Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
573 posty 1583 komentarze

"Medytacje red. Nichcika"

Nichcik - "Ja się zajmuję Niemcami i Żydami. Mam dość innych spraw."

Czy miliarder G. Soros zainwestuje w polskie Lasy Państwowe?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Korwin-Mikke jest za sprzedażą lasów miliarderom. Komorowski za reprywatyzacją dla żydosyjonistów, finsnsowaną ze sprzedaży lasów. - George Soros amerykańskim miliarderem z pieniędzmi. Może on zadbałby o Lasy Państwowe, ... skoro my nie potrafimy?

 

Górale apelują o włączenie się do akcji „Nie rzucim ziemi”. Jachymiak: „Jeśli Polska straci ziemię, bezpowrotnie straci wolność”. - Zdrada! PO zgodziła się na uchodźców z Afryki - Obowiązkowo! - Wykopali Polaków, ... teraz "uzpełnią" Polskę Murzynami!

http://nichcik.neon24.pl/post/121660,zdrada-po-zgodzila-sie-na-uchodzcow-z-afryki

Czy Bronek odważy się wejść na górę, i ucałować Krzyż z Giewontu?

http://nichcik.neon24.pl/post/121752,skorzana-kurtka-rozwiana-fryzura-komorowski-na-szczycie

CIEKAW JESTEM CZY SIĘ ODWAŻY WEJŚĆ NA GIEWONT UCAŁOWAĆ KRZYŻ?

Podobno od czasu do czasu w okolicach Krzyża na Giewoncie występuje wysokie naładowanie energetyczne. -  Może Wszechmogący Pan Bóg, litościwy nad swoim Polskim Ludem, pomógłby Polakom rozwiązać ich problem - Módlmy się, niech Bóg wybaczy Polakom ich winy, ... i zarządzi jak trzeba! / Niech Pan Bóg rozstrzygnie bój o prawdę!

Fot. PAP/Jacek Turczyk

wPolityce.pl: Śmierć Władysława Bartoszewskiego to ogromna strata dla Polski  i dla mnie osobiście. Pozostanie On przykładem człowieka, który całe swoje życie poświęcił służbie Ojczyźnie. — napisał w specjalnym oświadczeniu Bronisław Komorowski. - Prezydent zwrócił uwagę na symboliczny charakter odejścia pełnomocnika rządu ds. dialogu międzynarodowego.

CO WARTO ZAUWAŻYĆ NA ZDJĘCIU?

Od lewej: Bronisław Komorowski pRezydent Polski; "tzw. prof." Władysław Bartoszewski; Anna Komorowska żona prezydenta, ... w głębi miliarder George Soros, który za pośrednictwem swoich organizacji charytatywnych i żony Gorbaczowa, dotarł do samego Gorbaczowa, który zainicjował "pieriestrojkę".

Amerykański miliarder George Soros to człowiek, który od samego początku bierze czynny udział w reformowaniu Europy Wschodniej polegającej na "prywatyzacji", czyli wykupowaniu dóbr Narodowych za grosze - Można podejrzewać, że to on zlecił prywatyzację Lasów Państwowych.

Wiadomo też, że to żydowscy finansiści amerykańscy sfinansowali rewolucję 1917 r. w Rosji, a pieniądze Sorosa,  jeśli dobrze słyszałem , buszują teraz po Ukrainie.

<>

Górale apelują o włączenie się do akcji „Nie rzucim ziemi”. Jachymiak: „Jeśli Polska straci ziemię, bezpowrotnie straci wolność”. - Zdrada! PO zgodziła się na uchodźców z Afryki - Obowiązkowo! - Wykopali Polaków, ... teraz "uzpełnią" Polskę Murzynami!http://nichcik.neon24.pl/post/121660,zdrada-po-zgodzila-sie-na-uchodzcow-z-afryki

Sztab Korwina-Mikke zaprezentował spoty wyborcze kandydata w Wyborach Prezydenta 2015. Pierwszy spot ma tytuł „Zagonię Kopacz do roboty”

Korwin-Mikke:  Możecie próbować mnie ignorować. Możecie mnie zastraszać. Może nie mam takich pieniędzy jak wy. Nie dysponuję tak wielkimi finansami jak wy, ... ale mam coś więcej. 40 lat niezmiennych poglądów.  -–  Przemyślany i mądry plan reformy kraju. Ja wierzę w silną i bogatą Polskę. Ja wierzę w młodość i odwagę moich wyborców. Jeśli myślicie, że nie zawaham się użyć tych atutów to jesteście w błędzie. Nas już nie powstrzymacie. - powiedział w spocie Janusz Korwin-Mikke. Do tego, aby wiedzieć wszystko, trzeba dodać hasło z 1990 roku: 

"Ufaj tylko liberałom"

Korwin-Mike jest agentem zachłanności miliarderów i ich interesów, nie jest naszym agentem.  - Zanim odrzucicie te fakty, powinniście się nad nimi zastanowić. 

