Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
573 posty 1583 komentarze

"Medytacje red. Nichcika"

Nichcik - "Ja się zajmuję Niemcami i Żydami. Mam dość innych spraw."

26 Kwietnia wprowadza się "Stan Anonymous"- To znaczy TERAZ?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Anonymous Poland grożą rewolucją: "Mamy dość kłamstw - bierzemy sprawy w swoje ręce! - (R)Ewolucja! Czas pokory minął” deklaruje już 18 tys. osób / 3.8 może / 224 tys. zaproszonych

Facebook:  https://www.facebook.com/events/750031045051893/ 

Zdjęcie w tle
 

News ! ! ! 13.02.2015 [09:45]  - Na 26 kwietnia grupa Anonymous Poland zapowiada wielką akcję protestacyjną z udziałem tysięcy Polaków. Jej efektem ma być „pokojowa rewolucja”, która doprowadzi do zmiany władzy w kraju. Do zapowiedzi wydarzenia na Facebooku cały czas dołączają kolejne osoby. W chwili pisania tego udział w akcji „(R)Ewolucja! Czas pokory minął” deklaruje już prawie 6,5 tys. osób.

- Donosiła Niezalezna.pl już w lutym. / Przegapiłem tą wiadomość.
 
- Drodzy Rodacy!  Nadszedł czas zmian. Wiosna 2015 zapisze się chlubnym słowem na kartach historii jako wielki, pokojowy zryw Polaków w walce o odzyskanie wolności i tożsamości narodowej.  Bez względu na to, czy jesteś bezrobotnym, leśnikiem, emerytem czy rencistą, nauczycielem, uczniem, biednym czy bogatym – razem stańmy naprzeciw niesprawiedliwości i uciskowi, który serwują nam nasze władze!

Przyłącz się do nas, bo będzie to jedyna szansa na lepszą przyszłość dla naszych dzieci!  W Polsce jest prawie 40 mln podobnych Tobie osób, którym system rządów niszczy życie i status społeczny. Ponad 2 mln Polaków wyjechało za granicę w poszukiwaniu lepszego życia. My, obywatele Polski, nie godzimy się na takie traktowanie i po raz kolejny jednoczymy się pod wspólnym sztandarem – czytamy w manifeście grupy Anonymous Poland.

Organizatorzy manifestacji, przypominają, że w myśl Konstytucji RP, rozdz. I art. 4: „władza zwierzchnia w RP należy do narodu i to naród sprawuje władzę przez swoich przedstawicieli lub bezpośrednio”. Podkreślają jednocześnie, ze „najwyższy czas przejąć tę władzę!”.

Z dostępnych w internecie informacji możemy się dowiedzieć, że „(R)Ewolucja” jak określają ją członkowie Anonymous Poland ma być całkowicie pokojowa.

Deklarujący chęć udziału w demonstracjach przestrzegani są, aby nie prowokować interwencji policji i unikać dewastowania mienia wspólnego.

- Ma to być POKOJOWA REWOLUCJA:

Nie chcemy przemocy, nie będziemy walczyć z naszymi braćmi i siostrami, nie chcemy dewastowania wspólnego mienia i państwa, w którym żyjemy, nie będzie wulgaryzmów i prowokacji mogących wywołać interwencję policji i próbę zbrojnego stłumienia REWOLUCJI przez władzę. Nie damy im takiej możliwości! - zapowiadają inicjatorzy akcji.

Od kiedy w Polsce są Anonymous? Bo to, to wyżej dołączyło do YouTube 05.03.2015 roku i ma tylko jedno nagranie / To jest (najprawdopodobniej) ustawka! / Jak ktoś ma sprzęt, to warto by sprawdzić nagranie klatka po klatce. Tam coś mi miga na ekranie jak oglądam. To pewnie zakazana reklama podprogowa. - A to jest Q*restwo. Nie wiadomo co tam wsadzili.

https://www.youtube.com/channel/UCMn6QYPMegjeHrO_tAMZGHQ/about


 

Grupa Anonymous Poland przedstawia również szereg postulatów, do których spełnienia zamierza dążyć. Są to m.in:


1. Obrona polskiej ziemi i polskich bogactw naturalnych przed wykupem przez obcy kapitał, co jest podstawą polskiej racji stanu i polskiego interesu narodowego;
2. Wprowadzenie rozwiązań uniemożliwiających zastępowanie normalnych form pracy przez rozwiązania patologiczne (tzw. umowy śmieciowe), w tym wprowadzenie dla wszelkich „cywilno-prawnych” umów o pracę stawki godzinowej w odpowiedniej wysokości (propozycja „na początek”: 12 zł na godzinę);
3. uporządkowanie i uproszczenie przepisów regulujących prowadzenie działalności gospodarczej;
4. Opodatkowanie banków i korporacji progresywnym podatkiem dochodowym.

