Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
573 posty 1583 komentarze

"Medytacje red. Nichcika"

Nichcik - "Ja się zajmuję Niemcami i Żydami. Mam dość innych spraw."

24/04 Ostatni "wielki" wiec wyborczy Janusza Korwin-Mikke'go

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

To było Waterloo! / Realacja 25.04.2015, 16:56

 

Nczas.pl: DUMNA BOGATA POLSKA

24 kwietnia na Placu Zamkowym w Warszawie  odbył się    wielki wiec  wyborczy Janusza Korwin-Mikkego,  kandydata partii  KORWiN na prezydenta RP, na którym   zebrało się kilkaset osób.   Janusz Korwin-Mikke przemawiał ze specjalnego, dwupiętrowego autobusu wyborczego z odkrytym dachem wśród entuzjastycznych  reakcji  tłumu.

Tekst & foto: Biuro Prasowe Partii KORWiN  

<>

To moja ostatnia notka o "Januszu Kurwinie", ... zdemotywowali mnie.

Mam wrażenie, że GO powstrzymaliśmy.

Następny w kolejce:  Kukiz ! ! !

 

>>> http://nczas.com/wiadomosci/polska/dumna-bogata-polska/

 

 * Jeśli napiszę tu jeszcze raz "napastliwą" notkę o Januszu Korwin-Mikke, możecie mnie nazywać 1000-krotnym Goebelsem. - Miejmy miłosierdzie, ... ile można. (:

KOMENTARZE

 • Sariusz tekastanczyka.blog.pl
  Z zamieszczonego zdjęcia wynika, że nie było tam więcej niż 50-100 osób. Więcej korwiplerowców chodzi na wiece Komora i nosi z sobą flagi, których tu nie ma. No, ale Lenin też miał niskie poparcie, a władze zdobył. Sekret? Trzeba przekabacić marynarzy Aurory.

  >>> http://nczas.com/wiadomosci/polska/dumna-bogata-polska/

  - skomentowano pod artykułem w organie prasowym partii KORWiN
 • Q*rwa, ... zmarnowałem tu dwa ostatnie dni!*
  red.Nichcik

  * Dziękuję wszystkim za pomoc. (:
 • PKW wprowadza w błąd? "Zasady głosowania korespondencyjnego są niejasne"
  Niejasne i niezrozumiałe są zasady głosowania korespondencyjnego - alarmuje Fundacja imienia Stefana Batorego. Sytuacji nie wyjaśnia stanowisko Państwowej Komisji Wyborczej, która na swojej stronie internetowej opublikowała komunikat o tej formie głosowania, ale bez instrukcji, jak oddać ważny głos.

  Do wyborów prezydenckich pozostały dwa tygodnie, a PKW nie poinformowała szczegółowo, jak oddać ważny głos przy głosowaniu korespondencyjnym. 10 maja w wyborach prezydenckich po raz pierwszy każdy będzie mógł skorzystać z tej formy głosowania - pod warunkiem, że zgłosi taki zamiar do poniedziałku, do 27 kwietnia.

  Olga Skarżyńska z inicjatywy "Masz Głos, Masz Wybór" podkreśla, że Państwowa Komisja Wyborcza nie ostrzega, że wrzucając kopertę do skrzynki pocztowej oddajemy nieważny głos. - Kiedy wypełnimy kartę wyborczą, zakleimy wszystkie koperty, musimy udać się na pocztę i oddać list w ręce urzędnika. Nie wolno wrzucać koperty do skrzynki pocztowej - ostrzega Skarżyńska.

  Państwowa Komisja Wyborcza podała na swojej stronie internetowej komunikat w sprawie zasad głosowania korespondencyjnego, ale jest on nieprecyzyjny i może wprowadzać w błąd - dodaje Skarżyńska. - Na stronie PKW pojawia się słowo "nadać" - to może mylić, wyborca dostaje kopertę zaadresowaną i opłaconą, wydaje się, że intuicyjnie wrzucamy głos do skrzynki pocztowej - ostrzega przedstawiciela Fundacji Batorego.
 • @Nichcik 07:09:50 BOJKOT WYBORÓW
  Przestań agitować Polaków aby brali udział w żydowskiej hucpie pod nazwą wolne wybory Dobrze wiesz że wynik wyborów nie zależy od wyborców tylko od dyrektywy jaką otrzyma z zagranicy PKW Czemu więc agitujesz na rzecz okupantów Polski?? Co z tego masz że kolaborujesz z okupantami Polski??Stefan Dembowski Obywatelski Ruch Bezpartyjny Akcja Narodu ORBAN
 • @Nichcik 06:18:53
  1000 osób minimum było, a w Krakowie będzie ponad 5 000 .

  zmarnowałeś tutaj swój czas ? chyba nie za frajer ta pisanina..
 • @Nichcik 06:18:53
  https://www.youtube.com/watch?v=5rG6Pu2nZm4&feature=player_embedded
 • Dzięki uprzejmości portalu Neon24.pl mogę komentować
  ... korzystam z przyznanego mi przywileju. / Pozdrawiam.

  red.Nichcik

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031