatele polscy byliby "współudziałowcami wszystkiego"? Nie! Nie pamiętają ... Dzisiaj nie są "współudziałowcami wszystkiego". -  Właśnie też "dzięki" propagandzie Janusza Korwin-Mikke. 

Zapytam: Gdzie jest ta sprywatyzowana Polska? / Nie wiecie?

Sprywatyzowana Polska znalazła się w kieszeniach zagranicznych miliarderów takich jak George Soros i inni. To oni złodziejską prywatyzacją, ukryci za plecami takich ludzi jak Janusz Korwin-Mike, i cała "nasza elyta" ostatniego 25-lecia rozgrabiała nasz kraj.

Teraz, gdy już nic nie zostało znów, rękoma Komorowskiego i Korwina-Mikke wyciągają po rzecz ostatnią, która nam została, po naszą ziemię, i las, który na naszej ziemi rośnie.

OBAJ, i Komorowski, i Korwin-Mikke są agentamitego samego zagranicznego lobby ruchu żydosyjonistycznego. - Od tego czy się nad tym zastanowimy, od tego czy wyciąniemy z naszych przemyśleń i faktów właściwe wnioski zależy to, czy Polska przetrwa.

Dlatego apeluję o jedno: Wybierzcie tego, kto daje gwarancji, lub przesłanki ku temu że dział w naszym interesie chcąc ochronić nasze Lasy Państwowe.

To jedeyny wyznacznik tego, kto jest po naszej stronie. - Jeśli tego nie gwarantuje nie wybierajcie go, ...nie wybierajcie zdrajców Waszych własnych interesów, bo w tym wszystkim nie o władzę chodzi, chodzi o czyjś interes. 

Korwin Mikke 20.11.2014r., pod PKW ( 1:40 ): Wiemy, że mamy bandę złodziei i oszustów. Ja mówię od razu. Jak ktoś jest pokazywany często w reżimowej telewizji, ... to jest to łajdak, ... albo złodziej, ... albo agent bezpieki.  Innych możliwości nie ma. My to wiemy. Oczywiści oni są później wybierani przez lud, bo lud ich widzi w telewizji. Prawda? Są ważni i tak dalej. Nie?

- Dlaczego Korwin nie promuje BOG-HONOR-OJCZYZNA?

Bo to hasło odwołuje się do naszej 1000-letniej historii, dlatego historię chce się zastąpić własnymi hasłami. - Tak działali komuniści prąc do władzy. - Warto też zwrócić uwagę na CZERWONĄ FLAGĘ z Białym Orłem.  Dlaczego nie jest to "biało-czerwona", tylko czerwona? - Czerwona flaga to flaga komunistów. Orzeł na niej jest tylko dekoracją tak jak "Orzeł Może" Komorowskiego (to nie jest polski orzeł). - Możliwe że czerwona flaga z "Orzeł Może" zastąpiła "orła" Ruchu Odrodzenia Żydowskiego w Polsce (z siedzibą w Berlinie), flagę którą widzimy niżej, a która na pewno by w naszych umysłach "nie przeszła". - Skojarzenie jest zbyt oczywiste.

Korwin-Mike jest agentem zachłanności miliarderów i ich interesów, ... nie jest agentem naszych interesów. - Zanim odrzucicie te fakty, powinniście się nad nimi zastanowić.

Szukaj w Google: Manifest Ruchu Odrodzenia Żydowskiego

“Ekshumujemy syjonistyczną fantasmagorię. Sięgamy do przeszłości - świata migracji, polityczno-geograficznych przesunięć, rozpadu rzeczywistości jaką znamy - po to by zaprojektować nową przyszłość."

“Będziemy wspólnie korygować karty historii, która nigdy nie toczyła się dokładnie tak, jak sobie tego życzyliśmy. Liczymy na to, że wspólnie będziemy zarządzać miastami, uprawiać ziemię, wychowywać dzieci w pokoju! Powitajcie nas z otwartymi rękoma, tak jak my witamy Was!”

Współczesmy Marksizm, bo przeszedł on  "kapitalistyczno-komunistyczną ewolucję" stworzył niebezpieczną komunistyczno-kapitalistyczną hybrydę. - Hybrydę, która z kapitalizmu wzięła efektywność, z komunizmu totalitarną ideologię. - Ideologię której ofiarami właśnie jesteśmy. - Hybryda ta, to nic innego niż współczesny model niewolnictwa uprawiany przez międzynarodową finansjerę. - Nie przez przypadek kojarzy się to z I-wszą Marksistowską Międzynarodówką.

- Tutaj dochodzimy do historycznego paradoksu.

Rosja, w której narodził się komunizm, a właściwie Rosja, która jako pierwsza na świecie podbita została przez żydosyjonizm nazywany komunizmem, jest dzisiaj "ostoją demokracji" (oceniając subiektywnie), a komunizm wyeksportował się na zachód. - teraz chce wrócić do Rosji, ... a na drodze, tak jak w 1920 roku znów stoi Polska. / Naszym zadaniem jest dokonać kolejnego :Cudu nad Wisłą", ... czyli odeprzeć nawałę żydosyjonistyczną, która opanowała Rosję w wyniku Rewolucji Październikowej 1917, ... i która chce opanować Polskę, w wyniku Rewolucji Majowej 2015. - Jeśli tego nie zrobimy, staniemy się Polską Bolszewicką.

O historii Radzieckiego Komunizmu tutaj  >>>  http://nichcik.neon24.pl/post/120911,slowo-na-wielkanoc-pozwolcie-ze-imam-wam-to-opowie - Bardzo polecam książkę PARADOKSY HISTORII >>> https://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2012/09/uszkujnik-pdf.pdf

 

 

KOMENTARZE

  • Szok!!
    red. Nichcik rżnie głupa !
  • @prawi co wiec 21:34:32
    "red. Nichcik rżnie głupa !"

    - Tylko głupiec nazywa głupotą, żeczy których nie rozumie. / Czs zacząć się uczyć / Studiuj >>> http://nichcik.neon24.pl/post/121723,polska-rewolucja-bolszewicka-to-sie-dzieje-naprawde

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031