Skutkiem pokojowej „(R)EWOLUCJI” ma być „odsuniecie od władzy układu po magdalenkowego okupującego kraj od 25 lat”.

Inicjatorzy akcji nawołują do wyłonienia nowej reprezentacji narodu, gotowej do tymczasowego przejęcia władzy w kraju.

Wyłonienie nowych, tymczasowych władz ma się odbyć poprzez „wylosowanie 5 tysięcy obywateli kraju i stworzenie z nich zgromadzenia społecznego”, następnie wybrane w ten sposób osoby miałyby wyłonić spośród siebie „50 osób, którym najbardziej ufają”. To właśnie te 50 osób miałoby sformować tymczasowy rząd oraz napisać „nową ordynację wyborczą”.

Grupa Anonymous Poland podkreśla, że następstwem rozwiązania tymczasowego byłoby rozpisanie nowych wyborów, „na nowych warunkach - tym razem uczciwe”.Jak inicjatorzy „(R)Ewolucji” zamierzają osiągnąć swój cel? Ich plan sprowadza się do pięciu punktów:

I Zjednoczenie i zmobilizowanie Polaków do wyjścia na ulicę, rozgłaszając informacje o wybuchającej nieuniknionej rewolucji.
II Przekonywanie ludzi do ogłoszenia strajku generalnego - pracujących w zakładach pracy, do wzięcia urlopu, przedsiębiorców do zamknięcia zakładu na tydzień.
III Zablokowanie głównych arterii komunikacyjnych stolicy pokojowymi protestami, przemarszami i akcjami typu „sit-in”.
IV Zastosowanie pokojowych blokad w kluczowych instytucjach państwa.
V Grupy protestujących w całym kraju mają blokować drogi krajowe oraz instytucje administracji publicznej we wszystkich miastach Polski.
 
- Mamy dość kłamstw, korupcji, obietnic bez pokrycia, złodziejstwa, ośmieszania kraju na światowej arenie politycznej, rodzinnych wielopokoleniowych klanów politycznych – bierzemy sprawy w swoje ręce! (...) Czas naprawić nasz kraj i pozbyć się raka, który od dziesiątek lat niszczy nasz kraj od wewnątrz! 

TO RZĄDY POWINNY SIĘ OBAWIAĆ SWOICH OBYWATELI, NIE OBYWATELE SWOICH RZĄDÓW! Wiosna 2015 to czas zmian!

- czytamy w manifeście grupy Anonymous Poland.

Komentując powyższe muszę zauważyć:

Nie znając tej inicjatywy zrobiłem wczoraj bardzo długą notkę o Polskiej Rewolucji Bolszewickiej, do której doszło po przejęciu właśnie takiej inicjatywy jak ta, tyle tylko że w Rosji i 100 lat temu.

Jako przestrogę sugeruję wszystkim wnikliwie przestudiować temat, aby nie wyszło tak, że nasz entuzjazm zostanie przejęty (może nawt cała  ta impreza jest stymulowana). To bardzo ważna uwaga, bo walka toczy się o więcej, niż umysł może sobie wyobrazić, i przyjąć jako rzecz możliwą.

"Polska Rewolucja Bolszewicka, .... to się dzieje naprawdę!?"  /  Link do notki >>> http://nichcik.neon24.pl/post/121723,polska-rewolucja-bolszewicka-to-sie-dzieje-naprawde    

.... KUKIZOWI TEŻ NIE WIERZCIE!

*** Nabieram przekonania, że data tego "Stanu Anonymous" nie została wybrana przypadkowo. / Nie powinno się protestować przed wyborami, bo to zakłóca kampanię wyborczą, i jest "na rękę" Komorowskiemu, którego kampania wyborcza opiera się na zaprowadzaniu porządku. 

Nie lepszy jest Korwin-Mikke, stary Marksista! Wzywa na barykady, ... i obiecuje że będzie strzelał. - To chyba największy przechera z nich wszystkich!

- Kukiz odciął osię d Korwina "strategicznie".

Jak wygra, nie on będzie decydował, tylko ci którzy go wystawili. / Wierzmy w tych o których wiemy, że reprezentują nas, albo firmują tylko siebie, i nikogo innego. - Bo to ich będziemy rozliczać.  /  Moim zdaniem wybór jest jeden: Albo Duda, albo dr. Ogórek (komuchy, ale polskie).