BÓG - HONOR - OJCZYZNA

Kukiz ostro o Korwinie-Mikke

http://nichcik.neon24.pl/post/121598,kukiz-ostro-o-korwinie-mikke

"chcą strzelać do górników / W tym ani Boga, ani Honoru ani Ojczyzny" .. powiedział Kukiz. - Do Polaków może strzelać tylko żydosyjonista, albo zdrajca, nie inny Polak!

Korwin: Po to policja ma ostre naboje żeby strzelać

Prywatyzować! Wszystko: Korwin chce prywatyzować Lasy Państwowe

LAS, ... wklej u siebie eśli chcesz. Podpisano: Gajowy >>>  https://www.youtube.com/watch?v=B7QUQiT-pyc <<< Tagi: marsz, prezydent, na, rosja, ukraina, rajd, nocne wilki, kreml, putin, komorowski, po, pis, duda, mikke, Korwin , jkmikke, las , wybory, kukiz , kowalski

WŁASNOŚĆ, którą propaguje Janusz-Korwin Mikke nie jest Waszą własnośćiąkochana młodzieży! To własność miliarderów, których "agentem wpływu" przez ostatnie 25 - 40 lat jest Korwin-Mikke! Zagranicznych miliarderów, którzy przez ostatnie 25 lat żerowali na ciele Polski, miliarderów którzy uważają, że wyssali z tego "ciała" tyle krwi, że Polska jest  już martwa.

(NIE)Zapomnieli jednak o jednym: o NAS!

Jeszcze Polska nie zginęła, póki my żyjemy! -  Miliarderzy, i Janusz Korwin-Mikke o tym wie, dlatego jego zajęciem jesttak poprzestawiać nam w głowach, żebyśmy zapomnieli czym jest BÓG-HONOR-OJCZYZNA.

Czy Korwin promuje to hasło, czy Korwin promuje hasło BÓG-HONOR-OJCZYZNA? Nie, on promuje hasło WOLNOŚĆ-WŁASNOŚĆ-SPRAWIEDLIWOŚĆ. - Co z tego mamy?

- Dlaczego Korwin nie promuje BOG-HONOR-OJCZYZNA?

Zobacz:http://nichcik.neon24.pl/post/121706,korwin-zagonie-kopacz-do-roboty-a-nas-do-lagrow

ARCHIWALNE nagranie:  Kogo ten człowiek przypomina? Korwin - Wybory Prezydenckie 1990  -Hasło wyborczena plakacie w YouTube:  "Ufaj tylko liberałom"

<>

Leszek Miller SLD: My nigdy nie przyjmiemy takiego ..?.. wizerunku, który nam proponowano w tej kampanii, ... żeby SLD zajął to miejsce, które jest mu wyznaczone. 

Te słowa Leszka Millera zabrzmiały trochę traumatycznie! 

POLSKA REWOLUCJA BOLSZEWICKA, ... TO SIĘ DZIEJE NAPRAWDĘ!?

http://nichcik.neon24.pl/post/121723,polska-rewolucja-bolszewicka-to-sie-dzieje-naprawde

 

 

 

KOMENTARZE

 • Górale apelują o włączenie się do akcji „Nie rzucim ziemi”.
  Górale apelują o włączenie się do akcji „Nie rzucim ziemi”. / „Jeśli Polska straci ziemię, bezpowrotnie straci wolność”.

