Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
573 posty 1583 komentarze

"Medytacje red. Nichcika"

Nichcik - "Ja się zajmuję Niemcami i Żydami. Mam dość innych spraw."

Jarosław Kaczyński na Neon24.pl: W sprawie jedności prawicy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Szanowni Państwo! Poniżej zamieszczam treść uchwały podjętej na wczorajszym posiedzeniu Komitetu Politycznego PiS. ***

 

Warszawa, dnia 21 marca 2012 r.


Uchwała nr 01/53/03/2012
Komitetu Politycznego
Prawa i Sprawiedliwości
z dnia 21.03.2012 r.


w sprawie jedności prawicy

>>> http://jaroslawkaczynski.salon24.pl/401671,w-sprawie-jednosci-prawicy

 
Od paru miesięcy Polska pogrąża się w kryzysie społecznym. Większość Polaków boleśnie odczuwa pogarszające się warunki życia. Rosną ceny, rośnie bezrobocie, rośnie inflacja. Rząd Tuska i Pawlaka okazuje się bezradny wobec gospodarczych problemów. Dla odwrócenia uwagi od finansowej zapaści Platforma wszczyna walkę z Kościołem. Równocześnie rząd forsuje katastrofalną dla polskiej młodzieży reformę edukacji i upiera się przy absurdalnym pomyśle zmuszenia Polaków do pracy aż do 67 roku życia. Ostentacyjnie łamane jest prawo i zasady przyzwoitości w życiu publicznym – np. sprawa min. Grasia. Coraz liczniejsze grupy społeczne i środowiska zawodowe protestują przeciwko polityce, w której prymitywna propaganda zastępuje rzeczywistą troskę o stan państwa.
 

Po raz pierwszy od dłuższego czasu pojawia się realna szansa na odsunięcie od władzy specjalistów od pustych obietnic i szkodliwych decyzji. Może tego dokonać tylko zjednoczona prawica, dysponująca alternatywnym programem gospodarczym i odwołująca się do tradycyjnych wartości, takich jak uczciwość, pracowitość, odpowiedzialność za państwo i naród, patriotyzm. Jedynym ugrupowaniem, zdolnym przeciwstawić się planowemu osłabianiu polskiego państwa i demoralizowaniu jego obywateli, jest Prawo i Sprawiedliwość, które scala różne prawicowe oraz centrowe nurty i środowiska.

Tylko skupienie się wokół PiS wszystkich, których łączy troska o pomyślną przyszłość niepodległej Polski, gwarantuje możliwość uzyskania realnego wpływu na funkcjonowanie państwa. Łudzenie wyborców mirażami personalnych przetasowań przez grupy, które nie mają szans na wejście do Parlamentu, szkodzi sprawie zwycięstwa prawicy.


Politycy, którzy odmawiają współpracy w ramach jednej formacji lub opuścili szeregi Prawa i Sprawiedliwości, działają na rzecz partii szkodzących Polsce. Widać to zresztą w ostatnim czasie, gdy Platforma wykorzystuje do swoich celów poszczególne osoby, np. organizując jednej z nich spotkanie z premierem, w nadziei, że tym samym przyczyni się do podziału wśród swoich przeciwników. Za chwilę okaże się, że niektórzy z dotychczasowych krytyków rządu, zasilą obóz Tuska.

W czasie, gdy pęka koalicja rządowa, a na ulicach coraz częściej pojawiają się tłumy demonstrantów, tym bardziej konieczne staje się dążenie do jedności. Prawo i Sprawiedliwość gotowe jest do współpracy z tymi przedstawicielami prawicy, którzy w trwającej dziesięciolecia działalności wykazali się zaangażowaniem i wypracowali w oparciu o głębokie przemyślenia własny pogląd na fundamentalne kwestie dotyczące współczesnej kondycji Kościoła, człowieka, obywatela, a także miejsca Polski w świecie. Jednocześnie wzywamy tych naszych, do niedawna, kolegów partyjnych, którzy opuścili nasze ugrupowanie bez poważnych merytorycznych i programowych powodów, do szybkiego powrotu w szeregi Prawa i Sprawiedliwości.

Wymaga tego dobro Ojczyzny, które musi być traktowane jako ważniejsze od osobistych interesów i ambicji. Tworzenie organizacji, działających na marginesie politycznych wydarzeń, ale uszczuplających elektorat prawicy choćby o ułamki procentów, jest szkodliwe i służy przeciwnikom Polski silnej, dostatniej, sprawiedliwej i liczącej się w świecie. Kto się na taki krok decyduje nie będzie mógł w przyszłości liczyć ani na zapomnienie błędów, ani na kandydowanie z list Prawa i Sprawiedliwości.