Protestować powinno się po wyborach, gdy się uzna, że wybory sfałszowano. - Udzielam poparcia inicjatywie "Anonymous", ale z przesuniętą datą, do po wyborach. To samo sugeruję wszystkim. - Do wyborów idźmy dumnie, z podniesionymi głowami, ... i spokojnie. - TO JEST PODPUCHA

Dodam jeszcze, że "REWOLUCJA" zaczyna się o 14:00 pod KPRM, chyba tam, gdzie stoi "Zielony Namiot" protestujących rolników, ... czyli tam, gdzie tak ochoczo biega Eugeniusz Sendecki. -  Zaczynam czuć czosnek, ... coś parszywego gotują w Belwederze!

Tu trzeba zastosować "wschodnią sztukę walki" , powalić wroga, gdy się rozpędził. / Przygotował nam rewolucję OK, ... skorzystajmy, ale na naszych warunkach i w wygodnym dla nas, nie WROGA czasie.

BÓG - HONOR - OJCZYZNA   ////  ROZUM - WŁADZA i POTĘGA!

Anonymous Poland grożą rewolucją: „Mamy dość kłamstw - bierzemy sprawy w swoje ręce! ” - niezalezna.pl

Warto zauważyć, że główny punkt protestu Anonymous Poland nieoczekiwanie stoi w sprzeczności z planami pRezydenta Komorowskiego,  ...  i  uważanego dotąd za ultraprawicowca (jak się okazało fałszywego) , kandydata na prezydenta Janusza Korwin-Mikke. - Kto wie, może nawet "cichego organizatora" tego protestu. -  Zapowiada się ciekawie. /  "Cel zbożny - POPIERAM!" / Żeby tylko nie okazało się, że "protest" opanują wątpliwego pochodzenia "doradcy", ... trzeba uważać!

Górale apelują o włączenie się do akcji „Nie rzucim ziemi”. Jachymiak: „Jeśli Polska straci ziemię, bezpowrotnie straci wolność”. - Zdrada! PO zgodziła się na uchodźców z Afryki - Obowiązkowo! - Wykopali Polaków, ... teraz "uzpełnią" Polskę Murzynami!http://nichcik.neon24.pl/post/121660,zdrada-po-zgodzila-sie-na-uchodzcow-z-Afryki

<>

Leszek Miller SLD: My nigdy nie przyjmiemy takiego ..?.. wizerunku, który nam proponowano w tej kampanii, żeby SLD zajął to miejsce, które jest mu wyznaczone. 

Te słowa Leszka Millera zabrzmiały trochę traumatycznie! 

POLSKA REWOLUCJA BOLSZEWICKA, ... TO SIĘ DZIEJE NAPRAWDĘ!?

http://nichcik.neon24.pl/post/121723,polska-rewolucja-bolszewicka-to-sie-dzieje-naprawdę

Fot. PAP/Jacek Turczyk

wPolityce.pl: Śmierć Władysława Bartoszewskiego to ogromna strata dla Polski  i dla mnie osobiście. Pozostanie On przykładem człowieka, który całe swoje życie poświęcił służbie Ojczyźnie. — napisał w specjalnym oświadczeniu Bronisław Komorowski. - Prezydent zwrócił uwagę na symboliczny charakter odejścia pełnomocnika rządu ds. dialogu międzynarodowego.

CO WARTO ZAUWAŻYĆ NA ZDJĘCIU?

Od lewej: Bronisław Komorowski pRezydent Polski; "tzw. prof." Władysław Bartoszewski; Anna Komorowska żona prezydenta, ... w głębi miliarder George Soros, który za pośrednictwem swoich organizacji charytatywnych i żony Gorbaczowa, dotarł do samego Gorbaczowa, który zainicjował "pieriestrojkę".

Amerykański miliarder George Soros to człowiek, który od samego początku bierze czynny udział w reformowaniu Europy Wschodniej polegającej na "prywatyzacji", czyli wykupowaniu dóbr Narodowych za grosze - Można podejrzewać, że to on zlecił prywatyzację Lasów Państwowych.

Wiadomo też, że to żydowscy finansiści amerykańscy sfinansowali rewolucję 1917 r. w Rosji, a pieniądze Sorosa,  jeśli dobrze słyszałem , buszują teraz po Ukrainie

KOMENTARZE

 • "Westerplatte: Scenariusz zamachu na pRezydenta"
  ... 8 maja 2015 r. / Reżymowe media piszą o "bojówkach PiS i KORWiN-a" >>> http://nichcik.neon24.pl/post/121452,rezymowe-media-pisza-o-bojowkach-pis-i-korwin-a

  Westerplatte 8 maja 2015 r. / A może 26 kwietnia Warszawa?