  >>> https://www.youtube.com/watch?v=lBJDt4nmiFk

  Każdy naród powinien pilnować swojej ziemi, bo to jest czynnik, który tworzy jego tożsamość. Chcemy budować świadomość Polaków, uświadamiać że dostaliśmy ziemię w spadku od ojców, którzy jej bronili. To jest nasze i mamy obowiązek o to dbać

  — mówi w rozmowie z portalem wPolityce.pl Wojciech Jachymiak – reżyser, założyciel Uniwersytetu człowieka „Ognik” i organizator kampanii „Nie rzucim ziemi”, której celem jest obrona polskiej ziemi przed niekontrolowaną sprzedażą obcokrajowcom. Patronem honorowym prof. Andrzej Nowak, a wspierającym prof. Jan Szyszko.

  wPolityce.pl: Kampania „Nie rzucim ziemi” to oddolna akcja obywatelska, którą uruchomili górale – artyści. Skąd pomysł na taką inicjatywę?

  Wojciech Jachymiak: Myślałem o tym od lat, ale teraz to ostatnia szansa na działania. Odsunąłem wszystkie projekty, nad którymi pracuję i przez ten rok poświęcam się tylko kwestii ratowania polskiej ziemi. Bo jeśli Polska straci ziemię, bezpowrotnie straci wolność. Zaborcę zawsze można wygonić, ale akty własnościowe to sprawa znacznie poważniejsza i będzie ciężko Polskę odzyskać. To było głównym powodem, żeby się zastanowić jak jeszcze w obudzić w Polakach tę chęć podniesienia się i jak się zjednoczyć, by wspólnie znaleźć sposób na obronę polskiej ziemi.

  Jaki jest cel waszej akcji?

  Mamy dwa główne cele. Po pierwsze żądamy ustawy, która ochroni ziemię przed sprzedażą jej w ręce obcokrajowców. Chcemy, by Polska wprowadziła ustawę, która nie pozwoli na wyprzedaż polskich gruntów. Taką ochronę mają inne kraje UE: Bułgaria, Węgry, Słowacja, Litwa, ale także kraje zachodnie, jak Niemcy, Francja, Hiszpania, Dania. Nasze postulaty nie są fanaberyjnymi żądaniami Polaków, którzy znowu krzyczą w Europie. To są rzeczy podstawowe, za którymi idzie bezpieczeństwo wewnętrzne, bezpieczeństwo żywnościowe i najważniejsze bezpieczeństwo niepodległościowe, czyli to, że my wpływamy na kształt Polski. Spróbujemy znaleźć różne sposoby na to, by władza wprowadziła ustawę zabezpieczającą polską ziemię przed wykupem przez obcokrajowców. Chcemy, by rząd wprowadził dłuższy okres ochronny albo wrócił do zapisów z 1920 roku, kiedy dwa lata po odzyskaniu niepodległości Polacy wiedzieli, że muszą bronić ziemię. Ustawa wyznaczała bardzo restrykcyjne warunki zakupu ziemi przez cudzoziemców.

  Taki postulat znalazł się we wniosku referendalnym, który prof. Jan Szyszko złożył w Sejmie. Mimo, że podpisało się pod nim 2,5 miliona Polaków, rząd nie wziął go pod uwagę. Czy zamierzacie w kampanii „Nie rzucim ziemi” wykorzystać ten potencjał?

  Współpracujemy z prof. Janem Szyszko. Staramy się wykorzystać jego doświadczenie i ogromny wkład w ochronę polskiej ziemi i Lasów Państwowych. Będziemy szukać sposobu na to, by te 2,5 mln osób włączyły się w nasze działania.

  A jaki jest drugi cel kampanii?

  To kwestia budowa świadomości przywiązania do polskiej ziemi. To oczywiście kwestia długofalowa, będziemy szukać różnych pomysłów jak znaleźć w Polakach wspólnotę narodową, czyli to, co w przyszłości będzie uniemożliwiało wszelkie głupie pomysły na sprzedaż polskiej ziemi. Każdy naród powinien pilnować swojej ziemi, bo to jest czynnik, który tworzy jego tożsamość. Chcemy budować świadomość Polaków, to że dostaliśmy ziemię w spadku od ojców, którzy jej bronili. To jest nasze i mamy obowiązek o to dbać. Dotyczy to także Lasów Państwowych, bo jeśli jest ich 26 proc. powierzchni – i to jest nasze, Polaków, jeśli to zostanie sprywatyzowane, to nie będzie już nasze. Ta idea wspólnotowa zawiera się w tym, ze możemy pójść do lasu na grzyby, jagody i mamy swoją wspólną część Polski. Stracimy ją, gdy dojdzie do prywatyzacji. Już dziś mamy doniesienia o wykupach gruntów przez podstawione „słupy”. W Niemczech czy Danii są dofinansowania dla osób, które chcą w Polsce wykupić ziemię. Tamte państwa pomagają wręcz osobom prywatnym czy rolnikom w zakupie naszych gruntów.

