Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
573 posty 1583 komentarze

"Medytacje red. Nichcika"

Nichcik - "Ja się zajmuję Niemcami i Żydami. Mam dość innych spraw."

Korwin-Mikke dotarł Panie Sendecki? Czy się wystraszył?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Skandalem jest poparcie gen. Grudniewskiego, i USOPAŁ dla Korwina-Mikke, i to że ktoś wpuścił w maliny naszego niekoronowanego króla na emigracji pana Jana Kobylańskiego ! - Kto to był Panie Sendecki, wie Pan?

Telefon odbiera Korwin-Mikke: "A tak. Pamiętam Cię. No dobrze, Radziu." - Radzio Siedlecki postanowił dla jeszcze większego ożywienia protestu w obronie polskiej ziemi i lasów zaprosić Janusza Korwina-Mikke.

Wcześniej "przyszedł Ojciec Jerzy Garda (misjonarz) i rozdał manifestatntom czapeczki i długopisy Dudy - kandydata na prezydenta. To bardzo piękny gest, który ożywił i nadał (sprawie) wydźwięk polityczny."

Można tylko przyklasnąć pomysłowi, i zadać pytanie:  Kiedy do "Zielonego Namiotu" przyjdzie sam kandydat PiS na prezydenta Andrzej Duda?

Eugeniusz Sendecki: "Radzio Siedlecki postanowił  dla jeszcze większego ożywienia protestu zaprosić Janusza Korwina-Mikke. Zna tego polityka jeszcze z czasów kiedy był działaczem korwinowskim w Tłuszczu. No i dokonał słynnej poprawki wypowiedzi JKM-a podczas pobytu na strzelnicy - przypominając o problemie chazarskim. Rozmowa wyglądała bardzo obiecująco;

- A tak. Pamiętam Cię. No dobrze, Radziu. Przejdźmy do rzeczy.

KM-owi się bardzo spodobało, że ktoś z Zielonego Miasteczka do niego dzwoni. -Chętnie odwiedzę i wesprę rolników domagających się zachowania ziemi i lasów w polskich rekach."/ ... za Sendeckim.

Komentarz:  Problem w tym, że niedawno  Korwin-Mikke  odbył całkiem inną bardzo ciekawą rozmowę, z której wynika, i wydaje się wydaje że to co już nałgał Radziowi Siedleckiemu Janusz Korwin-Mikke, jest oczywistym łgarstwem. - Mamy polityczną operetkę pod tytułem:  "Głośni i Łgacze, ... czyli 'chocholi taniec', ... i wyścig o fotel pRezydenta"

Osobiście uważam, że ...

Janusz Korwin - Mikke jeśli by się siebie wstydził, to do "Zielonego Namiotu" nie przyjdzie.

Jeśli się jednak siebie nie wstydzi - bo dlaczego miałby się wstydzić, robi przecież "agenturę" najlepiej jak umie, ... a umie dobrze -  to myślę, że jak przyjdzie, ... to będzie miał problem: Jak się wyłgać?

... i chyba miałem rację! >>  http://nichcik.neon24.pl/post/121590,radzio-siedlecki-dzwoni-komentarz-do-notki-Sendeckiego

Po zapoznaniu się z informacjami Generała Grudniewskiego o wizycie Janusza Korwin-Mikkego na strzelnicy i opowiedzeniu się przezeń za uzbrojeniem Polaków - Prezes Jan Kobylański wystosował list do Generała z poparciem JKM w wyborach prezydenckich. -KTO WPUŚCIŁ W MALINY NASZEGO KRÓLA NA EMIGRACJI?

Komentarz Eugeniusza Sendeckiego do powyższego dokumentu;

Mam osobistą satysfakcję z tego poparcia, bo broniłem JKM przed oczernianiem, kiedy Jan Bodakowski, znany warszawski bloger z forum Fronda.pl usiłował wmówić Janowi Kobylańskiemu, że JKM jest waldensem, albigensem albo innym heretykiem. Byłem akurat wtedy na Teneryfie i przedstawiłem Panu Prezesowi jak się rzeczy mają. A teraz Generał Grudniewski mądrze pozwolił kolejny raz zaistnieć Korwin-Mikkemu w sercu i w myślach naszego nieformalnego króla Polaków na Uchodźstwie. / - / Eugeniusz Sendecki

