Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
573 posty 1583 komentarze

"Medytacje red. Nichcika"

Nichcik - "Ja się zajmuję Niemcami i Żydami. Mam dość innych spraw."

Pogrążony w "bulu" red. Nichcik: Zmarł Bartoszewski

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zmarł Bartoszewski, mój nieodżałowany mentor, autor mojego motta: "Ja się zajmuję Żydami i Niemcami. Mam dość innych spraw."

 

Dziś wszpitalu MSW wWarszawie zmarł Władysław Bartoszewski, pełnomocnik rządu ds. dialogu międzynarodowego, dwukrotny szef MSZ.

Bartoszewski był działaczem społecznym, historykiem, dziennikarzem, więźniem Auschwitz, żołnierz Armii Krajowej, działaczem Polskiego Państwa Podziemnego, uczestnikiem Powstania Warszawskiego, dwukrotnie ministrem spraw zagranicznych, kawalerem Orderu Orła Białego.

Ostatnio pełnił funkcję sekretarza stanu i pełnomocnika premiera do spraw dialogu międzynarodowego w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Władysław Bartoszewski był autorem ponad 40 książek i blisko 1,5 tys. artykułów, głównie o powstaniu warszawskim, stosunkach polsko-żydowskich i polsko-niemieckich. - Miał 93 lata.   -   red.  Nichcik żegna "swojego mistrza" +++

Mentor(ing), doradztwo - to partnerska relacja między mistrzem a uczniem (studentem, pracownikiem itp.), zorientowana na odkrywanie i rozwijanie potencjału ucznia. Opiera się na inspiracji, stymulowaniu i przywództwie. Polega głównie na tym, by uczeń, dzięki odpowiednim zabiegom mistrza, poznawał siebie, rozwijając w ten sposób samoświadomość, i nie obawiał się iść wybraną przez siebie drogą samorealizacji. Obejmuje on także doradztwo, ewaluację oraz pomoc w programowaniu sukcesu ucznia.

15.09.2013 / wPolityce.pl

Władysław Bartoszewski:Ja się na te temat nie wypowiadam. Ja się zajmuję Niemcami i Żydami. Mam dość innych spraw.  -  Są obecnie wybory w Niemczech. Ja właśnie wyjeżdżam.- Dziękuję za uwagę, ale nie mam nic do powiedzenia.

Bronisław Komorowski:   Nie da się zrozumieć, i w pełni przeżyć historii bez znajomości historii Żydów polskich. Wynika to nie tylko z wielowiekowej obecności Żydów na naszych ziemiach, ale i ze znaczenia społeczności żydowskiej w wielu dziedzinach polskiego życia. / ... / Nie da się również zrozumieć historii Żydów, bez znajomości historii Polski. / ... / także dlatego, że to polscy Żydzi odegrali ogromną rolę w zbudowaniu współczesnego państwa Izrael. Warto przypomnieć to, że prawie połowa członków pierwszego Knesetu mówiła po polsku. Dlatego odczuwam wielką satysfakcję, że mogę dzisiaj razem z prezydentem państwa Izrael, panem Rywlinem, wspólnie otworzyć ekspozycję stałą w Muzeum Historii Żydów Polskich. / ... / Muzeum przed którym jesteśmy stanowi wymowny znak zmian zachodzących w naszym kraju po odzyskaniu 25 lat temu wolności. Bez polskiej wolności, to Muzeum w takim kształcie powstać by nie mogło. / ... /  

Cieszę się że otwieramy dzisiaj wystawę w Muzeum, które nosi piękną nazwę POLIN. / POLIN to   "Tu odpoczniesz" , bo tak w języku hebrajskim Żydzi nazywali dawną Polskę.

Jakie Muzeum, i jaki projekt otwarto, najlepiej opowie sama historia.

1918 Rok: Żydzi przygotowali swoje delegacje na obrady zbliżającej się Konferencji Pokojowej w Paryżu, i zdecydowani byli uzyskać na niej zwycięstwo nad Polską. Jeszcze przed przyjazdem delegacji polskiej do Paryża, w dniu 11.XI.1918 r. przedstawiciela Polski w Paryżu hrabiego Ksawerego Orłowskiego odwiedził Żyd francuski Maurycy Rotshield i zagroził:

"Jeśli na Kongresie oficjalnym przedstawicielem Rzeczypospolitej Polskiej będzie ten były od miasta Warszawy, członek Dumy Państwowej Rosyjskiej, który zyskał wszechświatowy rozgłos jako zajadły antysemita (chodziło o Romana Dmowskiego),to cały Izrael i on sam, będą uważali taką nominację za policzek wymierzony w twarz całego ich narodu, i stosownie do tego postąpią.