Polska potrzebuje zwycięstwa prawicy. Zwycięstwo zapewnić może jedynie Prawo i Sprawiedliwość. To zwycięstwo nastąpi tym szybciej, im więcej sił skupi się we wspólnym wysiłku.

Prezes Prawa i Sprawiedliwości

Jarosław Kaczyński

 <>

*** Jedność prawicy przestała interesować władze PiS w dniu 21 marca 2012 r.? 

 

DRUGA SPRAWA

1. Wyniki Google Trend / Zainteresowanie w ujęciu czasowym dla / Andrzej + Duda / Prezydent + Komorwwski / Korwin Mikke

http://www.google.com/trends/explore?hl=pl#cat=0-16&q=Andrzej%20%2B%20Duda%2C%20Prezydent%20%2B%20Komorowski%2C%20Korwin%20Mikke&geo=PL&date=1%2F2015%2012m&cmpt=q&tz=

1. W punktach Google
a) 39 = Andrzej + Duda
b) 34 = Prezydent + Komorowski
c) 64 = Korwin Mikke

2. Wyniki Google Trend / Zainteresowanie w ujęciu czasowym dla / Andrzej + Duda / Prezydent + Komorwwski / Korwin + Mikke

http://www.google.com/trends/explore?hl=pl#cat=0-16&q=Andrzej%20%2B%20Duda%2C%20Prezydent%20%2B%20Komorowski%2C%20Korwin%20%2B%20Mikke&geo=PL&date=1%2F2015%2012m&cmpt=q&tz=

2. W punktach Google
a) 21 = Andrzej + Duda
b) 19 = Prezydent + Komorowski
c) 69 = Korwin + Mikke

Różnica w 1 i 2 wynika z wstawienia (+) w punkcie (c) / Myślę, że należy uznać, że:

1 Dotyczy samej osobu Korwina-Mikke  / 2 Dotycy parti KORWiN i Korwina Mikke

Jak poważny jest prblem niech zobrazuje fakt na Facebooku

Korwin-Mikke 582 313 polubień >>> https://pl-pl.facebook.com/janusz.korwin.mikke

Andrzej Duda  84 515 polubień >>> https://www.facebook.com/andrzejduda

To się przełoży na wynik wyborczy!  Jeśli PiS nie "uderzy" to może przegrać wybory, przynajmniej te w kategorii "internauci" / Nie wiem jak to się ma do ogółu, ale to bardzo duża część młodzieży. Ja wczoraj wysłałem długą notkę co trzeba zrobić. Trzeba uderzyć i w Komorowskiego i w Korwina-Mike sprawą prywatyzacji lasów. - To jest sprawa która łączy wszystkich ponad podziałami. - Ktoś kto zdecydowanie to wykorzysta wygra. A ZAGROŻENIE JEST OGROMNE

>>>  http://nichcik.neon24.pl/post/121723,polska-rewolucja-bolszewicka-to-sie-dzieje-naprawde
 

"WZYWAŁEM" tu Andrzeja Dudę, i do dziś się tu nie pojawił? 

>>> http://nichcik.neon24.pl/post/121601,naczelny-psychiatra-wzywa-kandydata-andrzeja-dude-i-innych

Wierni chodzą do kościoła, i na spotkania z Dudą. >>>  http://www.wykop.pl/ludzie/Andrzej-Duda/ Niewiernych Duda nie znajdzie w kościele. - Do niewiernych trzeba przyjść, ... i ich przekonać.  -Nowych wiernych trzeba zdobyć "ogniem i mieczem" na takich portalach jak Neon24.pl i Salon24.pl. Ale im chyba tylko zależy na owacjach wiernych, niż na zdobywaniu w "pocie czoła i znoju" ludzi, którzy mogą uratować Polskę. -   Stąd trzeba zadać pytanie: Czy im na tej Polsce zależy? 

Komentując dalej. / Zaczynam się zastanawiać nad jednym zagadnieniem, które zauważyłem już dawno, a odpowiedzi na które nie znam. Czy PiS jest partią archaiczną, czy też Jarosławowi Kaczyńskiem, powiedzmy z racji wieku, ktoś celowo źle doradza. - Przecież żyjemy w erze mediów elektronicznych, internetu, ... a oni narzekają na brak dostępu do mediów. Ich brak naNeon24.pl i szczątkowa obecność na Salon24.pl (chodzi o Kaczyńskiego / ostatnia notka na Salon24.pl jest z dnia 21.07.2012 14:08) świadczy o niedocenianiu takich portali, ignoranctwie,... lub celowym sabotażu doradców!

Na tych portalach ogniskuje się ruch setek / tysięcy osób zainteresowanych polityką (niekonieczne PiS-em), którzy mogliby w formie komentarzy, przedruków itp. "popchnąć reklamę" dalej w Polskę. - Tam musi być jakiś celowy sabotaż - innego wytłumaczenia nie mam.