  Jak wygląda sytuacja na Podhalu? Docierają niepokojące informacje o próbach prywatyzacji tamtejszych gruntów. Sprawa prywatyzacji Polskich Kolei Linowych też przebiegała dramatycznie. Czy mamy do czynienia z próbą przejęcia ziemi na Podhalu?

  Z prywatyzacją PKL był skandal, ponieważ tuż przed sprywatyzowaniem wyłączono 40 hektarów lasu z Parku Krajobrazowego. Gdyby tego nie zrobiono, nie udałoby się sprywatyzować PKL-u. Widać ewidentnie, że sprawa została tak wymyślona, by oddać koleje w obce ręce. Górale próbowali się przed tym obronić, ale okazuje sie, że inwestor który to kupił, dziwnym trafem jest powiązany z kapitałem wschodnim. Prawdopodobnie Rosja będzie miała kontrolę nad Polskimi Kolejami Linowymi.

  Co rusz pojawiają się też powolne próby eliminowania Krzyża z Giewontu. Czy macie wrażenie, że on komuś przeszkadza?

  Ten krzyż, który powstał w okresie, gdy Polska była pod zaborami, jest naszym fundamentem. Był mocnym spoiwem, które połączyło ludzi. Ciekawe, że w czasie, gdy byliśmy w niewoli, więcej było patriotyzmu, niż w okresie tuż po odzyskaniu niepodległości. Władysław Orkan wygłosił wówczas odezwę do górali, którą przypominamy w naszej kampanii. W 4 lata po odzyskaniu niepodległości, w 1922 roku wygłosił płomienną mowę do Związku Podhalan, bo już wtedy widział, że górale odchodzą od ducha walki o swoje. Zabrakło myślenia, że wolności trzeba nadal bronić.

  Porównuję to do odzyskania wolności w 1989 roku, kiedy wszyscy szybko zapomnieli o konieczności obrony wolności i niepodległości. To, co wydarzyło się przez ostatnie 25 lat sprawiło, że Polaków trudno teraz poderwać do obywatelskiego zrywu, a kwestia obrony ziemi jest najważniejsza w tym roku. Pojawia sie pytanie, czy uda nam się przez tę kampanię zmobilizować Polaków, abyśmy wspólnie walczyli o nasze fundamenty.

  Jaki jest plan?

  Jeśli uda się pobudzić świadomość Polaków, przekonać że to wspólna sprawa, możemy zrealizować wiele inicjatyw. W rozmaite wydarzenia, które już są w Polsce, chcemy wpisywać postulaty, które mamy w kampanii. Nawiązujemy kontakty z organizacjami, które zajmują sie budowaniem świadomości polskiej, aby przez ten rok mówiły jak najwięcej o polskiej ziemi, ponieważ w maju 2016 roku kończy się okres ochronny i będzie mogła zostać wyprzedana obcokrajowcom, jeśli nie zmienimy prawa. To będzie dla Polaków całkowicie nowa rzeczywistość. Mamy szerokie plany w zakresie działań budujących świadomość. Ich koordynatorem będzie Marcin Stawicki, który zajmie się realizacją działań edukacyjnych, konkursów. Powstaną materiały filmowe, krótkie spoty, w których znani Polacy będą mówić o trosce o ochronę polskiej ziemi. Mamy nadzieję, że nasza kampania będzie dowodem na to, że jesteśmy Polakami twórczymi, którzy potrafią się spotkać, zjednoczyć i w imię szczytnych idei stworzyć coś pięknego i pożytecznego. O wszystkim będziemy informować na bieżąco za pomocą portali społecznościowych.

  Ruszacie 2 maja. Inauguracja kampanii „Nie rzucim ziemi” odbędzie się w Nowym Targu na Oleksówkach, tuż przy żółtym szlaku na Turbacz. Co planujecie?