Hrabia Orłowski powinien wiedzieć, że wpływy żydowskie na postanowienia Kongresu są bardzo wielkie. Niech wie z góry, i uprzedzi kogo należy, że kiedy Polska będzie reprezentowana przez tego pana, to Izrael zastąpi drogę ku wszystkim jej celom, a one są nam znane (...).

Wy nas znajdziecie na drodze do Gdańska, na drodze do Śląska Pruskiego i Cieszyńskiego, na drodze do Lwowa, na drodze do Wilna, i na drodze wszelkich waszych projektów finansowych. Niech pan hrabia to wie, i stosownie do tego postąpi." Andrzej Leszek Szcześniak "JUDEOPOLONIA" str.24  >>> http://nichcik.neon24.pl/post/120911,slowo-na-wielkanoc-pozwolcie-ze-imam-wam-to-opowie

Sprawa pomnika „Braterstwa Broni” i pomysł jego przeniesienia w inne miejsce niż cokół na warszawskiej Pradze niestety nie dla wszystkich ma znaczenie.

Władysław Bartoszewski, polityczny mentor polskiego rządu, nie widzi zdaje się szczególnego powodu, by zajmować się tą sprawą.

Usunięcie pomnika „czterech śpiących”? „Mam dość innych spraw, są obecnie wybory w Niemczech. Ja właśnie wyjeżdżam” 

- Niestety, kolejnego pytania nie udało nam się już nawet zadać. W czasie, gdy pytaliśmy co Władysław Bartoszewski jako obywatel myśli o tej sytuacji, urzędnik bez słowa odłożył słuchawkę. - Najwyraźniej spieszyło mu się do Niemiec…

Jego zgon ogłoszą pewnie dopiero za dwa tygodnie, jak Jaruzelskiego, .. aby tuż przed wyborami zrobić wyborczy pogrzeb z wielką pompą. 

 

A po pogrzebie Korwin zagoni Kopatrz do roboty, a nas do łagrów

http://nichcik.neon24.pl/post/121706,korwin-zagonie-kopacz-do-roboty-a-nas-do-lagrow

Korwin-Mike jest agentem zachłanności miliarderów i ich interesów, nie jest naszym agentem. -Zanim odrzucicie te fakty, powinniście się nad nimi zastanowić.

Janusz Korwin-Mikke prezentuje swoje spoty wyborcze: Wybory Prezydenta 1990 / "Ufaj tylko liberałom". - Wybory Prezydenta 2015: "40 lat niezmiennych poglądów" - Program: Prywatyzować! Prywatyzować wszystko! - Prywatyzować Lasy Państwowe!

 

ARCHIWALNE:  Kogo ten człowiek przypomina? Korwin / Wybory Prezydenckie 1990 Hasło wyborczena plakacie w YouTube:  "Ufaj tylko liberałom"

Sztab Korwina-Mikke zaprezentował spoty wyborcze kandydata w Wyborach Prezydenta 2015. Pierwszy spot ma tytuł „Zagonię Kopacz do roboty”Korwin-Mikke:  Możecie próbować mnie ignorować. Możecie mnie zastraszać. Może nie mam takich pieniędzy jak wy. Nie dysponuję tak wielkimi finansami jak wy, ... ale mam coś więcej. 40 lat niezmiennych poglądów.  -–  Przemyślany i mądry plan reformy kraju. Ja wierzę w silną i bogatą Polskę. Ja wierzę w młodość i odwagę moich wyborców. Jeśli myślicie, że nie zawaham się użyć tych atutów to jesteście w błędzie. Nas już nie powstrzymacie. - powiedział w spocie Janusz Korwin-Mikke.

Do tego, aby wiedzieć wszystko, trzeba dodać hasło z 1990 roku:  "Ufaj tylko liberałom"

Na archiwalnym YouTube "Kronika RP" (patrz niżej) warto zwrócić uwagę na moment w 1:10 na ścianie zobaczymy obraz, z  Karolem Marksem (facet na zdjęciu wyżej), ...  i Januszem Korwinem-Mikke stojącym za plecami Karola Marksa (podobno obraz do dziś wisi na ścianie u Korwina). -  Korwin-Mikke jest Marksistą z 40-letnim stażem i o niezmiennych poglądach.

