Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
573 posty 1583 komentarze

"Medytacje red. Nichcika"

Nichcik - "Ja się zajmuję Niemcami i Żydami. Mam dość innych spraw."

Świat zwariował! Michnik i Gazeta.pl też!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

To nie żart – Gazeta Wyborcza staje w obronie polskiej ziemi, żeby jej obcy spekulanci nie wykupili! - Gazeta.pl i Michnik okazali się większymi patriotami niż Janusz Korwin-Mikke i sam pRezydent Bronisław Komorowski!

25.04.2015 / wPolityce.pl: Oto, co na łamach GW napisał Marek Wielgo, w publikacji pod jakże znamiennym tytułem – Ziemia dla rolników:

Znaki na ziemi i niebie wskazują, że wciąż znacznie tańsze niż na Zachodzie Europy grunty rolne staną się łakomym kąskiem nie tylko dla zachodnioeuropejskich rolników, ale także dla potężnych funduszy.

Przyznał to zresztą niedawno w rozmowie z „Wyborczą” szef Domu Maklerskiego W Investments Piotr Sawala. Jako przykład wskazał skandynawski fundusz emerytalny AP2, którego jedna piąta aktywów ulokowana jest w gruntach, które potem wydzierżawia.

Problem w tym, że na rynku ziemi nasi rolnicy indywidualni są na razie bez szans w starciu z taką konkurencją. Nie wchodzi zaś w grę renegocjacja przyjętych przez nas warunków akcesji do UE dotyczących obrotu ziemią rolną. To bardzo długotrwała procedura…

Cały tekst TUTAJ

Publicysta Gazety przemilcza co prawda starannie, że projekt ustawy zabezpieczającej polską ziemie przed wykupem, przez nie tylko zagranicznych, ale i krajowych spekulantów, wniosło Prawo i Sprawiedliwość, już 1 lutego 2013 roku, ponad 2 lata temu (druk sejmowy nr 1659). Przemilcza, że projekt ten, popierany przez organizacje rolnicze, jest cynicznie blokowany przez rząd i sejmową koalicję PO-PSL.

Pal sześć przemilczenie - dobrze, że o tym piszą, a informacja o wykupie ziemi rolniczej przez fundusze inwestycyjne, z tak wiarygodnego źródła jak GW, jest wprost bezcenna.

Jakże uwiarygadnia ona projekt PiS i także moje liczne artykuły o potrzebie obrony polskiej ziemi.

A więc to już nie strachy na lachy, że obcy nas wykupią. Gazeta Wyborcza ostrzega, że to naprawdę poważny problem i naprawdę wielkie zagrożenie. Panie Redaktorze Michnik – dziękuję! Nie sądziłem, że kiedyś zaśpiewamy razem – nie rzucim ziemi skąd nasz ród!

W pańskiej walce o obronę polskiej ziemi może Pan zawsze liczyć na poparcie Prawa i Sprawiedliwości! -  Napisał Janusz Wojciechowski wPolityce.pl

* TAK MIEDZY NAMI:  ŻYDOSYJONIŚCI UZNALI, ŻE Z NAMI NIE WYGRAJĄ! - JEST NAS PONAD 30 MILIONÓW, ... A ICH MNIEJ NIŻ 5% -   ZADEPCZEMY!

Czy Bronek odważy się wejść na górę, i ucałować Krzyż z Giewontu?

http://nichcik.neon24.pl/post/121752,skorzana-kurtka-rozwiana-fryzura-komorowski-na-szczycie

CIEKAW JESTEM CZY SIĘ ODWAŻY WEJŚĆ NA GIEWONT UCAŁOWAĆ KRZYŻ?

Podobno od czasu do czasu w okolicach Krzyża na Giewoncie występuje wysokie naładowanie energetyczne. -  Może Wszechmogący Pan Bóg, litościwy nad swoim Polskim Ludem, pomógłby Polakom rozwiązać ich problem - Módlmy się, niech Bóg wybaczy Polakom ich winy, ... i zarządzi jak trzeba! / Niech Pan Bóg rozstrzygnie bój o prawdę!

Fot. PAP/Jacek Turczyk

wPolityce.pl: Śmierć Władysława Bartoszewskiego to ogromna strata dla Polski  i dla mnie osobiście. Pozostanie On przykładem człowieka, który całe swoje życie poświęcił służbie Ojczyźnie. — napisał w specjalnym oświadczeniu Bronisław Komorowski. - Prezydent zwrócił uwagę na symboliczny charakter odejścia pełnomocnika rządu ds. dialogu międzynarodowego.

CO WARTO ZAUWAŻYĆ NA ZDJĘCIU?

Od lewej: Bronisław Komorowski pRezydent Polski; "tzw. prof." Władysław Bartoszewski; Anna Komorowska żona prezydenta, ... w głębi miliarder George Soros, który za pośrednictwem swoich organizacji charytatywnych i żony Gorbaczowa, dotarł do samego Gorbaczowa, który zainicjował "pieriestrojkę".

Amerykański miliarder George Soros to człowiek, który od samego początku bierze czynny udział w reformowaniu Europy Wschodniej polegającej na "prywatyzacji", czyli wykupowaniu dóbr Narodowych za grosze - Można podejrzewać, że to on zlecił prywatyzację Lasów Państwowych.

Wiadomo też, że to żydowscy finansiści amerykańscy sfinansowali rewolucję 1917 r. w Rosji, a pieniądze Sorosa,  jeśli dobrze słyszałem , buszują teraz po Ukrainie

<>

Górale apelują o włączenie się do akcji „Nie rzucim ziemi”. Jachymiak: „Jeśli Polska straci ziemię, bezpowrotnie straci wolność”. - Zdrada! PO zgodziła się na uchodźców z Afryki - Obowiązkowo! - Wykopali Polaków, ... teraz "uzpełnią" Polskę Murzynami!http://nichcik.neon24.pl/post/121660,zdrada-po-zgodzila-sie-na-uchodzcow-z-afryki

<>

Leszek Miller SLD: My nigdy nie przyjmiemy takiego ..?.. wizerunku, który nam proponowano w tej kampanii, ... żeby SLD zajął to miejsce, które jest mu wyznaczone. 

Te słowa Leszka Millera zabrzmiały trochę traumatycznie! 

POLSKA REWOLUCJA BOLSZEWICKA, ... TO SIĘ DZIEJE NAPRAWDĘ!?

http://nichcik.neon24.pl/post/121723,polska-rewolucja-bolszewicka-to-sie-dzieje-naprawde

KOMENTARZE

  • Autor
    Gdy zyd mi mowi ze ma dla mnie dobry interes to zastanowie sie dwa razy i pomysle na czym on chce zarobic.
    Lasy i grunty rolne to dobra trwale i sa bogactwem naturalnym narodu np. jak bylo w Palestynie.Przejecie tych dobr przez obca nacje moze skutkowac bardzo negatywnymi konsekwencjami dla narodu tubylczego.
    Moze ,po prostu, narod koczowniczy chce scentralizowac skup ziemi i wlasnosc lasu w swoich rekach a nie dzielic sie z obcymi nacjami.
  • @mac 21:51:04
    * TAK MIEDZY NAMI: ŻYDOSYJONIŚCI UZNALI, ŻE Z NAMI NIE WYGRAJĄ! - JEST NAS PONAD 30 MILIONÓW, ... A ICH MNIEJ NIŻ 5% - ZADEPCZEMY!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031