  Impreza składa się z trzech części: ma wymiar duchowy, artystyczny i merytoryczny. Część duchowa otworzy całą imprezę. Zaczynamy porządnie, po polsku, Mszą św. w intencji ochrony polskiej ziemi. Bardzo ciekawa będzie część artystyczna. Andrzej Dziubek z De Press skomponował utwór inauguracyjny, kampanijny, zbudowany na słowach Władysława Orkana – odezwy do Polaków w kontekście walki o niepodległość . W części artystycznej jest też koncert Katy Carr - Brytyjki polskiego pochodzenia, piosenkarki, która zainteresowała się polskimi bohaterami, szczególnie z II wojny światowej, z Podziemnego Ruchu Oporu. Poświęciła im płytę „Paszport”. Ta brytyjska gwiazda jest dla nas wskazaniem jak można być patriotą, nie będąc w Polsce i nie być w pełni Polakiem. Mamy piękną historię, z której powinniśmy być dumni, a ciągle jesteśmy atakowani i wprowadzani w kompleksy. Katy Carr pokaże nam, jakich wspaniałych bohaterów mamy i jak bardzo możemy być z nich dumni. Nie zabraknie też namacalnej historii. Będą dwie grupy rekonstrukcyjne – rycerzy i partyzantów. Będzie też kapela góralska, śpiewy patriotyczne i pieczenie barana.

  Co w części merytorycznej?

  Zaprosiliśmy ekspertów, z którymi będziemy mogli porozmawiać o zagrożeniach związanych ze sprzedażą polskiej ziemi. Będzie Jan Kosiakowski z Lasów Państwowych, Witold Gadowski – publicysta tygodnia wSieci i wPolityce.pl, Zygmunt Hortmanowicz - były minister ochrony środowiska. Będziemy mówić o tym co zrobić i jak działać, by uratować polską ziemię. Naszym duchowym wsparciem jest prof. Andrzej Nowak, który namawia Polaków do walki o polską ziemię. Jako jeden z najwybitniejszych historyków polskich, doskonale osadza nasze działania na przestrzeni naszych dziejów.

  Do kogo kierowane jest zaproszenie? Kto może przyjechać?

  Zaproszenie jest kierowane do wszystkich. Jeśli ktoś z Polski ma ochotę przyjechać w Gorce, serdecznie zapraszam. Impreza jest otwarta dla wszystkich. Im będzie nas więcej, tym będzie przyjemniej. Dobrze wiemy, że tyle wolności, ile własności. Ja zaczynam u siebie, na mojej gazdówce, gdzie są owce, pszczoły, tuż nad nami jest państwowy las. To jest miejsce, w którym człowiek może się poczuć prawie jak w raju. Będą wspaniali artyści, będzie ognisko, pieczony baran, śpiewanie pieśni góralskich, patriotycznych. Wszystkich, którzy chcą poczuć polskość i narodową jedność serdecznie zapraszam.

  Rozmawiała Marzena Nykiel

  >>> http://wpolityce.pl/polityka/242215-gorale-apeluja-o-wlaczenie-sie-do-akcji-nie-rzucim-ziemi-jachymiak-jesli-polska-straci-ziemie-bezpowrotnie-straci-wolnosc-nasz-wywiad
 • „Milicja też była Obywatelska”
  „Milicja też była Obywatelska” / Pod osłoną nocy chce zmielić 2,5 mln podpisów w obronie Lasów

  Nie ma już społecznej inicjatywy, którą Platforma potraktowałaby poważnie. Nie ma też zakamarka gospodarki, którego nie chciałaby ograbić. Na Lasy Państwowe ma wyjątkową chrapkę i wszystko wskazuje na to, że 2,5 miliona podpisów w ich obronie, zmieli w sejmowej niszczarce dziś w nocy.

  Wszystko zaczęło się w styczniu 2014, kiedy mocą nowelizacji ustawy, przeforsowanej przez rząd Donalda Tuska, zobowiązano Lasy Państwowe do przekazania budżetowi państwa w latach 2014 i 2015 po 800 mln zł. Zdecydowano też, że od 2016 r. Lasy będą rocznie przekazywać do państwowej kasy 2 proc. wartości sprzedanego drewna. Ze skasowanej Lasom kwoty 1,3 mld zł ma trafić na Narodowy Program Przebudowy Dróg Lokalnych, a pozostałe 300 mln zł na zmniejszenie deficytu budżetu państwa.