  ".. rozpęta.. się piekło. Dosłownie i w przenośni. Dosłownie, bo trybuna, na której, na wiecu wyborczym, obecni byli pRezydent i kilku ministrów, stanęła w płomieniach. Wyglądało to naprawdę spektakularnie. Zdjęcia te obiegły natychmiast cały świat i stały się topową migawką w serwisach informacyjnych. Tak naprawdę nikomu nic poważnego się nie stało. Ot, lekkie poparzenia, stłuczenia i otarcia przy ewakuacji. Ale wyglądało to groźnie. Wszyscy powtarzali, jak to nie mieści im się głowie, że coś takiego mogło się zdarzyć w centrum Europy, że trzeba zapobiegać, eliminować, zwiększyć środki…

  "PRZEMÓWIENIE PREMIERA PO ATAKU"

  "Rada Ministrów i Sejm zamknęły się w budynkach rządowych na nadzwyczajnych posiedzeniach i obradowały całą noc. Budynki były otoczone uzbrojonymi po zęby kordonami wojska i policji. Niektórzy komentatorzy wyśmiali to, twierdząc, że mamy bardzo słabe państwo, skoro aż tak bardzo boimy się jednego profesora z butelką z benzyną. Niektórzy blogerzy wskazywali, i mieli rację i że to po prostu są zwykli tchórze. Do żadnego polityka, choćby szeregowego, nie można się było wtedy dostać, by przeprowadzić wywiad, stąd dziennikarze skazani byli na kilka lakonicznych i banalnych wypowiedzi zamieszczonych na Twitterze.

  Obrady trwały do białego rana. Podobno rozważano wprowadzenie stanu wyjątkowego (co, nawiasem mówiąc, zapewne dodatkowo mogłoby potwierdzać tezę o tchórzostwie).

  A kolejnego dnia rano, na warszawskiej Pradze, pojawił się pierwszy znak ZJ namalowany sprayem na murze, a o godzinie 9.00 premier wygłosił orędzie do narodu, emitowane na żywo przez wszystkie stacje radiowe i telewizyjne w Polsce.

  Oświadczenie i konferencja prasowa Premiera.

  – Szanowni Państwo! Obywatele! Rodacy!

  – Chciałbym dzisiaj, że tak powiem, na gorąco, odnieść się do wczorajszych tragicznych wydarzeń. Otóż chcę powiedzieć, że rząd, rząd i parlament nie dadzą się zastraszyć. Nikt nie będzie nam dyktował za pomocą butelek z benzyną, jaką politykę mamy prowadzić.

  Chciałbym też, abyśmy wszyscy spojrzeli na to wszystko pod właściwym kątem. Był to czyn szaleńca, człowieka sfrustrowanego, zapewne też nieszczęśliwego, ale jakże niesprawiedliwego w swych ocenach. Żyjemy w demokracji, najlepszym z możliwych ustrojów. Władzę sprawują reprezentanci narodu wybrani w powszechnych i jawnych wyborach. Jesteśmy tu, by pracować dla Was, by Wam służyć.

  I jeśli robimy to nieudolnie, jeśli kierujemy krajem nie w tym kierunku, w którym uważacie, że powinniśmy, to możecie nas zmienić. Możecie w kolejnych wyborach kompletnie zmienić skład parlamentu i rządu. I chcę zaznaczyć, że to jest jedyna skuteczna, legalna i dopuszczalna metoda, dzięki której obywatele wpływają na kształt polityki, na kształt sceny politycznej w swoim kraju. Tak działa demokracja. Takie są demokratyczne zasady. A szaleńcom, frustratom i, co tu dużo mówić, kryminalistom pokroju Kurwina mówimy zdecydowane „Nie!”.

  Powtarzam jeszcze raz. Nie damy się zastraszyć. Od jutra cała administracja i struktury państwa przystępują do normalnej pracy. Zamachowiec został ujęty i osadzony. W dalszej kolejności zostanie osądzony, a niezawisły sąd wyda wyrok. I uważam, że to zamyka sprawę. Dodam jedynie, że mam nadzieję, że nikt, kto czytał list, nie da się nabrać na te brednie o Zbuntowanych Jednostkach. Bo gdyby stało się inaczej, nasza reakcja będzie stanowcza i twarda, może nawet bolesna.

  Pytanie od dziennikarza

  – Jeśli Pan mówi, że rząd nie da się zastraszyć, to czym tłumaczyć nadzwyczajne środki ostrożności. Kordony wojska i policji. Dzisiejsze szczegółowe rewizje wszystkich dziennikarzy, prześwietlanie kamer i tak dalej.