Marksizm / Leninizm tworzą podstawę komunizmu. Karol Marks, "mistrz" Korwina-Mikke był autorem Manifestu Komunistycznego >>  http://pl.wikipedia.org/wiki/Manifest_komunistyczny

Karol Marks – Twórca socjalizmu naukowego. Przez całe życie był bezrobotny, żył na utrzymaniu Fryderyka Engelsa. Współzałożyciel Międzynarodowego Stowarzyszenia Robotników. Wielki "obrońca" proletariatu, który nie przepracował ani jednego dnia i całe życie żył jak pasożyt

Karol Marks

YouTube wyżej: Warto zwrócić uwagę na moment w 1:10:Na ścianie zobaczymy obraz, z Marksem (facet na zdjęciu wyżej) i Korwinem-Mikkew głębi za Marksem. (podobno obraz do dziś wisi na ścianie u Korwina). Marksizm i Leninizm tworzą podstawę komunizmu.  - Karol Marks, "mistrz" Korwina-Mikke był autorem Manifestu Komunistycznego. / Zobacz pod zdjęciem Karola Marksa.

Kim jest Korwin wiemy. Gdyby ktoś nie wiedział kim był Karol Marks to przypomnę:  Karol Marks (niem. Karl Marx; ur. 5 maja 1818 w Trewirze, zm. 14 marca 1883 w Londynie) – niemiecki filozof, socjolog, ekonomista, historyk, dziennikarz i działacz rewolucyjny. Twórca socjalizmu naukowego, współzałożyciel I Międzynarodówki. Pochodził ze zasymilowanej rodziny żydowskiej, pochodzenia aszkenazyjskiego.  -  Jego dziadek był rabinem w Holandii Meier Halewi Marks który funkcję rabina pełnił od 1723 roku.

Marksizm, fragment definicji: Teoria Marksa, nazwana przezeń "materializmem historycznym", a przez Engelsa "socjalizmem naukowym" opiera się na heglowskiej tezie, że historia przejawia się w dialektyce – ścieraniu się przeciwstawnych sił. (konserwatyzmu i liberalizmu) 

Hasłem Unia Polityki Realnej Janusza Korwin Mikke w 1990r. było:

 Prywatyzować! Prywatyzować! Prywatyzować ... Wszystko! 

Czy polska młodzież, młodzi "korwinowcy" pamiętają, że gdyby żyli w 1990 roku, ... i gdyby wyszli wtedy na ulicę, jako obywatele polscy byliby "współudziałowcami wszystkiego"? Nie! Nie pamiętają ... Dzisiaj nie są "współudziałowcami wszystkiego".  -  Właśnie też "dzięki" propagandzie Janusza Korwin-Mikke. 

Prywatyzować! Wszystko:  Korwin chce prywatyzować Lasy Państwowe

LAS, ... wklej u siebie eśli chcesz. Podpisano: Gajowy   >>>  https://www.youtube.com/watch?v=B7QUQiT-pyc  <<< Tagi: marsz, prezydent, na, rosja, ukraina, rajd, nocne wilki, kreml, putin, komorowski, po, pis, duda, mikke, Korwin , jkmikke, las , wybory, kukiz , kowalski

WŁASNOŚĆ, którą propaguje Janusz-Korwin Mikke nie jest Waszą własnośćiąkochana młodzieży! To własność miliarderów, których "agentem wpływu" przez ostatnie 25 - 40 lat jest Korwin-Mikke! Zagranicznych miliarderów, którzy przez ostatnie 25 lat żerowali na ciele Polski, miliarderów którzy uważają, że wyssali z tego "ciała" tyle krwi, że Polska jest  już martwa.

(NIE)Zapomnieli jednak o jednym: o NAS!

Jeszcze Polska nie zginęła, póki my żyjemy! -  Miliarderzy, i Janusz Korwin-Mikke o tym wie, dlatego  jego zajęciem jest  tak poprzestawiać nam w głowach, żebyśmy zapomnieli czym jest BÓG-HONOR-OJCZYZNA.