  Donald Tusk, zagarniając 1,6 mld z kasy leśników, stwierdził beztrosko, że decyzja rządu „w perspektywie wielu lat stabilizuje sytuację Lasów Państwowych” i pozwoli im „funkcjonować co najmniej tak samo dobrze, jak do tej pory”. Uznał, że dotychczas funkcjonowały one w „przesadnie komfortowym kontekście finansowym”, co groziło nieracjonalnym wydawaniem tych środków. Zagadnienie racjonalności wydatków nigdy nie należało do mocnych stron obecnego „Króla Europy” i jego partii, więc Polacy nie dali się nabrać. Świadomi, że żaden dotychczasowy rząd nie zaszkodził polskim lasom tak dalece, jak koalicja PO-PSL, podjęli protest. Wsparli go politycy PiS, a były minister środowiska, prof. Jan Szyszko, podkreślał, że pozbawienie Lasów Państwowych ich czteroletnich przychodów zdestabilizuje ich działanie i „uniemożliwi normalną gospodarkę”.

  Polacy stanęli murem nie tylko w obronie Lasów, ale i polskiej ziemi, która od 2016 roku zagrożona jest masowym wykupem przez obcokrajowców. 1 maja 2016 kończy się dwunastoletni okres ochronny. Patrząc na kondycję polskiej gospodarki, puste kieszenie obywateli i ceny ziemi, łatwo przewidzieć, że dla wielu Polaków sprzedaż ojcowizny będzie sposobem na przetrwanie, a bogaci cudzoziemcy już teraz są żywo zainteresowani jej przejęciem. W ostatnich latach robią to za pośrednictwem podstawionych „słupów”. Za półtora roku będzie już wolna amerykanka.

  Obie te sprawy zjednoczyły Polaków w obywatelskim proteście. Pod wnioskiem o ogólnopolskie referendum ws. Lasów Państwowych i renegocjacji Traktatu Akcesyjnego w kwestii sprzedaży ziemi obcokrajowcom podpisało się 2,5 mln osób. Wnioskowano w nim, by cudzoziemcy mogli kupować ziemię w Polsce dopiero od roku, w którym siła nabywcza średniej pensji Polaka będzie stanowiła minimum 90 proc. średniej siły nabywczej średniej pensji mieszkańców pięciu najbogatszych krajów UE. Jak na razie zarabiamy ponad pięciokrotnie mniej.

  Posłowie PiS złożyli wniosek referendalny w Sejmie siedem miesięcy temu. Wszystko wskazywało na to, że rząd nie może zamknąć na niego oczu. Tymczasem dziś okazało się, że odkładana do zamrażarki sprawa, ma zostać rozpatrywana dziś w środku nocy. O sprawie zaalarmował na antenie Radia Maryja poseł PiS Dariusz Bąk, członek Sejmowej Komisji Ochrony Środowiska, Zasobów Naturalnych i Leśnictwa. Posłowie zostali powiadomieni wczoraj, że dziś w nocy między 21:30 a 1.30 mają debatować o tym, czy włączyć do porządku dziennego posiedzenia Sejmu (jutrzejszego lub piątkowego) punkt dotyczący ogólnopolskiego referendum.

  Wszystko wskazuje na to, że ogólnonarodowa sprawa walki Polaków o polską ziemię, ma zostać zmielona w niszczarce, jak wszystkie inne obywatelskie inicjatywy. 2,5 mln podpisów, które zebrano w zaledwie 3 miesiące, zostają przez rząd potraktowane jak kupa śmieci. Nie znaleziono nawet dogodnej pory na poważne przyjrzenie się prośbie obywateli. Z podobnym lekceważeniem potraktowano dziś przedstawicieli Stowarzyszenia Rzecznik Praw Rodziców, którzy przywieźli do Sejmu blisko 300 tysięcy podpisów pod obywatelskim projektem ustawy, zapewniającej rodzicom prawa do decyzji o kierunku edukacyjnym ich dzieci. **To tylko dwa przykłady z ogromu działań Platformy, które boleśnie pokazują, że Platforma jest obywatelska jedynie z nazwy. Najwyraźniej rację mają ci, którzy przypominają, że „milicja też była obywatelska”. >>> http://wpolityce.pl/polityka/226315-platforma-lupi-kolejne-rodowe-srebra-pod-oslona-nocy-chce-zmielic-25-mln-podpisow-w-obronie-lasow-cos-w-tym-jest-ze-milicja-tez-byla-obywatelska

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031