  – To standardowe procedury, proszę Pana, przy tego typu zdarzeniach. Jak powiedziałem, od jutra przystępujemy do normalnej pracy i nie planujemy stosowania żadnych dodatkowych środków ostrożności.

  Pytanie od dziennikarza

  – Skoro uważa Pan, że to odosobniony czyn frustrata, jak wytłumaczy Pan litery ZJ, które dziś rano pojawiły się na jednym z budynków warszawskiej Pragi

  – Nic o tym nie wiem.

  Pytanie od dziennikarza

  – Czy Pana zapowiedź twardej i bolesnej reakcji to straszenie ewentualnych naśladowców możliwością stosowania przemocy wobec nich?

  – Proszę Pana, wszystkie organa państwa działają i będą działać w ramach obowiązujących przepisów i procedur. Dotyczy to oczywiście również, a może nawet w szczególności, policji, która takimi ewentualnymi incydentami będzie się zajmować. I oczywiście ufam, że zajmować skutecznie.

  Pytanie od dziennikarza

  – Czy przez to, że państwo działa skutecznie, rozumie Pan czternastoletnie śledztwo w sprawie zabójstwa generała Marka Papały, niewyjaśnienie do dziś zabójstwa ministra Dębskiego i inne nierozwiązane sprawy, na które powołuje się zamachowiec?

  – To wszystko, co miałem do powiedzenia. Dziękuję państwu.

  ***
  Przez kilka kolejnych tygodni każde główne wydanie serwisów informacyjnych w Polsce zaczynało się sprawozdaniem z postępów w śledztwie w sprawie Kurwina. I faktycznie, wydawało się, że działał sam.

  Przesłuchiwano wszystkich, z którymi miał cokolwiek wspólnego. Rozpoczęto oczywiście od najbliższej rodziny. Później wzywano kolejno dalszych krewnych, sąsiadów, kolegów z kółka szachowego ...

  Wszyscy powtarzali to samo. Miły pan profesor. Wdowiec. Emerytowany ... Spędzający dużo czasu z wnukami. Nieźle grający w szachy. Mający zdecydowane poglądy polityczne zbieżne mniej więcej" (*) ... z polityczną linią prezentowaną przez Prawo i Sprawiedliwość.

  Fragment książki Jarosława Kaczyńskiego z Wrocławia : "Zabijajcie polityków" ... (*) koniec cytatu ... dalsza część stanowi dopisek autora notki. / Słowa tekstu profesor / Kurwin nieorginalne

  >>> http://nichcik.neon24.pl/post/121456,westerplatte-scenariusz-zamachu-na-prezydenta

  - UWAŻAJCIE NA SIEBIE ! ! ! !
 • Zgwalcono mi kuzynke w USA.Kuzyn jej bronil,zlamali mu reke.
  Lekarze zadaja $25 tys za nastawienie reki.Juz mu sie krzywo zrasta przez miesiac.Ameryka, Radio "Wolna Europa".SRAC NA TO BADZIEWIE SZATANSKIE.Tu jest cala historyjka po angielsku ale sprowadza sie do tego co napisalem powyzej.
  http://www.gofundme.com/Unsunghero2015
 • @staszek kieliszek 05:36:08
  UWAŻAJ NA SIEBIE ! ! ! !
 • @Nichcik 05:49:12
  Nie musze.Mam juz nadrzyte.Mlodsi juz pomarli.Mam 67 lat i zyc juz naprawde mi sie nie chce.Po co? Dzieci na swoim.Zona , feministka , ciagle mi udowadnia co zle powiedzialem, co zle zrobilem, jak ja smiertelnie urazilem, co powiedzialem po pijaku, itp.Po co wiecej zyc jak nie ma dla kogo ani w innym celu?
 • Rewolucja musi mieć jeden cel.
  Jeśli "rewolucjoniści" stawiają sobie kilka, a nawet kilkanaście zadań, to już jest po rewolucji. Przykładem może być 21 postulatów z sierpnia 1980. Przegraliśmy i żaden nie został zrealizowany (no, może msza św. w rtv).
  Dlaczego rewolucja sowiecka trwa do dziś i ma się dobrze? Bo było tylko jedno hasło i zadanie: GRAB ZAGRABIONE!
  W Polsce teraz musi być jedno zadanie: WSZYSCY WON! Czyli opróżnić budynki rządowe, wyczyścić parlament, wymieść wszelkie urzędy. Trzeba zacząć od zera.
  WSZYSCY WON!!!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031