Czy Korwin promuje to hasło, czy Korwin promuje hasło BÓG-HONOR-OJCZYZNA? Nie, on promuje hasło WOLNOŚĆ-WŁASNOŚĆ-SPRAWIEDLIWOŚĆ. - Co z tego mamy?

- Dlaczego Korwin nie promuje BOG-HONOR-OJCZYZNA?

Bo to hasło odwołuje się do naszej 1000-letniej historii, dlatego historię chce się zastąpić własnymi hasłami. - Tak działali komuniści prąc do władzy. -Warto też zwrócić uwagę na CZERWONĄ FLAGĘ z Białym Orłem.  Dlaczego nie jest to "biało-czerwona", tylko czerwona? - Czerwona flaga to flaga komunistów. Orzeł na niej jest tylko dekoracją tak jak "Orzeł Może" Komorowskiego (to nie jest polski orzeł). - Możliwe że czerwona flaga z "Orzeł Może" zastąpiła "orła" Ruchu Odrodzenia Żydowskiego w Polsce (z siedzibą w Berlinie), flagę którą widzimy niżej, a która na pewno by w naszych umysłach "nie przeszła". - Skojarzenie jest zbyt oczywiste.

Korwin-Mike jest agentem zachłanności miliarderów i ich interesów, ... nie jest agentem naszych interesów. - Zanim odrzucicie te fakty, powinniście się nad nimi zastanowić.

Daliśmy się otumanić Korwinowi tak samo, jak ta młodzież z YouTube "Kronika RP" wyżej, która słuchała Korwina w 1990 roku.  - Tak jak w 1990 r., ... tak i dzisiaj Korwin-Mikke ma liberalne poglądy, które pod płaszczykiem ultra-prawicowości okraszonej dowcipem i nonszalancją, przemyca do naszych umysłów. - Dowód: stosunek do prywatyzacji Lasów Państwowych.

Jako agent zmutowanego marksizmu chce nam ukraść umysły. - To czy ukradnie nam rozum i serca zależy od tego, czy pozwolimy się prowadzić za nos, czy też zaczniemy wykorzystywać nasz rozum do właściwej oceny tego co się dzieje. - Najlepiej to ocenić na efektach 40-sto letniej polityki promowanej przez Korwina-Mikke. Przypomnę:

Czy polska młodzież, młodzi "korwinowcy" pamiętają, że gdyby żyli w 1990 roku, ... i gdyby wyszli wtedy na ulicę, jako obywatele polscy byliby "współudziałowcami wszystkiego"? Nie! Nie pamiętają ... Dzisiaj nie są "współudziałowcami wszystkiego". -  Właśnie też "dzięki" propagandzie Janusza Korwin-Mikke. 

Zapytam: Gdzie jest ta sprywatyzowana Polska? / Nie wiecie?

Sprywatyzowana Polska znalazła się w kieszeniach zagranicznych miliarderów takich jak George Soros i inni. To oni złodziejską prywatyzacją, ukryci za plecami takich ludzi jak Janusz Korwin-Mike, i cała "nasza elyta" ostatniego 25-lecia rozgrabiała nasz kraj.

Teraz, gdy już nic nie zostało znów, rękoma Komorowskiego i Korwina-Mikke wyciągają po rzecz ostatnią, która nam została, po naszą ziemię, i las, który na naszej ziemi rośnie.

OBAJ, i Komorowski, i Korwin-Mikke są agentamitego samego zagranicznego lobby ruchu żydosyjonistycznego. - Od tego czy się nad tym zastanowimy, od tego czy wyciąniemy z naszych przemyśleń i faktów właściwe wnioski zależy to, czy Polska przetrwa.

Dlatego apeluję o jedno: Wybierzcie tego, kto daje gwarancji, lub przesłanki ku temu że dział w naszym interesie chcąc ochronić nasze Lasy Państwowe.

To jedeyny wyznacznik tego, kto jest po naszej stronie. - Jeśli tego nie gwarantuje nie wybierajcie go, ...nie wybierajcie zdrajców Waszych własnych interesów, bo w tym wszystkim nie o władzę chodzi, chodzi o czyjś interes. 