<>

ANALIZA NOTEK KACZYŃSKIEGO - OGLĄDALNOŚĆ

21.07.2012 14:08Kategoria: Polityka Odsłon: 18565

04.05.2012 14:26Kategoria: Polityka Odsłon: 21764

11.04.2012 13:59Kategoria: Wspomnienia, pożegnania Odsłon:15027

27.03.2012 17:41Kategoria: Polityka Odsłon: 14401

22.03.2012 19:42Kategoria: Polityka Odsłon: 14954

20.11.2011 19:11Kategoria: Polityka Odsłon: 30628

Tu notka żart: Są nas miliony, przekonajmy następnych

7.10.2011 14:25Kategoria: Polityka Odsłon: 16147

Razem prezes PiS JK napisał na Salon24.pl 24 notki = 839 432 odsłony/ Ostatnia notka napisana została 21.07.2012 14:08 / ..... od tego czasu "ZERO NOTEK". - Zaczynam się zastanawiać, czy sabotażystą w Prawie i Sprawiedliwości nie jest przez przypadek sam Prezes?Bo jeśli ma się dostęp do mediów, i się z nich nie korzysta, to to jest samo-sabotaż. -  Inaczej nazwać tego nie można! - Moje wyniki na Neon24.pl:565 postów  /1555 komentarzy 217 785 odsłon / Setki godzin pracy! - Prezes PiS jest albo sabotażystą, albo leniem!

 

   <>

Polska Rewolucja Bolszewicka, .. to się dzieje naprawdę!? /Czytaj >>
  
 
Fot. PAP/Jacek Turczyk
 
wPolityce.pl: Śmierć Władysława Bartoszewskiego to ogromna strata dla Polski  i dla mnie osobiście. Pozostanie On przykładem człowieka, który całe swoje życie poświęcił służbie Ojczyźnie. —   napisał w specjalnym oświadczeniu Bronisław Komorowski.
 
Prezydent zwrócił uwagę na symboliczny charakter odejścia pełnomocnika rządu ds. dialogu międzynarodowego.Śmierć Władysława Bartoszewskiego ma wymiar symboliczny - odchodzą ostatni ludzie, którzy byli łącznikami między II RP a III RP. Władysław Bartoszewski należał do ludzi, którzy przenieśli depozyt polskiej wolności przez cały czas II wojny światowej i czas komunizmu aż do wywalczonej, wolnej Polski — czytamy  w komunikacie prezydenta.
 
CO WARTO ZAUWAŻYĆ NA ZDJĘCIU?
 
Od lewej: Bronisław Komorowski pRezydent Polski; "tzw. prof." Władysław Bartoszewski; Anna Komorowska żona prezydenta, ... w głębi miliarder George Soros, który za pośrednictwem swoich organizacji charytatywnych i żony Gorbaczowa, dotarł do samego Gorbaczowa, który zainicjował "pieriestrojkę".
 
Amerykański miliarder George Soros to człowiek, który od samego początku bierze czynny udział w reformowaniu Europy Wschodniej polegającej na "prywatyzacji", czyli wykupowaniu dóbr Narodowych za grosze - Można podejrzewać, że to on zlecił prywatyzację Lasów Państwowych.Wiadomo też, że to żydowscy finansiści amerykańscy sfinansowali rewolucję 1917 r. w Rosji, a pieniądze Sorosa,  jeśli dobrze słyszałem , buszują teraz po Ukrainie.
 
Fot. YouTube
 
01.04.2015 / wPolityce.pl: Wiem że Bronisław Komorowski jest zdrajcą sprawy polskiej- powiedział profesor - i że prezydentem być nie powinien. - dodał.Ta twarda i radykalna opinia prof. Wolniewicza, a zapewne dużej części opinii publicznej, jest szokująca. -  Dlatego wymaga objaśnienia, i uzupełnienia.  >>> http://nichcik.neon24.pl/post/121051,prof-wolniewicz-bronislaw-komorowski-zdrajca-sprawy-polskiej
 
"Komorowski  zdrajcą sprawy Polskiej"? Radykalna, i twarda opinia wymagająca szerokiego komentarza. - Od siebie dodam: O losie Polski, i zbliżających się wynikach wyborów nie zdecyduje urna wyborcza. - O losie Polski i wynikach wyborów zdecydują umysły Polaków. Polska  jest w stanie wojny medialnej, a nie było jeszcze wojny, o rozstrzygnięciu której zadecydowałaby karta wyborcza.-  Liczy się tylko siła i podstęp. To nam szykują. -  Jeśli sobie tego nie uświadomimy, przegramy wybory i stracimy Polskę. - O tym będzie ten komentarz, i ta notka.
 