Komentarz do dokumentu i komentarza E. Sendeckiego:  Jeśli to Pan w tym palce maczał, to już się Pan z tego nie wygrzebie. / W Polsce zanosi się na pucz neo-bolszewicki. Pan o tym wiedział  Panie Sendecki? Bo w jednej z notek dzielił Pan już urzędami w jakimś niezidentyfikowanym rządzie?   -   Bolszewicka zaraza z miliardami w kieszeni atakuje Polskę!, ... i wygląda, że ktoś chciał wciągnąć Drużyny Strzeleckie w zasadzkę!  - Czy Pan o tym wie, lub wiedział,  Panie Eugeniuszu Sendecki?  Czy ktoś postarał się już o oficjalne wycofanie tego poparcia?  >>  http://nichcik.neon24.pl/post/121723,polska-rewolucja-bolszewicka-to-sie-dzieje-naprawdę

<>

Leszek Miller SLD: My nigdy nie przyjmiemy takiego ..?.. wizerunku, który nam proponowano w tej kampanii, ... żeby SLD zajął to miejsce, które jest mu wyznaczone. 

Te słowa Leszka Millera zabrzmiały trochę traumatycznie! 

POLSKA REWOLUCJA BOLSZEWICKA, ... TO SIĘ DZIEJE NAPRAWDĘ!?

http://nichcik.neon24.pl/post/121723,polska-rewolucja-bolszewicka-to-sie-dzieje-naprawde

 

 

 

KOMENTARZE

 • JEST JADNA OKOLICZNOŚĆ, KTÓRA STAWIA PANA W NIEKORZYSTNYM ŚWIETLE...
  Szanowny Panie Redaktorze
  Pańska wyrażana tu i ówdzie publicznie nienawiść do Kandydata JKM nie jest wiarygodna. Dał Pan przecież wyraz swojemu poparciu dla Kandydata Dudy i co by Pan nie napisał teraz przeciwko JKM-owi - będzie niewiarygodne. Reprezentuję małe, ale dobre i szlachetne środowisko Generała Grudniewskiego, który wydał rozkaz abyśmy JKM-a popierali, abyśmy kandydaturę JKM-a użyli dla wsparcia naszej inicjatywy para-militarnej i my to mądrze czynimy. Bardzo nas boli, jak się ludzie teraz dali ogłupić i jak zaczęli piętnować Korwina za chęć sprzedaży polskich lasów. Ludzie nie rozumieją gry słów "prywatyzacja" i "sprzedaż". Pan Korwin od 25-ciu lat odsłania prawdę o okradaniu podatnika polskiego przez mafię post-PRL-owską, współpracuje ze Stanisławem Michalkiewiczem, który też bardzo dobrego dla Polaków uczynił w sferze mediów i informacji.
  Do pewnego momentu traktowałem Pana jako agenturę PiS-owca Dudy na NEonie24 i Pana ignorowałem. Pańskie zaczepne cytowanie mnie z nazwiska traktowałem jako bezczelność PiS-u mszczącego się za aferę na Kolskiej (2004-2006). Byłem przekonany, że mam do czynienia z opłacanym WASP-owskim agentem i milczałem. Teraz jednak od naszego Pana Redaktora Super-Naczelnego, perły internetu polskiego się dowiedziałem, że Pan jest osobą autentyczną, że Pan to wszystko dla PiS-u ze szczerego serca, te podłe atakowanie mnie i Kandydata Generalnego. Bardzo mnie to zaskoczyło, ponieważ wydawało mi się, że na NEonie24 takie jednostki od dawna już nie egzystują. Bardzo mnie zaistniała sytuacja smuci. Proszę Pana...
  [zamyślił się nad meandrami zniewolenia dusz ludzkich, dusz polskich]
  Ech!
  [wzdycha, trze brodę w rozterce]
  ===========
  Myślę, że trudno nam się będzie porozumieć, bo Pan się kieruje ślepą i niestety oszukaną miłością do Kandydata Dudy, czyli jest Pan zapiekłym dudzistą. Wielu naszych Rodaków dało się zwieść i stało się takimi dudzistami. Dlatego nie będę polemizował z Pańskim antykorwinizmem, gdyż jest nieszczerą formą dudzizmu. Ale mam coś dla Pana, w czym się Pan chyba szybko odnajdzie. Otóż - ponawiam kategoryczną prośbę o zrezygnowanie z używania źle się kojarzącego pseudonimu. Proszę zrozumieć, ale czytanie Pańskich tekstów jest szczególnego rodzaju torturą - ze względu na kojarzenie się ze słowem "Michnik". Proszę o niekrzywdzenie mnie i moich odczuć. Niech się Pan inaczej nazwie. Czyżby dudzizm doprowadzał Pana aż po czeluści michnikizmu, czeluści piekielne? Oj, to by znaczyło, że Pański stan jest bardzo poważny, bardzo niebezpieczny, bardzo antypolski...
  Bardzo mi przykro.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031