Korwin Mikke 20.11.2014r., pod PKW ( 1:40 ): Wiemy, że mamy bandę złodziei i oszustów. Ja mówię od razu. Jak ktoś jest pokazywany często w reżimowej telewizji, ... to jest to łajdak, ... albo złodziej, ... albo agent bezpieki.  Innych możliwości nie ma. My to wiemy. Oczywiści oni są później wybierani przez lud, bo lud ich widzi w telewizji. Prawda? Są ważni i tak dalej. Nie?

- Dlaczego Korwin nie promuje BOG-HONOR-OJCZYZNA?

Bo to hasło odwołuje się do naszej 1000-letniej historii, dlatego historię chce się zastąpić własnymi hasłami. - Tak działali komuniści prąc do władzy. - Warto też zwrócić uwagę na CZERWONĄ FLAGĘ z Białym Orłem.  Dlaczego nie jest to "biało-czerwona", tylko czerwona? - Czerwona flaga to flaga komunistów. Orzeł na niej jest tylko dekoracją tak jak "Orzeł Może" Komorowskiego (to nie jest polski orzeł). - Możliwe że czerwona flaga z "Orzeł Może" zastąpiła "orła" Ruchu Odrodzenia Żydowskiego w Polsce (z siedzibą w Berlinie), flagę którą widzimy niżej, a która na pewno by w naszych umysłach "nie przeszła". - Skojarzenie jest zbyt oczywiste.

Korwin-Mike jest agentem zachłanności miliarderów i ich interesów, ... nie jest agentem naszych interesów. - Zanim odrzucicie te fakty, powinniście się nad nimi zastanowić.

Szukaj w Google: Manifest Ruchu Odrodzenia Żydowskiego

“Ekshumujemy syjonistyczną fantasmagorię. Sięgamy do przeszłości - świata migracji, polityczno-geograficznych przesunięć, rozpadu rzeczywistości jaką znamy - po to by zaprojektować nową przyszłość."

“Będziemy wspólnie korygować karty historii, która nigdy nie toczyła się dokładnie tak, jak sobie tego życzyliśmy. Liczymy na to, że wspólnie będziemy zarządzać miastami, uprawiać ziemię, wychowywać dzieci w pokoju! Powitajcie nas z otwartymi rękoma, tak jak my witamy Was!”

Współczesmy Marksizm, bo przeszedł on  "kapitalistyczno-komunistyczną ewolucję" stworzył niebezpieczną komunistyczno-kapitalistyczną hybrydę. - Hybrydę, która z kapitalizmu wzięła efektywność, z komunizmu totalitarną ideologię. - Ideologię której ofiarami właśnie jesteśmy. - Hybryda ta, to nic innego niż współczesny model niewolnictwa uprawiany przez międzynarodową finansjerę. - Nie przez przypadek kojarzy się to z I-wszą Marksistowską Międzynarodówką.

- Tutaj dochodzimy do historycznego paradoksu.

Rosja, w której narodził się komunizm, a właściwie Rosja, która jako pierwsza na świecie podbita została przez żydosyjonizm nazywany komunizmem, jest dzisiaj "ostoją demokracji" (oceniając subiektywnie), a komunizm wyeksportował się na zachód. - teraz chce wrócić do Rosji, ... a na drodze, tak jak w 1920 roku znów stoi Polska. / Naszym zadaniem jest dokonać kolejnego :Cudu nad Wisłą", ... czyli odeprzeć nawałę żydosyjonistyczną, która opanowała Rosję w wyniku Rewolucji Październikowej 1917, ... i która chce opanować Polskę, w wyniku Rewolucji Majowej 2015. - Jeśli tego nie zrobimy, staniemy się Polską Bolszewicką.

O historii Radzieckiego Komunizmu tutaj  >>>  http://nichcik.neon24.pl/post/120911,slowo-na-wielkanoc-pozwolcie-ze-imam-wam-to-opowie - Bardzo polecam książkę PARADOKSY HISTORII >>> https://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2012/09/uszkujnik-pdf.pdf

<>

Leszek Miller SLD: My nigdy nie przyjmiemy takiego ..?.. wizerunku, który nam proponowano w tej kampanii, ... żeby SLD zajął to miejsce, które jest mu wyznaczone. 

Te słowa Leszka Millera zabrzmiały trochę traumatycznie! 