YouTube niżej pokazuje jak sfinansowano Rosyjską Rewolucję Bolszewicką -  Wydaje mi się że Polska Rewolucja Bolszewicka, w tym zbliżające się polskie zbrojenia sfinansujemy my, ciężką pracą, wyrzeczeniami aż do krwi, ... i sprzedażą naszej wspólnej własności, czyli lasów Państwowych. - Tam są, leżąc "bezczynnie", miliardy dolarów którymi chce się sfinansować podbój Polski, a kto wie, może nawet dożo dalej, ... może nawet podbój Rosji. - Korwin-Mikke  wspominał że czeka nas III Wojna Światowa - Skądś te informacje ma
 

 

<>

Leszek Miller SLD: My nigdy nie przyjmiemy takiego ..?.. wizerunku, który nam proponowano w tej kampanii, ... żeby SLD zajął to miejsce, które jest mu wyznaczone. 

Te słowa Leszka Millera zabrzmiały trochę traumatycznie! 

POLSKA REWOLUCJA BOLSZEWICKA, ... TO SIĘ DZIEJE NAPRAWDĘ!?

http://nichcik.neon24.pl/post/121723,polska-rewolucja-bolszewicka-to-sie-dzieje-naprawde

KOMENTARZE

 • Baju baju
  będziesz w raju... :P
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 06:02:38
  - A konkretnie?
 • @Nichcik 06:10:05
  To było do prezesa, nie do Ciebie :)

  Następna delirka pseudopatriotyczna obliczona na omamienie naiwnych.
  Pojawiła sie nowa kategoria - moherowy leming.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 06:36:50
  "Następna delirka pseudopatriotyczna obliczona na omamienie naiwnych"

  - A to do kogo było?
 • @Nichcik 06:39:43
  No do naiwnych, którzy jeszcze dają się jeszcze nabrać prezesowi z Żoliborza :).
  Już ich coraz mniej (z przyczyn naturalnych i innych) ale jeszcze za dużo.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 06:55:29
  "Pojawiła sie nowa kategoria - moherowy leming"

  - A to? / Mam wrażenia, jakby o mnie?
 • @Nichcik 07:14:26
  A tego to już nie wiem...
  Wszystko zależy od tego jak bardzo potrafi Cie zbajerować prezes.
  Sam oceń :)))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 07:18:36
  "A tego to już nie wiem..."

  - Dobra, dobra! Oceń co się stanie, jak się spotkamy w ciemnej ulicy. / 182 cm wzrostu , 125 kg wagi (:
 • @Nichcik 07:31:21
  No to masz problem...
  Bo ja tylko 180 cm i 90 kg.
  Poza tym kiedyś byłem sprinterem. Wyciągnij wnioski jeśli już bierzesz się za straszenie :))))))))))))))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 08:51:18
  Poza tym kiedyś byłem sprinterem. Wyciągnij wnioski jeśli już bierzesz się za straszenie :))))))))))))))

  - Podałem wzrost i wagę, straszenia nie było. / Ale uważaj na siebie, ... i to nie jest żart! Biegając możesz połamać nogi, albo ...
 • Mam jedno pytanie
  Jak mozna się skupić (jako prawica) wokół PiS skoro nie wyobrazam sobie bycia kundlem amerykańskim?.
  http://litera.fr/category/news/
 • @prese 09:20:09
  "nie wyobrazam sobie bycia kundlem amerykańskim?"

  - A czyim chciałbyś być?
 • @Nichcik 09:41:57
  samo twoje pytanie sugeruje ze jednak czyjąś smyczke nosisz. A czyim chciałbyś być?
  Jeszcze nie znalazł się człowiek ktory byłby w stanie taką smycz mi załozyc.Zarzucisz więc ze na litera.fr są teksty o Rosji i Putynie.I są pozytywne.Są i będą a nie o smycz chodzi a o przeciwwage propagandy zalewającej polskie media.Wszędzie musi być równowaga, jej brak ,no właśnie.
  http://litera.fr/category/news/
 • @Nichcik 09:02:48
  //- Podałem wzrost i wagę, straszenia nie było. / Ale uważaj na siebie, ... i to nie jest żart! Biegając możesz połamać nogi, albo ...//

  Ale nikt cię nie pytał o dane anatomiczne :)
  A ty znowu aluzyjnie chcesz mnie przestraszyć. Próbuj jeśli chcesz, nic mi do tego.

  Jedna uwaga - od jutra każdy bloger może wkleić TYLKO jedną (słownie 1) notkę na 24 h. Reszta będzie wycinana.

  Będą oczywiście wyjątki od tej reguły ale ty, póki co, się nie łapiesz... Sorki :)

  Tak więc skondensuj swój przekaz do jednej notki dziennie. Ok?

  Serdeczności :)
  I zacznij się odchudzać....

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031