POLSKA REWOLUCJA BOLSZEWICKA, ... TO SIĘ DZIEJE NAPRAWDĘ!?

http://nichcik.neon24.pl/post/121723,polska-rewolucja-bolszewicka-to-sie-dzieje-naprawde

KOMENTARZE

 • Władziu Bartoszewski życiorys
  Władysław Bartoszewski

  wróg #1 Polskości, Narodu Polskiego i Wolnego i Niepodległego Państwa Polskiego,
  polonofob, komuch, dywersant, mason, senator, świnia Orwell'owska, znawca i
  piewca tematyki żydowskiej, minister spraw zagranicznych w postkomunistycznym
  rządzie Józefa Oleksego, związany z redakcją żydo-katolewackiego "Tygodnika
  Powszechnego" od bardzo długiego czasu, jak i filosemickiej elitki PEN-Clubu, od
  1972 r., gdy Bartoszewski został sekretarzem generalnym tej organizacji;

  członek "Klubu Krzywego Koła"; "Klub Krzywego Koła" to nazwa klubu
  dyskusyjnego działającego w Warszawie w latach 1955-1962; który został założony
  w 1955 roku z inicjatywy i pod nadzorem pułkownik UB Julii Brystigierowej w celu
  sterowania i infiltrowania przeciwników ówczesnej władzy; klub skupiał ówczesną
  elitkę intelektualną, tzw. (żydokomunistyczną) opozycje inteligencką, dyskusje w
  nim prowadzone dotyczyły m.in. problematyki kulturowej, politycznej,
  filozoficznej, artystycznej i ideologicznej; w zebraniach brali udział m.in.:
  Jan Józef Lipski żyd i mason, Witold Jedlicki żyd i komuch, Aleksander
  Małachowski żyd i mason, Stanisław Ossowski, Paweł Jasienica żyd, Antoni
  Słonimski żyd stalinowiec i mason, Władysław Bartoszewski żyd i mason, Jerzy
  Urban żyd i komuch, Jan Olszewski żyd i mason, Ludwik Hass żyd i mason, Leszek
  Kołakowski żyd i fanatyczny marksista stalinowiec, Aniela Steinsbergowa żydówka,
  Antoni Zambrowski żyd i komuch, a teraz "prawicowiec", Karol Modzelewski żyd i
  komuch, Jacek Kuroń żyd i komuch trockista, Adam Michnik żyd i komuch trockista,
  Anna Rudzińska, Jerzy Kornacki, Adam Schaf żyd stalinowiec i marksista; po
  więcej szczegółów zapraszamy -- KKK - "Klub Krzywego Koła"

  Wsławił się" niechlubnym "donosem na Polskę" w przemówieniu w izraelskim
  Knesecie (mówił w nim o antysemickich "ciemniakach" na polskiej prowincji,
  dziwnie zapominając o antypolskich wypowiedziach "jaśnie oświeconych" premierów
  Bergina i Szamira. Został Honorowym Obywatelem Izraela; odznaczony Orderem
  Orła Białego przez rząd żydokomunistyczny; aktywny wszędzie tam gdzie jest
  żydostwo, ...nigdy tam gdzie jest sprawa polska; członek rady programowej
  "Otwarta Rzeczpospolita"

  "Otwarta Rzeczpospolita" oficjalnie: Stowarzyszenie przeciw Antysemityzmowi i
  Ksenofobii powstałe w 1999 r. Stowarzyszenie liczy ponad 300 członków o różnych
  przekonaniach politycznych, różnych wyznań i bezwyznaniowych; głównie jednak
  pochodzenia żydowskiego; finansowe wsparcie ze strony antypolskiej Fundacji im.
  Stefana Batorego - założona i finansowana przez żydowskiego hochsztaplera
  giełdowego Sorrosa;

  Ciekawostka: w czasie okupacji hitlerowskiej Władysław Bartoszewski został
  zwolniony przez Niemców z obozu w Oświęcimiu - Powód? Zły stan zdrowia! ...
  ...Ha, ha, ha ...Dobry kawał!
  ---
  http://forum.gazeta.pl/forum/w,902,70864935,70873034,Wladziu_Bartoszewski_zyciorys.html
 • Musze zdążyć kopnąć w kalendarz
  http://m.neon24.pl/b0a927c538b920c61f1c0dea08b7de8a,14,0.jpg
 • @Witkacy 23:28:11
  Zobaczcie i czytajcie jakie peany/kłamstwa pieją żydoportale o tej ciocie z Auschwitz. Żyd Szewach Weis porównał go do proroka,!!!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031